Langusta na palmie ciekawostki

Langusta na palmie ciekawostki

Historia kanału Langusta na palmie zaczyna się w dniu 2012-12-03 09:01:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2700 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 224283445 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 503100 użytkowników.

NV#147] Poronienie, talenty, horrory Q&A#19


Spis wszystkich pytań na jakie ojciec odpowiedział w różnych odcinkach Q&A znajdziesz tu: Muzyka: Joakim Karud: Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: Można nas również znaleźć na: Facebooku: Twitterze: Instagramie: Zapraszamy.NV147] Poronienie, talenty, horrory Q&A19

Najlepsze komentarze:

Paulina... ....ta baba mi tam wyjdzie z tego odpływu....hahhha padłam
Magdale... Jeśli koniecznym do ochrony przed złym jest bliskość serca z Panem Bogiem to mam pytanie apropo słynnej historii opętania Anneliese Michel (filmowej Emily Rose) . Według historii była ona bardzo religijna i kochała Pana Boga. Dlaczego więc została opętana przez samego Lucyfera i inne demony? Dlaczego Pan Bóg na to pozwolił? Rozumiem że była to forma ofiary ( przynajmniej tak wynika z filmu) Jakie jest Ojca zdanie na ten temat? Pozdrawiam z Bogiem :)
Mariola... Co do horrorów to powiem tak: kiedyś oglądałam a teraz wszystko jest to samo i nudne tak samo jak katastroficzne (można się jedynie nauczyć jak postępować w razie katastrofy) a tak to scenariusz zawsze ten sam. Są fajniejesze filmy ciekawe, z puentą itp. Pozdrawiam Ojca Adama
Georg F... W Polsce mroze to być mało znane ale opiszę tu historię hallolyn . na terenie obecnych Niemiec w okresie początków chrześcijaństwa kiedy wierzono jeszcze w odyna i inne bostwa bano sie roznych złych duchów I mnich katolicki który zachęcał ludzi do wiary katolickiej przygotował z dyni niby źle duchy podświetlane od wewnątrz i na oczach ludzi zniszczył je żeby pokazać ze Jezus chroni ich przed wszystkimi złymi duchami I potem sie bawili i cieszyli ze już nie muszą się bać żadnych duchów złych ani innych bebokow, i byłby to koniec gdyby nie to ze niedługo później była tu straszna bieda wśród ubogiego ludy i duża część wywedrowala do Irlandii. . kiedy w Irlandii Panowie " szlachta" jak w każdym kraju gnębili swój naród ludzie uciekli do Ameryki .Tam oczywiście zachowali nie tylko swoją wiarę Ale też swoje tradycje I między innymi wypaczone jak to dzisiaj nazwano halowen I to wróciło do nas w takiej wypaczone formie do nas spowrotem nie jest to więc żadne święto szatanskie tylko święto pokazujące zwycięstwo naszej wiary nad zabobonami guslami itp. Jeżeli ktoś wam opowiadał coś innego to jest on w błędzie bo historia wiary katolickiej to nie tylko okres życia naszego Pana Jezusa na ziemi Ale także czas. po nim aż do dzisiaj na całym swiecie.tak ze możesz śmiało wysłać dzieci na to święto mam nadzieje ze Amerykanie nie wypaczyli. bo zbyt mocno chociaż gwarancji nie daje bo jak oni za wiarę biorą to wychodzi z tego ZAWSZE komercjalizacja .
Z Panem Bogiem.
Micha? ... Ojcze, a co ze spowiedzią mamy, która nie pochowała dzieciątka? Chyba Ojciec nie odpowiedział?
jacento... Nie traktujcie dewocjonaliów jako amuletów
