MWC 2016 Opinie o Samsungu S7, LG G5 i innych... Telesmartfon


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=D8_lVH8iIBINajlepsze komentarze:

Konrad ... jaki lg l5 raczej lg g5 tak powedziałeś na początku filmu
Szymcio... LG G5 ok są moduły ale dzięki temu mamy wymienną baterię.
Szatan ... Jestem fanem smartfonów z serii G ale ten nowy g5 nie że mi się nie podoba bo nie jest brzydki ale pamiętam kiedy po raz pierwszy widziałem g2 i moje woow, potem widziałem g3 i moje wooow zakończyło się na jego zakupie a kiedy wyszedł g4 to zazdrościłem mu skórzanej klapki a teraz oglądam co prawda w monitorze tylko tego g5 i jestem rozczarowany, LG przyzwyczaiło mnie to efektu woow którego tu zwyczajnie nie ma, telefon zrobiony na siłę, bez fajnych pomysłów, bo tych modułów nie można nazwać fajnym no chyba że okaże się inaczej w praniu ale jakoś tego nie widzę, o wiele lepszym pomysłem było by zaimplementowanie głośników stereo jak we flagowcach HTC bo tylko tego brakuje mi u LG, o właśnie jeżeli już przy pomysłach jesteśmy to co w g5 LG nie zastosowało swego cudownego laserowego autofokusa który mógł działać jedynie w ciemnościach o czym bardzo często zapominali recenzenci i jedni chwalili w dzień że dobrze działa inni że tylko na obiekty oddalone do 60cm a z tego co ja wiem to na pewną ograniczoną odległość (ale nie tylko 60 bez przesady) w ciemnościach i tylko w ciemnościach. Teraz planuje kupić g flexa 2 lub Xiaomi Mi 5 bo to moim zdaniem na dziś dzień najbardziej opłacalne telefony a mój idealny G5 to najbardziej przypominałby G3 z tym że miałby skórzane plecki od g4, baterie wymienną jak w g3 nie jakieś moduły ale 4500mAh, 3 przyciski z tyłu bez skanera odcisków ale za to tęczówki jak w lumi 950, wyświetlacz 5.5'' super amoled 1440p, bebechy od najmocniejszego Xiaomi Mi 5, czytnikiem microsd, 128Gb pamięci wbudowanej, głośniki stereo na froncie, 32bit dac +amp, aparaty mogą być z g4 a sam smartfon zakrzywiony jak g flex 2 z nakładką od g4 z blackberry hub i opcją z alview x2 xtreme a konkretnie kameleon gdzie po skierowaniu aparatu na jakiś kolorowy przedmiot pobiera 3 kontrastowe ze sobą kolory i tworzy motyw i ta funkcja tak fajnie działa że dziwie się dlaczego czegoś takiego nie implementują w oprogramowanie a zainteresowanych odsyłam na kanał Mobzilli gdzie Paweł pokazywał tą funkcję w Allview X2 Xtreme.
No i to wszystko zamknięte we wymiarach g3 z szkłem jak to nazywają 2.5D czyli zaokrąglonych na rogach jak w lumi 800 gdzie ma się wrażenie że obraz wyświetlany jest jakby nad telefonem że niby to szkło jest wyżej od ramek tak jakby odstawało no super efekt to daje a widziałem właśnie w lumi 800. I gdyby taki g5 wyszedł to nawet gdyby kosztował 3tys to bym się nie zastanawiał i odkładał kasę na niego
Piotr P... Sony zrobiło to co samsung poprawili swoje najlepsze urządzenie. Nie wiem dlaczego stawiasz G5 tak nisko. Pytanie czy G5 się obroni jako samo urządzenie bez modułów. One są jak VAT wartość dodana ale przecież można bez nich korzystać z G5. Uroda zgadzam się dyskusyjna... Jednak modułowa budowa daje Ci większe możliwości. Np brak ładowania bezprzewodowego pyk dodajesz moduł i masz. Inne smartfony tego nie mają.
Adi Opa... S7 kocham cię kto kupuje?
Telesmartfon ciekawostki

Telesmartfon ciekawostki

Historia kanału Telesmartfon zaczyna się w dniu 2012-04-06 19:51:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 150 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4220049 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9280 użytkowników.