Feomathar ciekawostki

Feomathar ciekawostki

Historia kanału Feomathar zaczyna się w dniu 2009-02-19 11:00:19.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 959 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4656925 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9050 użytkowników.

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów: #7] Polowanie na nekkery


Dołącz do widzów ► Facebook ► Streamy ► Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to RPG akcji, będący kontynuacją wielkiego hitu opartego na twórczości polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego. Druga odsłona Wiedźmina rozgrywa się zaraz po wydarzeniach znanych z pierwszej i kontynuuje wątek udaremnionego przez Geralta zamachu na króla Foltesta. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli, bo na arenie wydarzeń pojawia tajemniczy mężczyzna znany jako Królobójca. Biały Wilk zostaje wciągnięty w zawiłą i pełną niebezpieczeństw polityczną intrygę, a jego decyzje zaważą o losach mieszkańców kilku królestw. Oto kolejny odcinek Zagrajmy lub Let's Play Wiedźmin 2 Zabójcy Królów / The Witcher 2 Assassins of Kings Film wideo stanowi: Zagrajmy w Wiedźmin 2 Zabójcy Królów Zagrajmy w The Witcher 2 Assassins of Kings Gameplay The Witcher 2 Assassins of Kings Gameplay Wiedźmin 2 Zabójcy Królów

Najlepsze komentarze:

Dziq... nie ma jak walczyć stalowym mieczem z nekkerami
Grzegor... Zadania są pod klawiszem j
unik ga... Smoku ,zrobisz lajwa ?
Kamil B... mam pytanko co wam wiadomo o zbroi świętokradcy ? opłaca się ją robic ?
Minex... pokaż kiedyś do kamery swojego psa
Kto? ta... wiem że za wcześnie, ale jaki będzie następny RPG na twoim kanale?
Karrypt... Kurde ile ty zostawiłeś itemów z tych nekkerów, o jezuuuu.... No tak to ty na te wszystkie rynsztunki nie uzbierasz.
Karrypt... Podpal się kilka razy od ogniska to zdobędziesz umiejętność "piroman" :)
Karrypt... Młynek często wchodzi, gdy się w odpowiedniej odległości atakuje przytrzymując w bok. Np walczysz z kimś, turlasz się do tyłu, a następnie atakujesz przytrzymując W i A.
12toman... Feo na przyszłość Nekkery to istoty ogrowate ;)
Karrypt... Co do rynsztunku świętokradcy. Dzisiaj właśnie go robiłem i wyszło około 4000 jak się nie mylę. Schematy, koszt wykonania i surowce. Część miałem, kupiłem tylko 12 rud srebra, ćwiekowane i utwardzone skóry. Na solidne sukno polecam kupić schemat. Co do kasy. Zbieraj, oszczędzaj i sprzedawam. Polecam Ci nie rozwalać gniazd nekkerów na początku, tylko zabijać nekkery. Zabijasz, medytujesz, zabijasz, medytujesz i tak w kółko. Kokosów nie ma, ale troszkę kaski wpadnie. Z nekkerów wypada sporo pierdół.
Nagrywasz odcinki do przodu.
Estardi... Proszę ciebie abyś dodawał te filmy do playlist z gry bo z tego co sprawdzałem to playlisty z wiedźmina 2 nie ma a tej z w3 jest niepełna ,a więc proszę o uzupełnienie tych braków i trochę mógłbyś ściszyć dźwięki muzyki w grze o 2 pomarańczowe prostokąty. Moim zdaniem najlepiej na początku zrobić zadanie z trollem bo dostaje się schemat na zbroje która na normalnym poziomie jest najlepsza ale na tym mrocznym jest inny lepszy u kowala ale jakiś on jest lipny bo go nosić normalnie nie można,chyba trzeba cały mieć ale to drogo. Jakoś szybko ten odcinek zleciał. I co z tym w3 pod niedźwiedzi pancerz bo powiedziałeś o olejach i co z nim ? To tylko dla informacji ,że grałeś z olejami i niedźwiedziem ?
Burgund... "Mieć jeden obrażeń i nie mieć obrażeń, to dwa obrażenia."
Lukass... Grałeś w serce z kamienia?
Kto? ta... Nie chcę cię martwić Feo, ale niszcząc te tunele i bijąc się z nekkerami, używałeś stalowego miecza.
Lukass... 18:30 był Cedric chyba z łukiem na plecach ;p
Kredens... Przyjemny tekst na początek odcinka, tak więc łapka leci o/
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=NgnOE3hNVVE