NAJLEPSZE KOSMETYKI WRZEŚNIA '17! : NEUTROGENA, UNIVERSKIN,...

*** Serdecznie zapraszam do sprawdzenia nowego filmu *** W filmie wspominam: Krem Neutrogena ➡️ Balsam Bath & Body Works ➡️ Serum Universkin ➡️ Pomadka Smashbox ➡️ Krem BB Estee Lauder ➡️ Konkurs z Universkin ✔️ Na paznokciach Provocater nr 011 ✔️ Muzyka w filmie: Song: EHRLING You and Me ☞ ZNAJDŹ MNIE W SIECI: ☜ ✔ MÓJ BLOG: ✔ SOCIAL MEDIA: Facebook: Instagram: Snapchat: cococollection ✔ KONTAKT / WSPÓŁPRACA: Chcesz być na bieżąco z nowymi filmikami? SUBSKRYBUJ mój kanał : COCO COLLECTION ✉ MAIL: Uwaga: Niniejszy film stanowi utwór, podlegający ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z poniższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Autorskie prawa osobiste oraz autorskie majątkowe do filmu przysługują autorce. Kopiowanie i wykorzystywanie filmu bez wiedzy autorki jest niezgodne z prawem autorskim i podlega karze.NAJLEPSZE KOSMETYKI WRZEŚNIA &039;17! NEUTROGENA, UNIVERSKIN, SMASHBOX, ESTEE LAUDER


Najlepsze komentarze:

D&M Fot... Skuszę się na krem z Neutrogeny, bardzo mnie zaciekawiłaś. Łapka w górę, bo filmik nagrany rzeczowo, dużo w nim treści. Super :).
magda b... Przepięknie Pani wygląda:)
Młodzieńczo,świeżo super:*
A recenzje kosmetyków, hmm jak zwykle zmusza mnie Pani do wyjścia na.zakupy haha
Pozdriawiam serdecznie ?
And?e l... Perełki pokazałaś :)do Neutrogeny mnie przekonałaś :)zapisane na liście must have :)
Kamilli... Dobry filmik! Pozdrowienia z Kolonii!
Ma?gorz... Kawa z Anitą obowiązkowa❤lista zakupów zrobiona "mój" Ty narkotyku
Anna Na... Anitko dlaczego ja zawsze po twoich ulubieńcach mam ubytek w portfelu?
Beata E... Anitko jaki mily poranek przy kawce z Tobą???
anowix1... czym malujesz rzesy?
Margo V... O! Ciekawy ten krem z Neutrogeny,ja uzywan balsamow do ciala z tej firmy,ale na krem nie zwrocilam uwagi...pobiegne do sklepu,sobota dniem zakupow???
agamali... Właśnie się kładę ale nie zasnę bez milego głosu Anitki ?. Fajne nieznane mi produkty
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-OqhZ944hIwaokMtzusQhQ