Psycho_... Ojcze Szustaku, wiem że to stary odcinek i ten komentarz może pozostać dla Ciebie niewidoczny, jednak ciężko mi za tobą nadążyć. Mówisz, że oglądanie horrorów nie jest "za dobre". Co zatem jeśli na kogoś (bo każdy jest inny) takie "strachy na lachy" nie działają? Osobiście nie jestem fanką horrorów, jednak czasem dobrze jest obejrzec "cos innego" niz zwykle. W każdym filmie jest nieco prawdy... jak wspomniana "anabell". Może nie jest on mega super.. ale pokazuje nam tez naszą ludzką głupotę. O ile znajdziemy prawde wśród wielu innych wymyślonych wątków, taki film może nas poprzez strach czegoś nauczyć. Co jednak myśli ojciec o filmach odwołujących się do religi chrześcijańskiej, które nie są horrorami, lecz posiadają drastyczne momemty? Jako przykład i konkretniejsze określenie o co mi chodzi przytocze film "stygmaty". Pozdrawiam ? (Patrycja)
Przemek... Straciliśmy z żoną dziecko. Zdecydowaliśmy się na pochówek. W sumie to nie zdecydowaliśmy. To było dla nas oczywiste. Innej opcji nawet nie braliśmy pod uwagę. Nasze Państwo w tym temacie jest bezduszne i to przez co musieliśmy przejść to się w głowie nie mieści. Ale teraz mam pewien spokój własnego sumienia. Postąpiłem tak jak powinienem. Poza tym moja córka jest teraz u najlepszego Taty ever! :)
Ka? Ull... Ha, uwielbiam podejście ks do tych negatywnych komentarzy. :) popieram!
Ka? Ull... A ja mam kolejny pomysł na film. Niech ks zrobi serie o świętych. Np może ks opisywać, robić charakterystykę świętych, którzy byli przy Panu Jezusie. Pozdrawiam serdecznie, Kasia. :)
Ksi??e ... Weź sobie obejrzyj "120dni sodomy" na pewno ci się spodoba.
Piotr G... Jak dziecko nie było ochrzczone to jest w niebie? Nawet po poronieniu?
Jack... Obejżałem Annabele (czy jak to się pisze) ( swoją drogą dudny film nie polecam) i co do takich filmów to się zgadzam
Pozdrawiam ;)
S?awek ... Ciekawe jest to, że zostawiła dziecko w szpitalu, żeby mieć to za sobą, ale minął rok i dalej ją to trapi. Kto wie, czy gdyby pochowała dziecko, to teraz nie byłaby od tego wolna
Weronik... Ojcze Adamie. Od pewnego czasu nie słyszę w Kościele "Zstąpił do piekieł" - w kontekście Jezusa. Czy coś się zmieniło? Swoją drogą... jak wyglądał ten pobyt?
kedud1... Q&A ma podad pół roku ale odpowiem na temat horrorów. Najlepsze, bez krwi ale takie, że człowiek boi się w nocy obejżeć za siebie to stare czarno-białe z lat 40 i 50. Puszczali je w programie "Perły z lamusa". Pozdrawiam.
Bartosz... Modlę się za Ojca i jestem pełen nadziei, że za działalność na rzecz ewangelizacji i całe dobro wyświadczone dla ludzi pójdzie ksiądz do nieba. Pozdrawiam serdecznie z Legionowa :)
Michali... No i się poryczalam jak ojciec o tym poronieniu powiedział. Dzięki Bogu ja urodziłam zdrowego synka, ale moje koleżanki starając się w tym samym czasie o dziecko poronily. Moja sąsiadka miała termin tuż po mnie i jej dziecko urodziło się martwe. Jaki to straszny koszmar musi być. Czarna rozpacz. Co ta kobieta myśli jak patrzy przez okno na mojego smiejacego się lobuziaka. Nie potrafię o tym myśleć, żeby mi łzy do oczu nie napływaly. I uderzyło mnie niesamowicie to, co ojciec powiedział, że te dzieci są w niebie i będą tam czekać nie jako mały embrion czy noworodek tylko w rozwiniętej firmie. To dla mnie trochę abstrakcyjne ale jakież to byloby piękne. Pozdrawiam serdecznie ?
Jola Ro... ADAMIE JESTES WIELKI W SPRAWIE SWIECEN DEWOCJONALJI. A!!!!!!!!!!!!
matkel2... kocham Cie?ojczulu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA