Mateusz Donajski ciekawostki

Mateusz Donajski ciekawostki

Historia kanału Mateusz Donajski zaczyna się w dniu 2013-08-21 18:35:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 28 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 191984 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9860 użytkowników.

Sterydy w MMA, co bierzemy i dlaczego. Part I


MMA to najtrudniejszy sport świata. Wymagania jakie stawia się przed zawodnikami są ogromne. Dwa treningi dziennie... ►►►Dla najlepszych widzów info niżej ...obcinanie kalorii, żeby zrobić wagę, liczne sparingi, kontuzje nabyte w trakcie przygotowań oraz codziennych treningach. Zatem jak pomagają sobie fighterzy? Na to pytanie odpowiadam razem ze współwłaścicielem Hormezy jedynej w Polsce kliniki leczenia hormonalnego Dominikiem Michem. ►Music: Majlon ZWPW ►Wspomóż naszą działalność: patronite.pl/WiedźminDonaj ►Fanpage: ►Blog: ►E mail: kontakt@mateusz donajski.pl ►Skype: mateusz.donajski ►Klinika Hormeza: ►Spis treści: 00:33 Dlaczego sięgamy po sterydy w sportach walki? 03:40 Gdzie sterydy występują 05:17 Testosteron 07:56 Halotestin 10:36 Masterion 12:59 Oxandrolone 15:05 T3 (trójjodotyronina) 16:50 Clenbuterol 19:43 Solcoseryl 22:10 Glutation 23:32 Esafosfina

Ostatnio komentowane:


24:52 dokładnie 9 lat temu piłem kawę w dokładnie tym samym miejscu.... Zobacz »
Ja mam rozterkę życiową, niby DH spoko damage i kozak na początek, ale z drugiej grałem już nim tyle razy, że bym spróbował nekrusem :D Zobacz »
Moje jezioro. Zlot oczywiście na plus. Jak będziesz tu jeszcze raz to Wal jak w dym. Zawsze pomocny Andrzej :) Zobacz »
Bardzo fajny typ odcinka powinno być takich więcej jak na przykład różnice ameryki północnej i połódniowej. Zobacz »
Ja to tam nie grałem w poprzednim evencie VSA grałem same skill game + dopłaciłem jakieś 4k gemów i odebrałem tego gościa z 100 overalem. Więc w całe nie trzeba było tych meczów cisnąć. Zobacz »
komentarz dla twórcy filmu + lajk ku chwale i na pohybel algorytmom youtuba,niech Ci wirtualny stwórca w subach wynagrodzi Zobacz »
1:55 Tego to mogłeś nie wrzucać XD
Moje bociany podobnie gadają
Zobacz »
Jak tylko przeczytałam tytuł to kliknęłam od razu filmik, mieszkam w Łodzi więc hehe ??
Mam nadzieje że podobało wam się chociaż trochę w Łodzi!?
Super rzeczy UwU
Zobacz »
Niestety nie można wygrać wszystkiego ale będzie jeszcze wiele szans do uzyskania zwycięstwa jak nie teraz to innym razem macie potencjał i to wyraźnie widać pozdrawiam ❤️ Zobacz »
4:30 prawda zakręciło mi się troche wtedy hih Zobacz »
Punktualnie o 15:30 łapka w górę i oglądamy! Zobacz »
Nagraj film o tym jak Mini Jack Kruszwila będzie się bil z Carlito Amadeusza Ferrari obejrzyj film kruszwila pls nagrań o tym film wszyscy co byli na live Amadeusza to wiedzą albo film Kruszwila Zobacz »
Melodyjna, z cudownym tekstem, magiczna. ❤❤❤Przed wszystkim twój przepiękny głos gratulacje ??? wspaniala piosenka twoim wykonywaniu ....
Pozdrawiam serdecznie Danielu
Zobacz »
Dajcie znać czy takie materiały "gamingowe", które wykraczają po za metina wam się podobają czy jednak nie Zobacz »
To może widzowie będą ci wysyłać zarąbane i niemożliwe savy z hoia i wyzwolisz na nich swojego skilla Zobacz »
9:34 Sekstans kojarzy mi się trochę z modyfikacją Insygnia Zobacz »
Ha była pierwsza, cukinia miodzio. Uwielbiam i muszę przyznać, że w takiej postaci nie jadłam więc muszę wypróbować Twój sposób. Pozdrawiam Cię serdecznie . ???? Zobacz »
The wobble makes me motion sick. I think it looks better than the other games, but just limit to the car and not the camera. Zobacz »
Właśnie jestem u was w parku, naprawdę szacun za to jak się rozwinęliście w ciągu 2 lat odkąd byłem ostatnio. Na hyperiona chyba się jeszcze nie odważę ale zobaczymy :) Zobacz »
Dziękuję ponownie proszę nie odchodź z Youtube bo jesteś najlepszym youtuberem na świecie jakiego poznałem kocham tą serie Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VFLbc3Zyk4k