Nexos Live ciekawostki

Nexos Live ciekawostki

Historia kanału Nexos Live zaczyna się w dniu 2014-01-17 14:14:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2393 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 13122351 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47383 użytkowników.

PRZETRWANIE Warcraft III: Survival♦ Kup WARCRAFT III TANIO (wraz z dodatkiem) ♦ Kupuj gry na G2A taniej z kodem CashBack 3% "NEXOS" Wszystkie odcinki są ściągnięte z Live Twitch. Jeśli chcesz oglądać na żywo zapraszam na moje kanały oraz JaRock.pl ►STREAM ►FACEBOOK ►KANAŁ GŁÓWNY Główny ►OCEŃ FILM◄PRZETRWANIE Warcraft Survival

Najlepsze komentarze:

DarkFun... join the survival's fans community : https://discord.gg/yu7GqbJ
TheQjaw... Ja pierdole Nexos grasz tyle tego warcrafta już a tak nie ogarniasz aż mnie po prostu zaczęło denerwować takie zagranie a jak straciłeś bohatera to myślałem ze wyrzucę telefon przez okno No po prostu jak tak mozna
Bartosz... Chcemy world of warcraft
Zooajn ... Czemu nie survival chaos???
DonMaka... majac tak slaby ilvl rogalem.. uwierz mi ze jest co robic, ale skoro ty grasz w wowa tylko dla streamow zeby ogladalnosc byla to potem tak jest :P (ja mam 945ilvl i nadal mam co robic, raidowac mythic np)
Leo... nexos prosze nagraj legion TD
S?awomi... Kompletna amatorka mapa jest bardzo fajna i stara już trzeba mieć duza wiedzę o mechanice i przydatności dla teamu używając umiejętności badasz itemy i rzucasz je na ziemie czym więcej razy używasz umiejętności dostajesz wyższy lvl i możesz wykonywać lepsze itemy i mocniejsze. To samo z krzaczkami robi sie z nich poty na mane i HP trzeba zbierać i wyrzucać bo nie można sie wyspecjalizować we wszystkim tylko w jednej dziedzinie i robisz itemy dla użytku teamu całego ty raz tylko wyrzuciłeś ten gem zbadany.
Mam spora kolekcje map z chęcią bym z tobą w niektóre zagrał jak byś miał czas oglądam twoje gry od dawna i z wielu mam bekę jak próbujesz grac w jakieś odkopane mapy sprzed kilku lat.
Pozdrawiam
Patrick... Jak nazywa sie mapka gdzie mamy 4 roznach inzynierow kazdy ma inne budynki mozna byc sam albo w team buduje sie budynki ktore same spawnuja mooby i one same ida na mida na jednej lini i same sie atakuje i wygrywa ten kto pushnie baze DZIEKI ZA POMOC !!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCMWTDgG7Vd2i-lkap_9UTBA