SPOTKAJ MNIE W JEDNYM Z 10 POLSKICH MIAST! - izak LIVE


► Kup bilet ► Wydarzenie FB: ► Kup CS:GO ► Kup sobie koszulkę z Grotto! Kogo spotkam? Chcesz więcej? Sprawdź: FB: instagram: twitch: www:
Komentarze:

Pawe? Kwiatkowski: z tym z gimbusem
Dyzio Stomil: Przyjedź do Olsztyna !
Adam: @izak Czy w następnej edycji RichTour odwiedzilibyście takie małe miasteczko które znajduje się ok. 80km od Poznania - Międzychód? To jest taka dziura i tam nigdy sie nic nie dzieje no i takie spotkanie z Youtuberami będzie naprawde czymś w historii miasta :D a jeżeli chodzi o miejsce to jest taka w miarę duża hala więc...
Kowal.: Niepełnoletni mają wstęp?
vG hi im Hitiv: Izak szkoda mnie nie bedzie poniewaz nie mieszkam juz w polsce a chcial bym cie zobaczyc. :) pozdro <3
Rybe?: Rzeszów , Sanok
AdomekPL: Tarnów lub Nowy sącz xD
Bolo_Biceps Bang: Odwiedźcie Włocławek, tam praktycznie nigdy nie było żadnych eventow tego typu, a ludzi chętnych na pewno nie będzie brakowało. Pozdrawiam :)
Karol Staszkiewicz: A gdzie RZESZÓW ?????
Vrixon: Czemu nie do Zamościa?
Micha? Gwizda: A gdzie Kielce?? Wszędzie daleko.
TheMrNight: Drogi Izaku oraz jego widzowie !

Rozumiem pomysł , cały Rich Tour fajnie ale faktycznie coś w tym jest większość rzeczy dzieje się w wielkich miastach , Warszawa , Gdańsk , Poznań , fajnie , cieszę się że wymyśliliście coś takiego ale niestety fakt faktem że jednak przy 90 % takich właśnie eventów jest pomijane województwo podkarpackie , z nieznanych mi powodów , skoro jesteście w stanie przejechać setki km po Polsce czemu nie można by było zrobić jakiegoś eventu w Rzeszowie , rozumiem podkarpacie , niektórzy myślą że zadupie czy coś , ale jednak fakt jeśli taki event by powstał gdzieś na obrzeżach województwa podkarpackiego to jestem pewien że osób by nie zabrakło , na pewno bilety schodziłyby tak samo szybko jak i w przypadku innych miast , no ale cóż , wiem że ten komentarz nie wprowadzi jakiejś zmiany lub czegoś w tym stylu , pewnie też zaraz pojawią się hejty ze strony ludzi na różne tematy itp , no ale cóż , bardzo chciałbym aby ktokolwiek z rich zone przeczytał ten komentarz :) proszę aby właśnie w ramach następnych takich eventów , spotkań z youtuberami , przykładowo Paintball z Rojem , rozważona czasami , chociaż raz na rok odwiedzić jakieś miasto na podkarpaciu ;)
Jeśli ktoś przeczytał to z góry dzięki za zmarnowanie czasu na ten koment
~ Pozdrawiam Człowiek z Podkarpacia
ovieron 2243: tak patrze na twoj tytul i widzie spotkaj mnie w jednym z..........dziesieciu XD
kliczmanizer: na pewno będę!!! #YOLO
Cholewqa Tv: Proszę pojedź do Cieszyna. :D
PabloS: Dupa, nic blisko mnie...
Kemorr: Pierw Isamu i reszta krytykowali Atora za Yucon a teraz sami to robią.
Kaczkowski: +izak LIVE mam pytanie kiedy będziecie w szczecinie
Maders Mad: Szkoda że nie Suwałki
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=baezEmPXEEo