Trener Mariusz Mróz ciekawostki

Trener Mariusz Mróz ciekawostki

Historia kanału Trener Mariusz Mróz zaczyna się w dniu 2011-11-01 00:18:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 260 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 17769409 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137009 użytkowników.

KOBIETY VS MĘŻCZYŹNI | RÓŻNICE W TRENINGU NAUKOWE WYJAŚNIENIE,...Mam dla Was bardzo ciekawe nagranie o różnicach w treningu kobiet i mężczyzn. Będzie dużo badań, powiem trochę o hormonach, sile, masie mięśniowej jednej i drugiej strony :) Myślę, że takie naukowe wyjaśnienie wielu z Was zaciekawi, da do myślenia, a niektórym nawet pomoże w codziennych treningach. ↓↓ Więcej Informacji ↓↓ Subuj Lajkuj Instagram Strona WWW Więcej metamorfoz Indywidualna współpraca TOP5 filmów: 1. Jak spalić więcej tłuszczu w jak najkrótszym czasie? 2. Jak powiększyć masę mięśniową i zbudować wymarzoną sylwetkę? 3. Jak ćwiczyć brzuch w domu? 4. Jak spalić tłuszcz z dolnej części brzucha? 5. Jak schudnąć z brzucha KOBIETY MĘŻCZYŹNI RÓŻNICE TRENINGU NAUKOWE WYJAŚNIENIE, BADANIA

Najlepsze komentarze:

Kazaria... czy kobieta może ćwiczyć według tego samego planu co mężczyzna i nie będzie w tedy widoczna dysproporcja między górą a dołem?
blue ma... dobry material,ja bym jeszcze nagral taki konkretny aby kobiety zrozumialy ze cwiczenie na ciezarach nie sprawi ze beda wygladaly jak kulturystki ktore wbijaja towar
Mateusz... Klasyczna roznica, to ta ze mezczyzni mowia ze wyciskaja ogromne ciezary, a wiekszosc kobiet na dolozenie kazdego kilograma reaguja "nie dla mnie to za ciezkie" ??
Rafal T... Kurde, wszystko się zgadza :)
Grzegor... Muszę pogratulować, bo rozwijasz się. Co raz ciekawsze materiały wrzucasz po ślubie :) Widać małżeństwo Ci służy :)
Davidof... A jak jest z gejami?
Adrian ... tak jest zgadza się chłop powinien leżeć a kobieta zapier... ?
MATRIXU... Gdyby połączyć dół kobiety i górę mężczyzny powstało by ciało idealne :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChQdeK1eU_UKaMAzX9UkwWg