Wiedźmin 2 Zabójcy Królów: #1] Geralt powraca!

Dołącz do widzów ► Facebook ► Streamy ► Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwszej i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie wydarzeń pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw. Oto pierwszy odcinek Zagrajmy lub Let's Play Wiedźmin 2 Zabójcy Królów / The Witcher 2 Assassins of Kings Film wideo stanowi: Zagrajmy w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Zagrajmy w The Witcher 2 Assassins of Kings Gameplay The Witcher 2 Assassins of Kings Gameplay Wiedźmin 2 Zabójcy KrólówWiedźmin Zabójcy Królów: Geralt powraca!


Najlepsze komentarze:

Kamil W... Jestem po obejrzeniu serii ze Złotych Wrót, ale Twój styl nagrywania tak mi odpowiada, że i tą obejrzę :D
KenShi... W koncu ile mozna czekac :D
Ansej A... O KURWA WIEDZMIN 2
Wolfxer... Suba można przywrócić :D
Dragon ... NO i zaje***cie Xd z chęcią obejrzę tą serie w twoim wykonaniu. Przede wszystkim cieszę się że nie zrezygnowałeś z gie rpg :-). Teraz takie pytanko: Po nagraniu Wiedzmina 2 mógłbyś nagrać dodatek do Wieśka 3 np. Serce z Kamienia DLC nie jest takie długie a fabułe ma EXTRA i jest bardziej według mnie ciekawsza od podst. wersji, więc przemyśl to również ma wyjść Krew i Wino Xd więc rozkręcił by się twój kanał.
Boh... Czemu cały film nie jest z kamerą?
cocieto... Jednak się zdecydowałeś na Wiedźmina :). Będzie co oglądać wieczorami :).
NHG... Dzieje się, oj dzieje. :D
Minex... głupio trochę że nagrywasz wiedźmina 2 po trójce bo dopiero teraz dowiem się jak do tego doszło ale i tak ciesze się że w ogóle nagrywasz :)
Lekko B... Mam nadzieję,że będziesz grał po stronie Filippy
TheBart... tyle razy jedynke przeszedłem i dopiero teraz sie dowiedziałem, że De Aldersberg to był Alvin
Zirathe... Wiedziałem że dożyje tego momentu!
furman5... A więc wracasz do takich serii? w sensie długich gier zamiast gówien jak paper please ? ;D zajebiście i czekam na następne odc i jeszcze więcej innych serii - rozumiem że gothica nie bedzie ale przynajmniej będą gry TEGO typu, odpowiedz jak masz coś do powiedzenia na moją wypowiedź :D
S?siad... Mówcie co chcecie ale bardziej epickiego intra nie widziałem :P
manager... zapowiada się zajebiście smoku :D
Gra?yna... 9:38 Wyłączam*
Karrypt... Na mrocznym ? O cie ch... Nie no, fajnie :D Też mam ochotę zagrać w W2 poraz 3, na mrocznym poziomie trudności :)
Kredens... Zapowiada się sporo świetnie spędzonego czasu. Powodzenia w nowej serii i mam nadzieję, że nie pojawią się w niej spoilery z Wiedźmina 3 o/
Pedrakh... W końcu Feo :D Włączyłem film i od razu łapka w górę :P
PS: Zagraj po stronie Iorweta ;)
Karrypt... Soundtrack w menu głównym z W2 jest zaaajebisty. Kocham :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnVfFTqKUDZwQXhXY1yoI5w