Hantaa ciekawostki

Hantaa ciekawostki

Historia kanału Hantaa zaczyna się w dniu 2011-08-30 21:48:42.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4428 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 9487854 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 59571 użytkowników.

Najdłuższe ruiny, które... | TES V: Skyrim SE #76]


Zobacz serię z: Fallout 4 Fallout: New Vegas Fallout 3 Obczaj Insta Zalajkuj mnie na fejsbuku Tutaj streamuje Dołącz do Huntowników Najdłuższe ruiny, które... Skyrim

Najlepsze komentarze:

Marcin ... Wojny o eterium przeczytaj te księgę aktywuje to dość ciekawe i nawet długie zadanie też nieco trudne ale warto zrobić
Marcin ... Skyrim ta gra mi sie chyba nigdy nie znudzi dzięki za kolejny odcinek :)
Atom Pl... Żeby pozbyć się jednego zwoju (krew) bodajże wystarczy go sprzedać u tego orka, księgowego w akademii zimowej twierdzy. Mi się przynajmniej udało tak zrobić.
Karol N... 1) Trenerem można szkolić się tylko do 90 poziomu umiejętności bodajże.

2) Co do resetu umiejek - aby awansować na kolejny poziom, potrzebujesz coraz więcej punktów ogólnych. Za n-ty poziom umiejętności dostajesz n punktów ogólnych do poziomu. Żeby awansować z poziomu x na x+1, potrzebujesz 25x+75 punktów, np. z 53 na 54 potrzeba 25*53+75=1400 punktów.
Resetuj od razu, jeśli masz 100 poziom i nie potrzeba Ci perków z danej umiejki, np. otwierania zamków (tam perki to strata punktów IMO, dużo lepiej jest zakląć ekwipunek na +40% premię do otwierania zamków niż wydawać 5 perków) czy kradzieży kieszonkowej (polecam).
Bo tylko coraz więcej i więcej punktów ogólnych Ci będzie trzeba, a na początku będziesz dostawał bardzo szybko poziomy i punkty za nie. Dla przykładu - za nabicie z 15 na 30 poziom w umiejce (da się szybko zrobić) dostaniesz 360 punktów.
I kradnij/wsadzaj (tak tez sie punkty nabija do kradzieży) komuś po 1 drogim i leciutkim przedmiocie i zapisuj, a nie po 4 na raz bez wychodzenia. Tak bardzo szybko nabijesz poziom.

3) Pioruny akurat są bardzo dobre na magów, bo manę im zabierają.

4) Zrób jak najszybciej dodatek Dragonborn, bo są realne, unikalne korzyści z niego.

5) Używanie kosturów nie zwiększa umiejętności - musisz własną manę zużyć.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiKg4NGu5imXX9DMjXVqu2w