DOMEK NA DRZEWIE GOTOWY // The Forest #10


Jeśli odcinek Ci się podobał to nie zapomnij o łapce w górze. Pomoże mi ona w rozwoju kanału. Dzięki ;) Seria jest wzorowana na typowych seriach typu Zagrajmy w The Forest lub Let's Play The Forest. The Forest to pierwszoosobowy horror FPP z silnymi elementami survivalowymi. Grę wyprodukowało studio Endnight Games, mające na koncie mobilne End Night. Firmę założyli ludzie, którzy wcześniej pracowali nad efektami specjalnymi w takich filmach jak Tron: Legacy czy 300. Wcielamy się w mężczyznę, który przeżył katastrofę samolotu pasażerskiego. Bohater budzi się przy wraku i, niczym Robinson Crusoe, stara się przetrwać budując schronienie i szukając pożywienia. Szybko jednak okazuje się, że rozbitek nie jest na wyspie sam, oprócz niego w dżungli kryje się plemię mutantów kanibali. Tytułowy las jest w pełni dynamiczny pogoda ciągle się zmienia, a rośliny rosną i więdną, do tego dochodzi cykl dobowy oraz symulacja przypływów i odpływów. Na wyspie umieszczono również rozległy system podziemnych jaskiń i łączących je tuneli, zaś gracz otrzymuje pełną swobodę eksplorowania świata. Istotną rolę odgrywają tu elementy survivalowe musimy ścinać drzewa, aby uzyskać drewno na opał lub jako budulec schronienia, konieczne jest także szukanie pożywienia, polowanie na zwierzęta oraz uprawa roślin. W dzień jesteśmy relatywnie bezpieczni jedyne zagrożenia wiążą się z przetrwaniem na wyspie za to w nocy musimy odpierać ataki mutantów. Rozbudowany system rzemiosła pozwala na konstruowanie własnego uzbrojenia oraz pułapek, a gra oferuje również elementy skradankowe i często najlepszym sposobem na przeżycie jest unikanie kontaktu z kanibalami. Co ciekawe, plemię mutantów nie zachowuje się jak zwierzęta każdy z nich posiada własne wierzenia, tradycje oraz związki z innymi członkami klanu. ● Facebook OUTRO: Muzyka Gresby Nash Try and Survive

Najlepsze komentarze:

Adam Cz... do siekiery można dodać pióra i szybciej napieprza.
Gelard... feo, scinaj drzewa za pomoca bomby
Xardas... Ten "straszak" z tego co mi wiadomo to przycięga tych dzikich ale odstrasza tych normalniejszych
MrMorir... Przeczytałem "DOMEK NA DRZEWIE GOTHICOWY"...
KalterQ... nie zapominaj, że kanibale wchodzą n drzewa
KalterQ... pierwsza łapka pierwsze wyś. i pierwszy komentarza i na to z drzewa możesz mówić żerdzie/żerdki
Xerden... feo są 2 rody kanibali 1 i 2 i ten twuj totem przywołał 2 rud kanibali
Xerden... Feo ta 2 pułapka jest na kanibale ta 1 jest tylko na kruliki :)
Duron0... Feo, kilka porad, mam nadzieje, że pomocnych :)
- Z trzech typów, nazwijmy to, mutantów spotkałeś dwa, takiego z wieloma rękami, i takiego z czterema nogami. Trzeci, chyba najgroźniejszy skurwibąk jeszcze na Ciebie czeka. Eksploruj jaskinie!
- Na wspomniane mutanty najlepiej działają mołotowy, płonące strzały (strzała + ciuszek) i ogólnie płonące pierdoły działające na odległość.
- przy jednej z bliższych lokacji początkowej jaskiń, w ciele turysty można znaleźć katanę. Mocna jak cholera.
- przy pomocy znalezionych, zazwyczaj przy wraku samolotu monet, circuit board`sów (wybacz, ale nie wiem jak to na polski przetłumaczyć), alkoholu i zegarka na rękę (jak zwykle przy martwych pasażerach, w walizkach etc.) można zrobić bombę. Co zabawne, bombę tą można wsadzić w ucięty łeb kanibala. Bo można.
- W jaskiniach zdarzało mi się znajdywać włoskie świeczki firmy Dynamite. Jeśli znajdziesz, nie marnuj, tylko zachowaj na mutanty.
- Jeśli połączysz kijaszek z ciuszkiem, dostaniesz pochodnie. Można nią podpalać i pali się długo. A i świeci lepiej niż zapalniczka.
- z liny i dwóch jelonkowych skór można zrobić bukłak na wodę. Bardzo przydatny na dłuższe wypady.
- Przy pomocy zębów i żywicy można poprawić obrażenia broni. Można też zwiększyć szybkość przy pomocy piór i żywicy.
- jeżeli napadnie Cię duża grupa kanibali, WAL W PRZYWÓDCĘ!!! To ci ozdobieni czaszkami na patykach i płytami CD. Często bywa tak, że jak go powalisz, to reszta go odciągnie i się odczepią.
- w prawdziwym życiu, weź sobie karteczkę A4 i zegnij ją w pół (lub, jeśliś ambitny, kup sobie mały notesik) i zapisz sobie przepisy na przedmioty które ja lub ktoś inny Ci poda. Kartkę oczywiście zachowaj. Ja, jako iż lubię się bawić w takie rzeczy, dorobiłem sobie rysunki przedmiotów i ochlapałem notesik cienką warstwą soku z jeżyn, po wyschnięciu wyglądającego jak krew.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=frVnA8qpW2w


Feomathar ciekawostki

Feomathar ciekawostki

Historia kanału Feomathar zaczyna się w dniu 2009-02-19 11:00:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 959 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4656925 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9050 użytkowników.