KONKURS! ROZDANIE: LashVolution! Moje NOWE rzęsy po 3...


Ja jestem pod dużym wrażeniem moich rzęs i tego serum, a Wy??? :) Zostaw po sobie jakiś ślad! Skomentuj, daj łapkę w górę, zasubskrybuj kanał! Będzie fajnie, obiecuję! :) ❤️ REGULAMIN KONKURSU: 1. Uczestnicy konkursu muszą być subskrybentem mojego kanału. 2. Uczestnicy konkursu muszą polubić stronę: 3. Czas trwania konkursu : od 03.07.2016 do 15.07.2016 4. W konkursie może wziąć udział osoba dorosła lub niepełnoletnia, posiadająca zgodę rodziców mieszkająca na terenie Polski 5. Należy napisać komentarz z odpowiedzią na pytania zadane w filmie ,,Jaki filmik powinien pojawić się na moim kanale? Jaki powinnam nagrać?'' 6. Jedna osoba może zostawić jeden komentarz konkursowy (należy zmieścić się w limicie znaków). Pozostałe, dodatkowe komentarze mile widziane :) 7. 16.07.2016 Organizator Emilia Nowak wybierze 2 komentarze, które uzna za najbardziej kreatywne i nagrodzi zwycięzców po jednym serum do rzęs z LashVolution 8. Nagrodą w konkursie jest serum do rzęs z LashVolution 9. Jedna osoba może wygrać jedno serum. 10. Wyniki pojawią się w opisie pod filmem konkursowym do 24h po zakończeniu konkursu oraz na stronie organizatora na facebooku. 11. Zwycięzcy zostaną powiadomieni przez wiadomość prywatną na YouTube, w komentarzu pod filmikiem, w opisie filmiku oraz przez fanpage na Facebooku. 12. Na wiadomość zwrotną zwycięzcy czekam 48h Facebook : Blog : Instagram : Snap : emyllka

Ostatnio komentowane:


Cześć Haniu, Twoj film jest dla mnie obecnie wybawieniem, gdyż siedzę już któryś dzień na kwarantannie i powoli ogarnia mnie nuda. Pozdrawiam serdecznie ? Zobacz »
A co jak ta posłanka szantażuje PiS żeby ugrać lepsze miejsce na listach w przyszłych wyborach? Nie chciałbym widzieć takich ludzi w Konfederacji. Zobacz »
I po tym materiale jak Ziobre wywala to pies (Mila) polelnia samobujstwo wieszajac sie na klamce od drzwi. Zobacz »
Nie żeby coś, ale w tej składance ani jednej piosenki Akcentu, a na miniaturce Zenek z Mariuszem :) Zobacz »
No z jednej atrony nawet ladne aleeeeeee... KOMU SIE CHCE OGLADAC 1 GODZ MATERIALU IM DLUZSZE TYM NUDNIEJSZE czm nie mozesz juz nagrywac tak cuekawych odc jak kiedys bo teraz to zawiodlem sie mocno Zobacz »
wywiad ze świetnymi prawnikami jak bronić sie przed policją: https://www.youtube.com/watch?v=l9_3lkpIEGk Zobacz »
Ah jak ja uwielbiam oglądać twoje filmy radyjko ty to chyba nigdy nie wyjdziesz z formy:D ja narazie korzystam z zwykłej klawiatury 100% ale planuję przesiadkę na tkl Zobacz »
Trochę słabo ze strony marki, że nie udostępnia na swojej stronie internetowej składów produktów. Wolałabym wiedzieć co się znajduje w ich składach. Pozdrawiam Anitko ❤️ Zobacz »
Zróbcie cenzurę i co tydzień nr 1 RAP20 dodajcie do GORĄCEJ 20 jeżeli tam osiąga sukces to w GORACEJ 20 będzie wysoko Zobacz »
Śliczny makijaż? na pewno spróbuję go odtworzyć, gdy dotrze do mnie paczka z paletą Neutralną ? Zobacz »
Prawdziwa piątka Kaczyńskiego to doprowadzenie Polaków do stanu, w którym będą: biedni, słabi, chorzy, głupi i podzieleni. Zobacz »
CALA OPOZYCJA POPSLSLD LEWICA OD 1989 ROKU LIKWIDOWALI POLSKE I PRZEMYSL ZAKLAMYWALI HISTORIE I TRERAZ IDEOLODZY LGBT I IDEOLGIA KOMUNISTYCZNA CZYLI LEWICA CHCE NAS ZNIEWOLIC I ODEBRAC NAM WOLNOSC AMEN Zobacz »
Lepiej to wyglądało niż z Chrobrym i Radomiakiem, teraz przynajmniej walczyli, mieli więcej szans niż Łks, niestety przegrali.
Teraz czas na pierwsze punkty, mam taką nadzieję
Zobacz »
Powiedzmy sobie szczerze, nikt nam nie pomorze a jak Rosja pomorze Bialorusi to nie wiem czy damy sobie rade. Zobacz »
Sprzedajee popcorn, cena 1 lîkė!

{__/}
(  • . • )
/
Za sůbka odđåm 20 w 20 godzin
Zobacz »
Ale, że w intrze zdjęcie Einsatzgruppen rozstrzeliwujących ludzi? Małe albo duże faux pas z twojej strony Grzechu. Zobacz »
Mateńko Częstochowska uzdrow moja mame z choroby jaskry i zaćmy niech ustąpi silny ból oka i głowy uzdrow chore płuca proszę o twój dotyk wzmocji Zobacz »
Super vlog maniek więcej filmów lubię oglądać jak nagrywasz pozdrawiam ?łapka górę leci jak zawsze ?? Zobacz »
Jesteś Wuwunio niby taki kumaty i inteligentny a chodzisz ze szmatą na twarzy i katujesz się zupełnie bez sensu Zobacz »
Emilia Anna Nowak ciekawostki

Emilia Anna Nowak ciekawostki

Historia kanału Emilia Anna Nowak zaczyna się w dniu 2012-10-14 12:43:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 162 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1497855 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 12100 użytkowników.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MAkd-LgA4_8