sietra ciekawostki

sietra ciekawostki

Historia kanału sietra zaczyna się w dniu 2006-08-12 16:33:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 227 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11288396 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 75380 użytkowników.

Eksploracyjne Poradniki #9 Zagrożenia W Trakcie EksploracjiSubskrybuj: Wejdź na FB: W dzisiejszym poradniku chciałbym poruszyć temat, o który pytacie coraz częściej i z którym zwlekam zbyt długo. W trakcie eksploracji czeka na nas wiele niebezpieczeństw, oto one. Dziękuję Leonowi za pomoc w stworzeniu poradnika. Zapraszam także na jego kanał, gdzie znajdziecie więcej ciekawych filmów: #urbextoniewandalizm ... PS: Jeśli o czymś nie wspomniałem, lub macie inne doświadczenia. Piszcie o tym w komentarzach.Eksploracyjne Poradniki Zagrożenia Trakcie Eksploracji

Najlepsze komentarze:

Bullter... Dźwigary schodów - fachowo są to wangi.
GVMEgro... Mam pytanie do autora nie poruszonego tutaj tematu bezpieczeństwa zdrowia w aspekcie bezpieczeństwa biologicznego. Wędrówka po miejscach opuszczonych nazwijmy je ogólnikowo "wilgotnych", gdzie grzyb pleśniowy szaleje w najlepsze i jest to bardzo realne i wysokie zagrożenie w postaci zarodników grzybni które wnikają do organizmu drogą oddechową a maska na twarzy to dla tych toksyn w zasadzie żadne zabezpieczenie (chociaż lepsze takie niż żadne)... Dlatego mam pytanie czy jest Pan świadom tego rodzaju zagrożenia? Konsultuje się Pan z lekarzem w tym aspekcie? Prowadzi Pan jakieś badania okresowe? zażywa Pan jakieś profilaktyczne środki? Sprawa nie jest błaha bo tego świństwa to jest pełno w rożnych wariantach (ciągle nowych, mutujących - polecam do wglądu to w sumie krótkie opracowanie: file:///F:/Download/fulltext218.pdf ). I pytanie poboczne na ten sam temat: co z odzieżą wierzchnią i bielizną? zwykłe pranie po takiej eksploracji czy jakieś ekstra odkażanie? Jeśli tak to jakie? Proszę o odpowiedź bo bardzo interesuje mnie Pana punkt widzenia, praktyka i doświadczenia (chorował Pan już np na astmę oskrzelową?) w tym aspekcie bezpieczeństwa i czy ma Pan jakieś swoje sposoby na to by nie zachorować na jakąś "klątwę faraona"...
Bydgosk... Ostatnio byłem na urbexie i spotkałem 2 osoby które niszcxyly świetlówki i inne rzeczy zagadałem z nimi czy mogą przestać spakowałem to i poszedłem w dal chociaż nie zniszczyli do końca klasyków które się jeszcze przydadzą no chyba lepiej zabrać niż by ktoś zniszczył i ja na urexy biorę Fazer "neonowke" i sprawdzam czy nie ma prądu. Dla bezpieczeństwa. Nie jestem osobą która wszystko kradnie i zabiera lecz głównie zwiedza opuszczone miejsca.
Adrian ... Ja raz wandali spotkalem jak graffiti robili
Wojtek ... ty to wszystko tak z głowy? Ja bym opowiedział 2 zdania i bym nie pamiętał o czym jeszcze miałem mówić
Nosacz ... Dziękuję za ten poradnik! Szczerze
PE PE... A propo wody i podłogi, miesiąc temu w pewnym budynku podłoga była przemoczona ale w miare stabilna, a teraz całe piętro jest zawalone wraz z dachem.
Axeterc... Super Material
FuzeN... podesłał by ktoś link do filmu gdzie ten ktoś się poślizgnął i tam gdzie bezdomni byli ?
KD_BMX... moje miasto ❤ moj pustostan
deadw00... Materiał dobry, ale dorzucił bym info o wszechobecnym azbeście. Stare budynki są pełne tego dziadostwa, wiele z nich zresztą nie jest remontowanych czy nawet rozbieranych ze względu na koszty związane z jego usunięciem i utylizacją. Sietra biega w chuście na twarzy, ale prawda jest taka, że to żadne zabezpieczenie w tym wypadku akurat. Azbest to nie tylko eternit na dachu, ale też np. izolacja rur (w starych budynkach w fatalnym stanie nierzadko, co widać na filmach) czy tworzywowe płytki podłogowe (jak w szkołach kiedyś)... Warto o tym pamiętać.
MultiJo... Uwaga na spadające odłamki szyb! Lepiej nie ruszać okien z potłuczonymi i ledwo trzymającymi się framugi szybami.
Fabian ... 15:50 żeś go pocieszył
Jack 1... PISZĘ WIERSZYK TEN DLA SIETRY BO WCIĄŻ MA NA TWARZY SWETRY Z JAKIEJ TO PROSTEJ PRZYCZYNY ROZPOZNANIA CZY DZIEWCZYNY? NIC NIE ROBISZ PRZECIEŻ ZŁEGO PO CO CHOWAĆ TWARZ KOLEGO, A OD SWETRA I OD GARNKA LEPSZA BĘDZIE KOMINIARKA . CIESZĄ W ŻYCIU MNIE WIERSZYKI CHOCIAŻ SLABE MAM WYNIKI WIĘC SIĘ NA MNIE NIE OBRAŻAJ I SWEJ TWARZY NIE OBNAŻAJ . Z SZACUNKIEM I POZDRO JACK Z KRAKOWA.
UrbEx P... Zapraszam na mój kanał. Już jest na nim 7 filmow
Explore... Film przedstawia chyba wszystkie najważniejsze rzeczy. Teraz nie pozostaje nic innego, prócz udostępniania, by jak najwięcej osób miało świadomość, że to nie jest bezpieczna 'pasja'. Zwłaszcza dotyczy to młodych osób, które lubią się popisywać i robić szalone rzeczy (i mówię to z własnego doświadczenia, bo spotkałem raz grupkę młodych osób, która zachowała się nieodpowiedzialnie).
Almu1... Sietra robisz najlepsze urbexowe filmiki. Pozdro.
Irydius... Istotny materiał dla nowicjuszy.
Jack 1... Cześć ? SIETRA MASZ NOWEGO FANA KTÓRY MA 57 LAT STARY DZIAD BARDZO LUBIĘ TWOJE FILMIKI JAK I RÓWNIEŻ CHŁOPAKÓW Z URBEX HISTORY JESTEM CIEKAW CZY SIĘ ZNACIE OSOBIŚCIE CZEKAM NA NOWOŚCI ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA ODWAGI I WSZYSTKIEGO NAJ POZDRAWIAM SERDECZNIE JACEK Z KRAKOWA .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCT9zYFAKPIor6eJRh_yZLYw