Bardzo Prosta Formuła Michal528


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kDueNfB1bm4Najlepsze komentarze:

nzxt80... Hej część filmów dodajesz do prywatnych część usuwasz, czy jest możliwość abyś udostępnił gdzieś do ściągnięcia Twoje filmy?
Magella... Świetna robota Przebudzator, naprawdę daje do myślenia i o to chodzi !
Tomsza7... 1 zasadę to ja już znałem w przedszkolu........ (poznałem tą zasadę przez przypadek) grałem w warcaby z genialnym przeciwnikiem zawsze wygrywał, aż końcu po nieskończenie wielu przegranych to ja wygrałem..... i nikt zemną nie mógł wygrać w warcaby......
Playons... Ad.2. Dlatego tak ważne jest by podejmować autoedukację i we własnym zakresie stosować aktywne metody nauczania - inteligentna jednostka jest znacznie mniej podatna na wszelkie formy manipulacje nie tylko ze strony państwa, mediów, ale także w życiu prywatnym w przypadku kobieciarza/ femme fatale. Oprócz tego, poszerzanie swojej wiedzy (m.in. z zakresu psychologii/socjotechniki) może być przydatne w przypadku obrony naszych bliskich przed manipulacjami (którzy nie dysponują odpowiednią wiedzą).
Playons... Ad.1. I wszak tak się dzieje - kobieciarz czy femme fatale to jednostki bardzo inteligentne, posiadające znaczną wiedzę o podmiocie, na który będą oddziaływać - o jego/ jej konstrukcji psychicznej, wadach i zaletach, fascynacjach oraz animozjach (ogólnie wszelkie możliwe informacje). Kobieciarz czy femme fatale nie rzadko może korzystać z badań z dziedziny psychologii, które z dość wyraźnym skutkiem może wykorzystać przeciwko przeciętnemu zjadaczowi chleba.
Apollo0... Room List - Europe: Poland
Pokój nazywa się: Matolom wstep wzbroniony.
Często można spotkać go tam.
Andrewx... @oeno9119 Fabuła filmu ma bardzo wiele do tematyki kanału PRZEBUDZATORA
PanPusz... @oeno9119 W tym fragmencie w kontekście filmików Przebudzatora, chodzi o mechanizm manipulacji społeczeństwem.
Cały film ma wiele wspólnego z tematyką kanału.
QwertoZ... @PanPuszczyk Oglądałem cały film dwa razy.
Wiem o co chodzi w filmie.Noo, ale tu jest urywek,który myślę,że przez przypadek nie został umieszczony na kanale o tej tematyce.Bo fabuła całego filmu ma się też nijak do tematyki kanału Przebudzatora.
PanPusz... @oeno9119 Musiałbyś obejrzeć ten genialny film, żeby zrozumieć ten fragment. Puki co Twoje wnioski nijak się mają do filmiku.
QwertoZ... @oeno9119 ...w sposób taki, że nie zobaczą pełnego widoku swojej porażki . :D
QwertoZ... Po wielokrotnym obejrzeniu tego filmiku doszedłem do wniosku,nie wiem czy jest słuszny...
Moim zdaniem wśród tych ludzi ogłupianych, kontrolować, zyskiwać na nich mogą nie tylko media,korporacje, rząd....bo znając słabości 'bydła' jednocześnie i każdy człowiek może się bawić i być krok przed innymi.
Nie uważacie, że znając zasady działania ludzkiej psychiki,mentalności to w teraźniejszych czasach 'zapomnienia się' i szerzącej się głupoty można ludziom przed ich własnymi oczami zrobić ich w huja?
Bamstar... Pompatyczne
xPlottz... Jak sie nazywa ten film?
maszmis... Dzięki za kolejny film. Revolver jest też z lektorem ;)
Michal5... Ogłaszam wszem i wobec, iż wołany tutaj przez lud Psychiatra Naczelny posiada swój gabinet na komunikatorze paltalk i z pewnością wszystkich miło przyjmie na swe salony udzielając terapii. Proszę się kierować do pokoju, w którym na drzwiach widnieje tabliczka z napisem 'raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę' Uprzejmie proszonym się jest o nie zaglądanie na inne pokoje by się całkowicie nie zatracić, oraz przed wejściem na salony o zdjęcie intelektualnych gumiaków.
Rejwen... Ja też bym chciał Naczelnego ;)
TheMate... PRZEBUDZATOR528
Weź zacznij nagrywać filmiki z twoim głosem. Chyba to sie nazywało psychiatra naczelny. podobało mi się to !!.
MrBarte... P.S
Może Pan robić psychiatrę naczelnego ?
MrBarte... Jak można komercyjnie sklejać filmy które uczą wyciągania wniosków itd ?
Przy oglądalności 10-15k ?
Michal528 ciekawostki

Michal528 ciekawostki

Historia kanału Michal528 zaczyna się w dniu 2011-07-08 12:21:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 52 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1825248 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 8770 użytkowników.