Test brony talerzowej Pöttinger Terradisc 4001 więcej w...

W sierpniu br. przeprowadziliśmy test brony talerzowej Pöttinger Terradisc 4001 o szerokości roboczej 4 m. Było to narzędzie zaczepiane i składane hydraulicznie. Testowana brona należy do najnowszej serii maszyn, które mają podwozie na czas pracy składane i wciągane ponad wał. Zaletą tego rozwiązania jest dociążanie wału oraz duża stabilność agregatu, jak również kompaktowy rozmiar całego zestawu.brony talerzowej Pöttinger Terradisc więcej miesięczniku 10/2016


Najlepsze komentarze:

Lukasz ... 30ka na za dużo wyjść hydraulicznych hee
ThePite... Ile kosztuje taka 5metrów? Mocna ta maszyna? Porównuje ją do Softera z Farmeta. Fajne ma te koła, jak w Amazone, które dociążają. Amazone jakieś 150tys 5metrów, Farmet 115tys. netto oczywiście.
FS Time... 30-tka da redę?
derenb8... U mnie w gospodarstwie terradisc 5001 zrobił kilka ładnych dni, ciekawa, wytrzymała, ładnie obraca i dobrze ugniata, polecam z wałem gumowym lub blaszanym trapezowym (wał robi naprawdę dużą robotę.)
zombie ... Sochę gościu był zestresowany :D
Damian ... Kurna jak on gada!!!
derenb8... Ja w swoim gospodarstwie testowałem terradisc 5001 z naszym NH T7030. Po zrobieniu kilkunastu godzin z taką maszyną nie chcę innej. Od piachu po made.
Bolfer0... To test czy prezentacja firmowa? :P
M.B... Wiadomo jaka cena testowanego egzemplarza?
Piorzek... zróbcie test belarusa 820 z mostem stożkowym
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6TQ93ELZ5zlT5o4n8ZpfGw