OCEAN W BUTELCE lab3


Subskrybuj i baw się dalej z Cudaczkiem: Jak to działa? Woda i olej to dwie ciecze, które się nie mieszają i mają różną gęstość. Woda jest cięższa (ma większą gęstość), więc opada na dół, a lżejszy olej tworzy osobną warstwę nad nią. Podczas przechylania butelki, ciecze poruszają się w nieco inny sposób, dzięki czemu obserwujemy „oceaniczne fale". Nawet jeśli olej i woda na chwilę zmieszają się, to po pewnym czasie ponownie się rozdzielą. TOP 20: Chmura w butelce Cudaczek.pl Jajko w butelce Cudaczek.pl Ocean w butelce Cudaczek.pl Tornado Cudaczek.pl Kolorowy wir Cudaczek.pl Ręcznie robione kartki świąteczne Cudaczek.pl Ruchome piaski Cudaczek.pl Kolorowy latawiec Cudaczek.pl Nietypowe bańki mydlane Cudaczek.pl Membrana, czyli jak zobaczyć dźwięk Cudaczek.pl Camera obscura Cudaczek.pl Wesołe kanapki Cudaczek.pl Elektryczność statyczna Cudaczek.pl Pyszna lemoniada Cudaczek.pl Kreatywna koszulka Cudaczek.pl Grające kieliszki Cudaczek.pl Wesoły wieszak na klucze Cudaczek.pl Lody owocowe Cudaczek.pl Czy nos czuje smak? Cudaczek.pl Owocowy zawrót głowy Cudaczek.pl Nasze filmy Playlisty: Eksperymenty: Gotuj z Cudaczkiem: Zrób to sam:

Najlepsze komentarze:

Junior... +cudaczek lab3 Jutro mam do zaprezentowania ten ocean, bo postanowiłem to zrobić i myślę że się uda. Jeśli się uda, dam Ci subka, oraz łapkę. : )
Pawe? ?... Ocean atlantycki czy azjatycki
Alexis.... FAJNE! :)
Natalia... właśnie wróciłam z kuchni, zrobiłam ten eksperyment super ! :)
Lee Jon... Ciekawe :P Gdyby dać to do jakiegoś ładnego pojemniki mogło to być jakąś ozdobą :)
Julia C... Zień scierzkę  dzwiękową proszę  cię
Szymkon... skoda oleiu lepiej cipsy zrobic
Bartek ... nie opłaca się
Ozzy Os... szkoda tyle oleju na coś takiego :P
Gabriel... Zastapilam olej oliwa z oliwek dodalam wode atrament bawnik zielony i fioletowy. Oliwa wyszla taka zolto-zielona a woda byla fioletowa. Polecam
Anti... Fajne to masz :) Ale napisy troche przeszkadzają :/
Sebasti... A gdzie okulary ochronne?!? :p
Jan Tem... Ojej, Od Kiedy Pisze Się Wszystkie Wyrazy Z Dużej Litery? Mam Nieaktualne Dane Na Temat Języka Polskiego.
Gabriel... Mam taką prośbę, mógłbyś mi napisać obserwacje i wniosek do tego doświadczenia, ponieważ chciałabym przedstawić je w szkole i potrzebuje właśnie tych rzeczy. :)
Non Sig... od gapił od scifuna XD i co z tego że był pierwszy ale od gapił :D:D:D:D:D
Bartosz... Czy to jest doświadczenie z fizyki ?
Julian ... Nie, miałem taki pomysł i zobaczyłem na dole, że istnieje taki komentarz. Chciałem go usunąć, ale kliknąłem oznacz jako spam i mi zniknął. Przepraszam jeśli Ci to przeszkadza.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_XKsgU9So0w


cudaczek lab3 ciekawostki

cudaczek lab3 ciekawostki

Historia kanału cudaczek lab3 zaczyna się w dniu 2011-09-26 14:02:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2888806 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9310 użytkowników.