Ponarzekajmy o Filmach ciekawostki

Ponarzekajmy o Filmach ciekawostki

Historia kanału Ponarzekajmy o Filmach zaczyna się w dniu 2016-03-26 01:18:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 372 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4216336 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 27494 użytkowników.

Thor: Ragnarok BEZ SPOILERÓW #Szybkie recenzjeThor, bożek piorunów powraca w ostatnim Marvelowskim filmie 2017 roku. Tym razem musi uchronić Asgard od apokalipsy, ragnaroku oraz Helli bogini śmierci.Thor: Ragnarok SPOILERÓW Szybkie recenzje

Najlepsze komentarze:

Piotr S... a co mi tam, raz sie zyje - pierwszy :D
Partha ... To co Marvel zrobił w tych filmach z komiksami, że o mitologii nordyckiej nie wspomnę, woła o pomstę do nieba. Szkoda słów...Czarny Heimdal to już kurwa za dużo dla mnie...
FighteR... zrecenzuj zwiastun avengers wojna bez granic
Joanna ... Ok, wreszcie się wybrałam i to przypadkiem na wersję dubbingowaną i bawiłam się fantastycznie, wyszłam z kina cała uśmiechnięta. Ale tak się zastanawiam, czy skoro ten ogień w miseczce jest w stanie ożywić każdego to nie mogli na przykład ożywić Odyna i kilku tam teges (nie chcę spojlerować za bardzo), którzy polegli przy Bifroście? I pamiętaj władca piorunów (nie bóg) :)
Raon... Pałkerson dla zasięgu ;]
Mateusz... Polecam w 4d, film jakby stworzony pod ten kontent!! Naprawdę mega przeżycie!!
Komenta... Kozak film <3
WONSZ ?... Nie to, że się czepiam, ale chyba o Lokim coś zapomniałeś rozwinąć wypowiedź ;-;
Ka?ka J... Strasznie się boję tego filmu... Jestem fanką mitologii nordyckiej, a jeszcze większą fanką Marvela. I nie wiem czy trochę spłyciłeś w recenzji (co byłoby zrozumiałe i nie mam nic do tego) czy faktycznie film tak ignorancko podszedł do tematu Ragnarok. Asgard to nie planeta tylko jedena z 9 krain połączonych yggdrasil'em, drzewem życia. Więc akcja nie powinna dziać się w kosmosie (praktycznie stwierdzenie "na Ziemi" też jest błędne, powinno być w Midgardzie czyli w "naszej" krainie.i Ragnarok dotyczy wszystkich krain, nie tylko Asgardu)... Hel z zapowiedzi też nie wygląda "poprawnie". Nie jest w połowie rozkładającym się trupem a powinna być. I jej imienia chyba się nie odmienia. Denerwujące są też "kosmiczne helikoptery z super działkami" bo jednymi z najpotężniejszych broni powinny być młot Thora lub włócznia Odyna. Rozumiem, rozrywka, zabawa,kasa z biletów. Po prostu boję się że cały fantastyczny świat został sprowadzony do bardzo Ziemskiej strzelanki między bohaterami z mistycznymi imionami.
lagadem... Ani słowa o Lokim?
JKProdu... Tor raknarog to gufno
Star Hu... oglądałem w 1.25 i nie zaczaiłem
Joanna ... Kiedyś chodziłam do kina dwa razy w tygodniu i sama recenzowałam, teraz oglądając recenzje Twoje i Chrisa Stuckmann'a (którego poleciłeś) nie chodzę na większość filmów, które chciałam zobaczyć, ale dzięki temu zostaje mi sporo pieniędzy w kieszeni. Bałam się, że zjedziesz Thora i ze smutkiem się nie wybiorę i nie naoglądam Loki'ego, a tu proszę, taka niespodzinka. Robisz kawał dobrej roboty, dzięki bardzo :)
Nexe... Korg>Groot
?ukasz... @Ponarzekajmy o filmach :D To mój pierwszy komentarz na Twoim kanale :D (przy okazji go od teraz subskrybuje) :D Sam filmu o, którym w tej recenzji mówisz nie widziałem poczekam, jak wyjdzie na Blu Rey :D W sumie, to mam pytanie czy będzie robił przedpremierową recenzję serialu The Punisher?
! xSeNs... czarna walkiria na ja pierdole XDDDD!
regoat... wiecej recenzji, wiecej :D
FleQ... Zrecęzujesz geostorm albo pierwszy śnieg?
Skrzyd?... Nie, no nie gadaj że w pierwszym Thorze Marvela stać było tylko na setting w małym miasteczku... ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfTuU60bDStXNmKfOizVO9Q