V!NCENTY DOCENT ciekawostki

V!NCENTY DOCENT ciekawostki

Historia kanału V!NCENTY DOCENT zaczyna się w dniu 2014-12-30 17:17:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 271 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2536495 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15900 użytkowników.

Święty Roman od Gołębia, czyli Dobro Wobec Istnienia


DOCENT "146 Subskrybuj kanał + Strony Facebook FACEBOOK: Vincenty DOCENT Company OCEAN ENERGII POLSKA PRZEBUDZONA Słoneczny Krąg Patrzenie w Słońce WSPÓŁPRACA BIZNESOWA Moja strona o ŚWIATŁOTERAPII LIFEWAVE ALLEGRO: Pozdrawiam Serdecznie ! Vincenty Docent

Najlepsze komentarze:

Pawe? J... Takie piękne historie powinni pokazywać we wiadomościach..!
tonny m... NO SPOKO,A CO JESL8 BYL ROSOL?
THE WÓ... Kiedyś będąc na spacerze nad jeziorem znalazłem pięknego Zimorodka(bardzo piękny ,kolorowy ptak). Był przymarznięty dzióbkiem do lodu. Rękami roztopiłem lód i zabrałem go do domu gdyż był wycięczony tak mocno,że nie mógł nawet stać. Jakoś po 24h w domu zaczął jeść, a po około 48h wystartował z pudełka i usiadł na karniszu. Otworzyłem okno i po chwili ptaszek wyleciał na zewnątrz ,przysiadł na pobliskim drzewie,zaśpiewał (tak jak by dziękował) i odleciał w siną dal. Nie czuję się bohaterem,ale miło mi się jakoś zrobiło. Wydaje mi się
, że w naszych czasach takie przejawy dobroci jak na tym filmiku, są jak najbardziej potrzebne i na miejscu. Propsuję akcję. Bądźmy dobrzy......
Excalib... Jak kiedyś odkarmiłam całe gniazdo osieroconych szpaczków. Nie to,że się tu chwalę ale to naprawdę piękne uczucie. Kiedy do mnie trafiły były łyse i maleńkie jak naparstki. Przez całe lato wracały i wlatywały mi do kuchni przez otwarte okno (mieszkam w domu na wsi). Potem już gdzieś odleciały i więcej ich nie widziałam ale jak widzę wiosną nowe szpacze rodzinki to sobie myślę,że może to ich dzieci albo już wnuki i zawsze się rozczulam.
Fruity ... fajne nawiązanie do kawałka arabaa
Monika ... przez cały film uśmiech nie zszedł z mojej twarzy :) cieszę się, że ludzie są tacy piękni i tak pięknie odnoszą się do życia :)
Artur14... Jakie to piekne, ze dwoch obcych sobie ludzi cieszy radosc i szczescie golebia. Przypadkiem trafilem kilka dni temu na twoj kanal i przegladam twoje wrzutki, jestes spoko gosc. Pozdro z anglii!
W?ciek?... taaa, a Roman go zjadl bo kase na zarcie przepil
marchav... najpierw przetrącony a potem uratowany przez ludzi. fajna symbolika. A synchronia z białym królikiem MEGA, dla mnie najmocniejsza z tego zdarzenia. Przy okazji - dzięki za tłumaczenia ET, bardzo dobre.
Patrycj... roman go zje xd
Janina ... Swietna historia Docent ! Zwlaszcza w tym naszym swiecie . Pokazales przyklad czlowieka , ktory jest milin razy wiecej wart niz ta zgraja pajacow z tv .
Martin ... Z calego serca dziekuje Ci Michale za szczerosc przekazu... Romanie niech ŚWIATŁO NIGDY CIEBIE NIE OPUSZCZA. NAMASTE!
ARN OWS... jak nazywa się piosenka z końca filmu ? ... piękna historia :] dużo energii serca :)
nutaws... Podziękował Wam pięknym, swobodnym lotem. Szacuneczek dla Was wielki :)
Piotr Z... Jestem zainteresowany DMT (trzecie oko) , jeśli wiesz coś na ten temat to bardzo bym chciał poprosić żebyś coś na ten temat powiedział w następnym filmie. Pozdrawiam
Ozzy... Najlepsze! Gratulacje!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rWN0SHpwWLM