Gry planszowe u Wookiego ciekawostki

Gry planszowe u Wookiego ciekawostki

Historia kanału Gry planszowe u Wookiego zaczyna się w dniu 2009-05-31 10:15:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 995 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9782647 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 25833 użytkowników.

CV Pocket całe twoje życie w kieszeni :Dzisiaj dźwięk nierówny, bo głupawo siedzimy :) Wybaczcie! Podoba ci się koszulka? Zajrzyj tutaj ► SKLEP GRY PLANSZOWE U WOOKIEGO ► Facebook ► YouTube i inne planszówki ► Instagram ► Jak oceniamy gry w recenzjach ► Pocket całe twoje życie kieszeni

Najlepsze komentarze:

michalq... o kurde wygrałem:)
Kamil A... Ostatnio trochę pojawiło się komentarzy typu „Przemo bież rozwód z wookim rób swój kanał będzie super!” że też postanowiłem się wypowiedzieć. Osobiście uważa że to jest zły pomysł. Przemo do kanału wookiego wnosi coś nowego coś ciekawego odświeża trochę formułę. Sam Przemo na swoim kanale ze stylem prowadzenia recenzji jaki teraz prezentuj, styl „szczeniaczka” trochę niezdarny ale uroczy solo na tym długo nie pociągnie. Tak jak jest teraz jest naprawdę dobrze i pewnie będzie jeszcze lepiej bo kanał cały czas chce się rozwijać.
Piotr M... To nawet ciekawie wyszło. Przemo trochę więcej ogarki z górną kamerą i będzie bardzo ok. Wookie w tle jako sufler/szara_eminencja, bardzo spoko.
SuperOn... Sympatycznie :)
PanKoli... Sterowanie z tylnego fotela robi się w Polsce modne ;P
Grzegor... Nagrasz kiedyś jak grasz z Przemem i Olą w splendor (pełną rozgrywke)?
Claudio... BRAWO PRZEMO :)
Krzysie... Wookie, a może kiedyś zrobisz wersje że losujesz więcej osób i każda dostaje np. Po 2 gry? Więcej zadowolonych zwycięzców by było wtedy :)
uranoso... Słabo ta gra sie prezentuje... Może zrobili byście jakieś gameplaye gier z yucata.de ? Fajnie by było bo woększości tamtych tytułów albo nie ma po polsku albo nawet wcale a może jest tam coś ciekawego wartego grania prócz Marco Polo :P
Marek K... gra słaba jest cv wersja pocket chyba za 5 zł by musiała być żeby nie było mi szkoda kasy na to.
walewsk... KIEDY ZROBICIE JAKIŚ POJEDYNEK???
Ignacy ... Super wyszło, że Przemo poprowadził. Raz na jakiś czas, to może być naprawdę fajne :)
Karol C... Przemo bierz rozwód i zakładaj swój kanał, ogarniesz ;) Najlepiej konkretny i z dużymi tytułami, bez pitolenia. "U Wookiego" niestety rozmieniło się już na drobne..
Rafa? A... Przemo rządzi+1, mi gra przypadła do gustu:)
Piotr W... Przemo rządzi!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCf_b6FbYA_opZ2bSb35U7VA