20m2 ciekawostki

20m2 ciekawostki

Historia kanału 20m2 zaczyna się w dniu 2012-04-19 09:53:01.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 799 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 109631655 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 394087 użytkowników.

Mariusz Kędzierski, 20m2 talk show, teaser 274✔ SUBUJ: ✔ FACEBOOK: ✔ INSTAGRAM: ✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl. Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem dwieście siedemdziesiątego czwartego odcinka jest Mariusz Kędzierski. Talk show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20 metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego bez retuszu, make upu i stylisty. Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają. Utwór w czołówce: Sleeper So Do It Kontakt: Mariusz Kędzierski, show, teaser

Najlepsze komentarze:

Krystia... Sztuczna jebana szmata z Ciebie, usuń w końcu ten żałosny kanał
Mike De... Any English translations ?   :(
Sekstur... Serdeczne pozdrowienia z upalnej Teneryfy.
GHJK IK... Też znam kogoś bez ręki i kogoś kto zabił się w swoje urodziny , to mnie boli , ale to niezwykle ludzkie.
Power B... Może byś zaprosił O.S.T.R'a? :D
Gospoda... Po emisji Azji Express stwierdzam ze jestes zadufanym bananowcem, który swoimi chorymi ambicjami doszedł do "TEGO" co masz. Nie wiem kto Cie ogląda bo dla mnie jesteś PRZYKRY. Z całym szacunkiem pozdrawiam.
Ziomal0... To jest mega przykre bo powinniśmy się wszyscy rodzić z równymi szansami jeżeli chodzi o zdrowie - ale gościu DUŻY SZACUN ZA WALKĘ i to, że ją podejmujesz!Do takich ludzi mam mega szacunek, że mimo takich przeciwności losu chcą żyć!
Angel D... nie lubię grania na emocjach,pewnie jestem ten zły...
Torrop... Facet z Jaworzyny, kozacko. Kiedyś napisałem Ci e-maila (lub na fb), pisząc że jednym z jego marzeń jest wywiad u Cb. Czekam na odcinek.
frozen7... Ojej, będzie ciężko, będą emocje... Ale z drugiej strony... Z pewnością warto będzie poznać - dzięki rozmowie (nie chcę używać słowa "wywiad"), Pana Mariusza.
Mmarius... Czekam na to spotkanie .......
Margare... Będzie na 100% poruszający a przede wszystkim uczący pokornego życia wywiad. Tak myślę. :) PS: Łukaszu gratulacje za cudowną wytrwałość którą widzieliśmy we wczorajszym odcinku AE. Tam widać i przekonujesz że jesteś prawdziwy i warto słuchać Twoich rad. Czy masz w planach odwiedzić z Twoimi warsztatami okolice Drezna, Lipska? Pozdrawiam. Małgosia
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8iQVu0b7PZxL_LTl8-c0Kg