Wiedźmin 2 Zabójcy Królów: #4] Umarł król, niech żyje król!

Dołącz do widzów ► Facebook ► Streamy ► Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwszej i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie wydarzeń pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw. Oto kolejny odcinek Zagrajmy lub Let's Play Wiedźmin 2 Zabójcy Królów / The Witcher 2 Assassins of Kings Film wideo stanowi: Zagrajmy w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Zagrajmy w The Witcher 2 Assassins of Kings Gameplay The Witcher 2 Assassins of Kings Gameplay Wiedźmin 2 Zabójcy KrólówWiedźmin Zabójcy Królów: Umarł król, niech żyje król!


Najlepsze komentarze:

Kamil W... Uwielbiam ten Twój śmiech jak świński kaszel xD
Estardi... w opcjach możesz odznaczyć opcje trudne QTE czy jakoś tak i wtedy Geralt sam by się schował zamiast czekania aż zaspamujesz PPM.
Wi?nia... No panie sam bym sobie pograł w wiedźmina ;x
Boh... 14:34 (mina Geralta) takie foltest ty h*ju xd
Burgund... Jestem z ciebie dumny za akcję na dziedzińcu ;)
Hanzo G... Polecasz jakieś inne RPG'i dobre do nagrywania oprócz Gothica i Wiedźmina? Szczerze, to pograłbym w coś wciągającego ale od dłuższego czasu na nic nie mogę trafić, może masz jakąś własną kolekcje rpg'ów? :)
MrMichA... W tej świątyni pominąłeś zbrojownie gdzie było mnóstwo zasobów
Kredens... Moment pierwszego spotkania z zabójcą.. jeden z najpiękniejszych i najsmutniejszych momentów całej gry.
Envy... 28:52 co ten Geralt miał z włosami? O_o xD
TheBart... Feo jak złapiesz ziomka z tarczą w yrden to nie wal go w tarcze tylko w plecy(nie, nie może sie bronić, to Ty zjebałeś). Wtedy to będzie miało sens :D
Karrypt... Mega szybko ten odcinek minął. Jak powiedziałeś, że kończysz, to się bardzo zdziwiłem :)
Soko?ki... Koniec prologu wkońcu :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnVfFTqKUDZwQXhXY1yoI5w