Porażka Merkel: Antyimigracyjna Partia Wchodzi do Parlamentu...

Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► Porażka Merkel: Antyimigracyjna Partia Wchodzi Parlamentu Niemiec.


Najlepsze komentarze:

Piotr K... KDS :)
1234567... Ator chyba nie odróżnia SS od Wehrmachtu
Norembe... Ten wlog nie wyświetla sie w subskrypcjach!!! Na widows Phone w aplikacji do przeglądania Youtube wyjątkowo ten filmik sie nie wyświetla w subskrypcjach. Aplikacja ta loguje sie przez amerykańskiego Youtube a nie polskiego. Z innymi filmami również na innych kanalach nie mialem tego problemu.
Ksorix... Niemcy = Naziści
User Us... a które NSDAP?
kakagon... kds
Domi Ni... Oto dowód na istnienie karmy ;)
Dawid L... Kds
BUDDHAA... Maszallah do wszystkich bratcy i siostry które wybrali ostatniej niedzieli pani Merkel. I Allhamdullah wygrała. Ja ją wybierałem.
El?biet... Kds ,!...
kargul1... ciekawy film
Tomek... Co masz do ONR?
Krystia... Kilka razy proponowałem konsultacje tematu Niemiec. Niestety ale Warszawa to dziwny świat- arogancja level hart. Dużo zafałszowań jest w pańskim komentarzu. Po pierwsze nigdy SPD w tych medialnych sondażach nie prowadziło. Po drugie pan Gauland bardzo pozytywnie wyraża się o Polsce czyli fake niews panie Ator. Należy rozumieć, że AfD, walczy z marksizmem kulturowym i była mowa o żołnierzach walczących w WOJNACH. Następna bzdura w 2013 AfD miało 4,7%. Dodam, prawie wszyscy Polacy Rosjanie i cudzoziemcy chrześcijanie których znam głosowali na AfD. Zatem panie Ator cofam subskrypcje, udowodniłeś brak kompetencji.
Frodli8... Vlog się podobał, więc daję łapkę w górę. Liczba reklam (100% filmowych, a nie pasków na dole ekranu) to jednak przegięcie. Słuchanie 54-minutowego materiału zajęło mi dobre 20-25 minut dłużej. Akurat gram w Euro Truck Simulator 2, a czułem się jeszcze gorzej, niż słuchając radia do jazdy.
Majster... tyle razy pytałem się o donacie dla Atora i mądry Ator w końcu mi to umożliwił :D . ps fajny odcinek !
Janusz ... U Niemcow zrobil sie taki rozpizdziaj, ze nikt nie wie, co teraz bedzie... Sami Niemcy wystraszeni, nawet miedzy soba nie rozmawiaja o polityce - napiecie jak przy trafostacji... :-)
Spokey... +1
Karolin... Fajny filmik
Robert ... super :)
Ariela ... Angelen Makrelen :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g