asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2964 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49395839 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 73579 użytkowników.

Skąd wziął się premier Morawiecki? Z ojca i matki! Stanisław...Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Skąd wziął się premier Morawiecki? Z ojca i matki! Stanisława Michalkiewicz o powodach "wystrugania go z banana" przez Jarosława Kaczyńskiego, fragmenty dyskusji i wykładu "Jakich reform potrzebuje Polska?" w Jastrzębiu Zdroju z 19.10.2018 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!Skąd wziął premier Morawiecki? matki! Stanisław Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

esoxmz...Największy błąd pisu to odsunięcie Pani Szydło. Dzisiaj mieli by już 90% Polski a tak są w czosnkowej dupie.
Somber...Morawieccy i była w-ce prezes Googla, a obecna YT to rodzina! Dalej się dziwicie poparciu dla nich ,,narodu wybranego''?!
Mirek K...Checklista Rzeczy - górny lewy róg. Oto Polska właśnie :)))
Anna An...Pan Morawiecki, Duda, Kaczyński i Czaputowicz to są czarni aniołowie tego świata, którzy przepojeni są szyderstwem i wzgardą do wszystkiego co jest związane z prawdziwą sprawiedliwością, dlatego też na siłę wpajają nam izraelsko- brukselskie kłamstwa.
RedWind...z skrytki w banku Sachsa wylazł ten karaluch
asmered...Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Commodo...Pan Stanisław zawsze w formie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w