Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2716 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 30495170 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 45990 użytkowników.

Prof. Ryszard Bugaj: Chciałbym, żebyśmy wrócili do AWS owskiej..."Pieniędzy na służbę zdrowia jest za mało. (…) Ale trzeba myśleć też o tym, żeby było więcej efektywności" mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prof. Ryszard Bugaj. Pytany o to, czy powinniśmy dopłacać do wizyt u lekarzy, gość Marcina Zaborskiego odpowiada: "Już dziś troszeczkę bym się z tego wycofał. Chciałbym wrócić trochę do tych idei, które były strach powiedzieć w czasach AWS u, kiedy miały powstać konkurencyjne ubezpieczalnie, kompleksy leczące". "Nie można zrobić tak, że raz na zawsze ustalimy bardzo dobry system służby zdrowia, bo zmieniają sie uwarunkowania" dodaje ekonomista.Prof. Ryszard Bugaj: Chciałbym, żebyśmy wrócili owskiej „konkurencyjnych ubezpieczalni”

Najlepsze komentarze:

jedrekk... wie pan to co bugaj wie panie wie że wie pan że ja wiem wie pan jak pan wie pan to pan nie wie że wie pan ja bugaj wiem że wie pan ktoż wie a ja wie pan wiem więcej jak pan wie pan wie mniej to trzeba wie pan przemyśleć wie pan aby można było wyjaśnić wie pan to co trzeba wyjaśnic wie pan teraz wie pan to są alternatywy aby to można było zastosować wie panda bo to nie takie proste wie pan ale PO to wie pan oni są wie pan nie tacy jak wie pan kiedyś oni wie pan muszą się wie pan wie pan wie pan żenada komunistycznego wie pan bugaj wiesz o czym ty ględzisz wiesz wie bugaj totalna żenada
jedrekk... Bugaj idz do domu i daj sobie spokoj z ekonomja polityką stary dziadzie ubecka szmato
jedrekk... lawirant bugaj ścierwo nie wie o czym mowi wonnnnnnnn!!!!!
jedrekk... bugaj ....wie pan.....i wie pan.....i wie pan i nic tylko bugaj wie pan wie pan wonnn komuchu jeba.....y
Ewa Ron... Ludzie chcą odpocząć iść do kościoła z rodziną pobyć razem a nie matka przychodzi. dzieci śpią wychodzi dzieci śpią i te dzieci mamy nie widzą,
Ewa Ron... Panie Bugaj ile pan zarabiasz że tak głupio gadasz jestem emerytką i małą miałam emeryture jestem chora i nie mogę iść do pracy bo nieda lekarz zgody.iniech pan nie mówi ja nawet pracując to ciężko po dziesięć godzin żeby zarobić a to wszystko przez was bo zakłady państwowe posprzedawaliscie prywatne zakłady pootwierali i płacą jak paropkowi.
Maciej ... typowy socjalista - interesują go najbardziej cudze pieniądze... podatek spadkowy to łajdactwo - co Państwu do tego, że dziedziczę majątek po ojcu ?! na jakiej podstawie mam za to komuś oddawać jakiekolwiek pieniądze ?
tadeusz... ale mlaska...
EWOL... Panie profesorze, reforma Wymiaru Sprawiedliwości jest konieczna bez dwóch zdań, tylko dlaczego w obozie PiS, oprócz sporu kompetencyjnego na linii minister prezydent, nie możemy się dowiedzieć ni diabła, na czym ta reforma miałaby polegać,żadnych szczegółów, najmniejszego zarysu działań w tym zakresie.Do dupy z reformą, ktora miałaby służyć tylko jednej partii i to tylko jako narzędzie "rozliczeń". Same rozliczenia to nie jest żadna reforma.
Teresa ... Podziękowanie i Szacunek dla uczciwości, transparentności i kultury. Bardzo się cieszę, że obecny rząd jest wiarygodny. Sił i wytrwałości.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA