Wojtek Smarzowski poleca! Zespół MeGustar


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=d7FIDYk_oyANajlepsze komentarze:

Les?aw ... Czekam na film W. Smarzowskiego o człowieku szczęśliwym i spełnionym w prostym ale bogatym wewnętrznie życiu. To nie prawda, że W. Smarzowski jest ubogi psychicznie, upośledzony w widzeniu świata lub mało kreatywny. Po prostu kocha to "chorobliwe błotko" i nie wychyla się z niego PRAWIE na chwilę. Czekam wytrwale na "słoneczne" filmy W. Smarzowskiego wypełnione pięknem, radością i pochwałą dobra zawsze obecnego w człowieku :-)
Ten film NIC nie mówi o chrześcijaństwie. Za to wiele mówi o reżyserze (wybitnym i "rozwojowym" mam nadzieję) o jego obsesjach, sposobie budowy fabuły i kształtowaniu postaci. Jest obsesyjny, nawet natrętny, w sposobie kreowania sytuacji, w malowaniu ponurego obrazu świata, który w rzeczywistości jest chyba o wiele bogatszy, nieprawdaż? :-))
Ale normalność nie jest w cenie u W. Smarzowskiego, nie jest też podobno kasowa, ale z tym bym polemizował obserwując produkcje Hollywood. Ten film W.S. nie daje tego co zapowiada reżyser - absolutnie nie jest wypowiedzią na temat pedofilii, tak samo jak nie mówi o zoofilii i.t.p. :-)
Bartosz... Co to za piosenka po " Białym misiu " ? :)
Robert Marchel ciekawostki

Robert Marchel ciekawostki

Historia kanału Robert Marchel zaczyna się w dniu 2011-12-27 11:17:04.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 246 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 35954753 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 172000 użytkowników.