NAJLEPSZE KOSMETYKI MAJA '17! : ST.TROPEZ, BANDI, CLINIQUE

*** Serdecznie zapraszam na przegląd najlepszych kosmetyków maja 2017! *** W filmie wspominam: Samoopalacze Masło Indigo a1545,pop sugar maslo shea indigo spa 75ml.html Perfumy MK Sexy Blossom Błyszczyk Clinique Maseczka BANDI Sebo Care Maseczka Dermalogica Muzyka w filmie: Music from Epidemic Sound Song: ES_Lies ☞ ZNAJDŹ MNIE W SIECI: ☜ ✔ MÓJ BLOG: ✔ SOCIAL MEDIA: Facebook: Instagram: Snapchat: cococollection ✔ KONTAKT / WSPÓŁPRACA: Chcesz być na bieżąco z nowymi filmikami? SUBSKRYBUJ mój kanał : COCO COLLECTION ✉ MAIL: Uwaga: Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z poniższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Autorskie prawa osobiste oraz autorskie majątkowe do filmu przysługują autorce. Kopiowanie i wykorzystywanie filmu bez wiedzy autorki jest niezgodne z prawem autorskim i podlega karze.NAJLEPSZE KOSMETYKI &039;17! ST.TROPEZ, BANDI, CLINIQUE


Najlepsze komentarze:

And?e l... Maseczkę Bandi z chęcią bym wypróbowała :)byłaby idealna na moją strefę T :)samoopalacze moje love :)
Jeanett... Gdzie można znaleźć kosmetyki Bandi ?
Jeanett... Korsa właśnie kupiłam Wonderlost uwielbiam
Agat mo... Czy spotkałaś się z kosmetykami Artistry? Testuję i sprawdzam ich wpływ na skórę . Dodatkowo testuję także wpływ na wygląd mojej skory wody o potencjalne antyoxydacyjnym z filtra redox.
Ania R... I jeszcze jedno pytanie odnośnie błyszczyka :). Czy on ma mocny efekt mrowienie ?.Bo ja tego nie lubię, a podobno ten błyszczyk to ma. Bardzo Dziękuję :*
Katarzy... To o tej drożdżowej maseczce kiedyś Ci pisałam, że jest świetna! Kiedyś miała trochę inne opakowanie... ?
Anna Na... maj kocham bo właśnie w tym miesiącu jest najpiękniejszy i najczulszy dla mnie dzień -Dzień Mamy.
Kinga W... Po Twoim filmie o samoopalaczach wybrałam się do Douglasa i zakupiłam wersję classic z rękawicą, akurat mają jakąś promocję i wszystko razem 89zł. Wypróbowałam wczoraj i jestem zadowolona, tylko punktowo przy stopach nie udało mi się osiągnąć idealnego koloru, ale myślę, że to kwestia wprawy :)
Ania R... Anitko ten odcień błyszczyka bardziej czerwony to jaki numerek ?;). Dziękuję ;)
Paulina... miłego dnia :*
Aleksan... Anitka Ty te paznokcie co film masz coraz ładniejsze! :)
Anushka... super perełki majowe?... błyszczyk clinique mam i bardzo go lubię...kupiłam bo właśnie z Twojego polecenia??.
A dlaczego lubię Maj? dlatego, ze urodziłam się w maju.?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-OqhZ944hIwaokMtzusQhQ