Mateusz Donajski ciekawostki

Mateusz Donajski ciekawostki

Historia kanału Mateusz Donajski zaczyna się w dniu 2013-08-21 18:35:22.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 28 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 191984 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9860 użytkowników.

Vlog: siła statyczna a dynamiczna part II


W Warszawie miałem okazję gościć chłopaków z BarbellBrothers oraz Kubę z UKS Impuls. ►►►Dla najlepszych widzów info niżej Jest to druga część luźnej rozmowy na temat różnić pomiędzy tak odmiennymi zagadnieniami, jakim są siły statyczne i dynamiczne. Poruszamy tutaj kwestię różnic panujących w obu sportach, dwuboju i trójboju. z punktu widzenia praktyki oraz postaramy się wyjaśnić co jest ich elementem wspólnym. ►►►Dla najlepszych widzów info niżej ►Wspomóż naszą działalność: patronite.pl/WiedźminDonaj ►Fanpage: ►Blog: ►E mail: kontakt@mateusz donajski.pl ►Skype: mateusz.donajski ►Blog Barbell Brothers:

Ostatnio komentowane:


Czytasz wiado na IG pisalem z IG fifigame151
Edit: #donjuan
Zobacz »
"Ty wykup moje albumy, te wszystkie, które brakują do złota
Poskładaj z nich wieżę do nieba i podpal, markerem napisałem witamy w Gotham"
Takze potrzebuje jeszcze kilku płyt haha?
Zobacz »
Uwielbiam Twoje vlogi ale strasznie dużo mówisz i bardzo dużo rzeczy powtarzasz. Jest to dość uciążliwe i niemiło się przez to ogląda ? Zobacz »
Szkoda mi sashy ja mam Passata b8 który ma 190 km i się o niego boję, a f5 chce żeby było w Polsce ale jakbyśmy tam jeździli lambo to by koła powypadały miłego dnia lub nocy pozdro Zobacz »
Piękne no cudo i tak kreatywnie każdy powinien reklamować ?? trochę podobne to reklam tego sklepu w tv Mango ??? Zobacz »
No tak, atak paniki bo zabiła kobietę w ciąży, po tym jak wybiła 3/4 WLF, bardzo logiczne bo ci wszyscy ludzie nie mieli nikogo bliskiego itp Zobacz »
13:45 - "No już chyba gorzej być nie może." Może. Hrabia Potocki prezydent II RP i Max Kolonko prezydent IV RP. ? Zobacz »
Idac głosować dajesz sobą manipulować. Czemu ktoś za nas ma cos decydować... ktoś kogo nie znamy!!! Zobacz »
?Lubisz TvN FoOdIe ??? ?
Tak-?
Nie-?
⛔Nie zmuszam⛔
Ps. Dziękuję za każdego suba ?✔️
Zobacz »
Dlaczego dopiero teraz ten odcinek twojej perspektywy bo ten odcinek z perspektywy matynia był już kilka tygodni temu Zobacz »
4:55 licz, że niektóre odcinki były typu 2 mapki 2/10 Zobacz »
Policja nie ma prawa wchodzić bez pozwolenia osoby chyba że to jest jak dapat aby w takiej syna jakąś posesję która nie jest prywatna ale to obojętnie więc ale za to grozi wywaleniem sprawdzisz Zobacz »
Mit: Jeżeli naciągniesz trójząb bez riptide i przełączysz slot na trójząb z riptide będzie on naciągnięty ale kiedy puścisz wyleci ci z eq ten bez riptide Zobacz »
Kuba jest legendą dzisiejszego futbolu. Na następny raz, przeanalizujcie grę Krzysztofa Piątka w meczu z Izraelem w el. Euro 2020 (czerwiec 2019) Zobacz »
koty to zwierzęta święte i jak zetniesz drzewo to morze mu się coś stać więc trzeba wejść na drabine Zobacz »
Historia się powtarza! Wielkie oszustwo.Skłócić i wykończyć Polaków aby przejąć ich terytorium .Polska została sprzedana korporacjom. Zobacz »
32:15 Czyli świadkowie JOWy mieli racje Zobacz »
WoW naprawde są duże... ? Bardzo fajny odcinek?! Czekam na kolejny?
Edit: Jejku dziękuje za serduszko?
Zobacz »
60 comments in half a day, not bad. Your newest works were all really good also. Subway was a good 1 also. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=-VCk2ocgWgo