Akumulator Kwasowy do Przyczepy Kempingowej Vlog #55 KiKi Świat


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0_pXmur52zENajlepsze komentarze:

Kacper ... Zrobimy wywiercimy obetniemt, nie to tata obetnie wywierci i zrobi
Tom Tom... Nigdy papierem się klem nie czyści!!! Szczotką tylko!!!!
A kanał fajny. Coraz bardziej chcę przyczepę:)
Olaf123... A nie można zrobić zasilania z 2 aku? w sensie je połączyć :D
Bogu Dz... Jo. Dobry elektryk.
Bartek ... Kazdy krytykuje ale nikt nie widzi ze jego tata naprawde robi to z usmiechem na buzi lubi majsterkowac i napewno nikt nie zmuszal ojca :)
Krzycho... Takie cienkie przewody oryginalnie są poprowadzone bezpośrednio od akumulatora?
Yorek Y... Jak zwykle super. Pozdrawiam.
slawek ... Do zaciskania plastikowych końcówek jest inna zaciskarka
blurfil... Nie smarujemy klem przed ich założeniem !!!! tworzy się cienka warstwa izolująca, Najpierw zakładamy klemy a potem smarujemy wszystko wazeliną techniczną.
PolariS... Generalnie fajnie się ogląda filmy jeśli traktować je jako przygody twórcy z przyczepą,, nawet było by to do przełknięcia jako amatorskie podejście do tematu. Tak nawet do tego podchodziłem, ale w jednym z filmów które prezentujesz na swoim kanale pokazujesz że robisz poradniki które potem sprzedajesz, jeden z poradników jest o elektryce. Patrząc na to co robisz z przyczepą, jakiej używasz terminologii oraz nazewnictwa i mając z tyłu głowy poradnik elektryczny Twojego autorstwa to coś mi się nie dodaje, jeśli poradnik jest na poziomie tego co pokazujesz na filmach to chyba oszukujesz ludzi. Chyba, że poradnik ktoś inny pisał a Ty go tylko dla kogoś wydałeś i nie jest Twojego autorstwa (w sensie zawartości merytorycznej) i za specjalnie go nie czytałeś. Generalnie będziesz klientem sklepów z akumulatorami tak czy siak i to dosyć regularnie.

Pozdrowienia dla Taty za to, że pomaga tak jak umie i masz z nim dobry kontakt, to jest wartościowe.

Co do DIY to doga daleka jeszcze przed Tobą.
Krzyszt... kolego i dla innych te klemy zaciska się śrubami na kablu a nie na wsówce. Jeśli wsuwka jest to ą zakręcasz w miejscu śruby.W ten sposób to niszczysz wsówkę i ryzykujesz rozpięciem od klemy.
Grzegor... Nie ma żadnego znaczenia kolejność podłączania przewodów, czerwony czyli dodatni jako pierwszy jest podyktowany tylko tym że w samochodzie masz pełno żelastwa dookoła i możesz zrobić zwarcie, podłączysz czarny a nie zauważysz że czerwony dotyka gdzieś do masy i masz piękny wysyp iskier. U ciebie jak masz dookoła wszystko plastikowe to nie ma znaczenia kolejność podłączania klem do akku.
Jan Zdy... Nie słuchajcie tego chłopca bo opowiada bzdury! W żadnym wypadku nie stosujemy aku CU. tylko i wyłącznie żel dla bezpieczeństwa swojego i innych i wiele innych nap.  parametrów.
An_ na... JAK zwykle tata wszystko robi i jest bohaterem dla mnie. Pozdrowienia dla taty!
Epidemi... Zapisz sobie klemy śniedzieją z prostego powodu gaz z akumulatora ulatnia się przy słupku akumulatora (czyli prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia) co powoduje wchodzenie w rekcję ołowiu z metalem z zaciskiem i powstawanie nalotu. smarowanie wazeliną nic nie daje. Jeśli klemy śniedzieją używa się filcu. Ale to tylko doraźne sposoby bo rozszczelnienie i tak zrobi swoje. Po drugie waelina jest Izolatorem, a nie przewodnikiem, ale używa się jej do smarowania styków (np. skręcane ze sobą szyny prądowe) w celu zamknięcia dostępu powietrza i wilgoci, czyli jako tani środek antykorozyjny
Shakila... Ja wszystkie końcówki tego typu zarówno w przyczepie jak i na łodzi dodatkowo lutuje bo z doświadczenia wiem że po jakimś czasie wilgoć robi swoje zdarza się że nie łączą i trudno to zlokalizować. Zajmuje to trochę więcej czasu ale wtedy mamy połączenie na 100%. Pozdrawiam.
CreePer... =)=))=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=))=)=)=)=))=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=))==))=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=))=)=)=)=)=))=)=)=))=)=))=)))=)=))=)=)=)=)=)=)=))=)=)=)=)=)=)=))=)=)=)=)=)=))=)))=)=)=))=)=)=)))=)=))=)=)=)=))=)=))=)=)=)=))=)=)/)=))=))=)=)=)=)=))=))=))=)=))=))=)=)=)=)=)=)=)=)=))==)=))=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=)=))=)=)=)=)=))=)=)=)=)=)=))=)=)=)=)=)=)=)=)=)=))=)=)=)=)=))=)=)=
Andrzej... jak to się robi
Patryk... Tak,Ale kupic akumulator na internecie może kosztuje taniej Ale doliczyc przesyłkę to wychodzi to samo pozdro kamil
Adam Re... Termokurczliwe
Krystian Andrzejewski ciekawostki

Krystian Andrzejewski ciekawostki

Historia kanału Krystian Andrzejewski zaczyna się w dniu 2014-02-20 21:41:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 55 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31314 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 741 użytkowników.