TVGRYpl ciekawostki

TVGRYpl ciekawostki

Historia kanału TVGRYpl zaczyna się w dniu 2007-10-25 14:05:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2266 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 497402234 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 960704 użytkowników.

Dlaczego te gry MUSIAŁY zginąć?EA to firma, która mocno obrywa od graczy, ale też ma dziesiątki lat doświadczeń na rynku gier. Dlaczego pewne kultowe serie musiały zginąć? Mówimy o zgonie Dead Space, Mirror's Edge, Burnouta, Dungeon Keepera i innych cyklach, które posłano do grobu. ► kubki, koszulki, podkładki: Więcej filmów? Subskrybuj! ► ▐ Jeszcze więcej filmów? ▐ FACEBOOK: Znajdź też nas na: Twitterze Heda: Twitterze Arasza: Instagramie Gambrinusa: Twitterze Kacpra: Dlaczego MUSIAŁY zginąć?

Najlepsze komentarze:

MAX SX... Ehh EA no przynajmniej dobrą grafikę robią ;)
lolek h... R.I.P Spore :'(
zielony... Dobra, nie oglądam kanału tak intensywnie by wszystkie odcinki znać, może było takie zestawienie a może nie, ale jak nie było to może byście spróbowali machnąć odcinek o grach, które miały raczej złe prognozy a okazały się mega hitami? :) Tak dla odmiany od tych cy były hitami a wyszła potem kupa albo się pozamykały produkcje, tak jak w tym właśnie tu odcinku było?
Minion... EA zwyczajnie w świecie robi serie a potem niszczy ją próbując zarabiać na siłę wpierw zawartością przystępną dla każdego potem na masie DLC a na koniec mikro płatnościami w pełnoprawnej grze AAA. A potem sie dziwią że każdy ich wyzywa od złodziei.
Po pros... Medal of honor
Black D... Lgika EA
Krok 1 - Kupujemy firmę
Krok 2 - każemy stworzyć im grę/gry
Krok 3 - Marudzimy że słabo się sprzedało.
Krok 4 - Rozpie#dalamy studio i wpiepszamy ludzi z niego do naszych, oraz anulujemy ich projety, bo... NIE ZAROBILIBYŚMY NA NICH
Szymon ... [*] SimCity
Rudek... A mnie osobiście boli, że zginęła FIFA Manager. Szkoda, bo miała okazję zjeść Football Managera na obiad
Grzegor... Fight Night :(
Maksiu ... Ea robi głupio
Kamil L... Niestety kupowane są studja poto by je zamykać bo przeszkadzają innej produkcji
MOH . General's . Dead space a dostajemy jakieś crapy napakowane skrzyneczkami i innymi gadami typu battlefront najlepiej jest zwalać ze mało produkcja zarobiła to ja uwalimy ale zawsze idzie o kasę i zawsze będzie się tylko to liczyć zamiast robić gry przyciągające graczy robione są gnioty nastawione na zarobek i dorobek
Dawid G... Bo EA obok Ubisoftu to jest najgorsza firma produkująca gry na świecie xd
Yunru... Criterion został zredukowany do 17 ludzi - do malutkiego studia pomocniczego.
GHOSTSH... Szczerze Dead space 1 i 3 podobały mi sie najbardziej
Nix PL... No niestety, ale jak EA próbuje z każdej przejętej serii stworzyć grę dla masowego odbiorcy, to nie może to się skończyć sukcesem, co z kolei prowadzi do uśmiercenia marki. Poza EA nie trzeba też daleko szukać - taki Gothic na przykład, po odebraniu praw Piranha Bytes, Arcania starała się przyciągnąć nowych graczy uproszczeniami i stworzeniem całkiem nowej rozgrywki, przy czym cały klimat i historia świata zeszły na 3 plan, co ograniczało się do znajomych postaci mających wzbudzić sentyment w fanach poprzednich części, co ogólnie rzecz biorąc przyniosło ze sobą tylko falę hejtu, mimo że Arcania sama w sobie nie była wcale taką złą grą. Gdyby nie żerowała na renomie Gothic'a, a była zupełnie oddzielną serią, byłaby dużo cieplej przyjęta. A wracając do EA nie wyciągają wniosków z tej i podobnych historii i zamiast zlecić różnym studiom gry koncentrujące się na konkretnej grupie odbiorców, woli robić taki miszmasz który w teorii ma się podobać każdemu, a tak na prawdę traci w oczach fanów danego gatunku = gorsze wyniki sprzedaży = mikropłatności i płatne DLC, aby jakoś to poprawić, co tylko pogarsza renomę marki i tak koło się zatacza. EA już od dawna zapędza się w ten kozi róg i najwidoczniej już z niego nie wyjdzie.
PrinceP... (*) Battlefield Heroes
Micha? ... Fajny domek :3
Majku G... @tvgry
Nie dziwne że fani na przykład Mirror's edge czekali ale nie kupowali gry, ponieważ najwięcej osób grało na ps3 a catalyst wyszedł na pc i ps4 (na pc ma dość spore wymagania)
Falcon ... Battlefield free2play [*], need for speed world [*]. Medal of honor [*]
Rudy Bi... [*] Wiedźmin
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtGnMWpCcoRZVWxkVKp3Ulg