asmeredakcja ciekawostki

asmeredakcja ciekawostki

Historia kanału asmeredakcja zaczyna się w dniu 2007-03-29 20:37:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2964 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 49395839 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 73579 użytkowników.

Ile zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel nie powinno być...Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: Ile zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel nie powinno być problemem państwa! Stanisław Michalkiewicz m.in. o strajku lekarzy rezydentów i wzrastającym etatyzmie w Polsce, fragment dyskusji z publicznością spotkania w Częstochowie 20.10.2017 r. Zapraszamy do Klubu TV ASME: Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel powinno problemem państwa! Michalkiewicz

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
kpawlak26@gmail.com
Gajewsk... Awaria mikrofonu dokładnie kiedy jest o roli DUCHOWIEŃSTWA W ŻYCIU SPOLECZNYM CIEKAWE???
Mija Mo... Oni dokładnie rozumieją Pana tłumaczenia...tylko są różnice w zatrudnieniu w sektorze prywatnym i publicznym...w tym drugim może sie to okazać dożywotnie... :)
Douglas... Dlaczego od 10:50 znika głos???
bogdan ... to niech ta elita zaplaci za swoje studia na ktore poszly nasze podatki darmozjady
Jotazet... Ile zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel - powinno być głównym problemem państwa!
Przede wszystkim państwo powinno zabronić lekarzom pracować jednocześnie prywatnie i na etacie. Albo jedno albo drugie. Takie regulacje stosuje państwo na zachód od Odry i Nysy czyli RFN.
Nowe Ko... a co z pielęgniarkami?? tylko lekarze i lekarze.. a pielęgniarka to co ukraińska sprzątaczka..??
Max Kar... Odnośnie tego co powiedział o służbie zdrowia. Gdyby tak było to prywatne szpitale już dawno wyparłyby publiczne.
majchro... Czyżby auto-cenzura ? "Mamy tak rozbudowane struktury duchowieństwa ..."
Adam... No nie wiem, czy TV-ASME jest niezależna, skoro też mają "awarie mikrofonu"....
Micha? ... Duzo zdrowia dla Pana Redaktora
Miesiu... Ale jak będą prywatne gabinety - to trza będzie w nich zasuwać !!!
A tu chodzi o kasę a nie o robotę.
Jerzy K... Wiedział mikrofon kiedy się zepsuć ?
Weronik... Być może nie reformowalna, ale żyję trochę na tym świecie i wiem doskonale,że jak człowiek młody to wydaje mu sie ,ze góry przeniesie, potem mu to przechodzi,zwłaszcza jak ma przewlekłe choroby i jest już stary.To,ze sprywatyzujemy służbę zdrowia nie oznacza,ze będziemy taniej leczeni, o tym mówię
Michal ... autocenzura najlepsza
aLm ana... 10:50 Nie słychać co Pan Stanisław mówi na zakończenie :)
Gaba Za... Już od dawna lekarze bez pośredników biorą 100-150 złotych na łapę za wizytę bez paragonu.
maciek ... Jak zwykle Pan Stanislaw jest fenomenalny , daj Panie Boze Ci duzo dobrego zdrowia bo tak jak sp. prof. B. Wolniewicza
bedziemy osieroceni na dlugie lata gdyz nie wiem czy znalezli bysmy w srod nas takiego drugiego redaktora .
Magda N... Elity nie biora sie z powietrza!Sponsor podatnik płaci za studia i potem wynagrodzenie bez względu na to czy prywatnie czy publicznie. Frajer sponsor nie ma szans na wysokie wynagrodzenia do końca życia zas ciągle nowe tzw. elity luskusowo żyja i urządzaja sobie fajny świat. Jakoś nowe tzw, elity w latch 90 tych zmieniały to co wygodne . Natomiast dookola jak grzyby po dzeszczu za dotacje często bezzwrotne wyrosły prywatne przychodnie i szpitale.W obliczu tych faktów każdy powinien sam płacic za studia lub podpisać kontrakt.Mogli studiować wszyscy zagranicą/tam płatne/ i dac szansę innym bo mamy armię młodych zdolnych ludzi. Dla zwykłych ludzi /często tez po studiach/średniwieczny kapitalizm dla niektórych na koszt większości bezpieczny biznes .Pomylenie z poplątaniem.
Gwiazdy... Po prostu uwielbiam faceta ! Już kilku redaktorów mi się znudziło, a Pan Stanisław wciąż na najwyższym poziomie, nie do przesycenia. Oby zdrowie pozwoliło na dalsze komentowanie naszego życia publicznego. Najlepszego !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w