Błyskawica uderzyła UFO na niebie nad USA


W amerykańskim stanie Delaware naoczny świadek zrobił niezwykły film. Udało mu się uchwycić moment, kiedy jedna z błyskawic w trakcie burzy, uderzyła w coś co wygląda jak UFO. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Źródłowe wideo: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA: Kevin MacLeod: Dragon and Toast – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: Wykonawca: Błyskawica uderzyła niebie

Najlepsze komentarze:

Sebasti... Mówią że ufo ma najlepszą technikę czy potrzeba im energi elektrycznej istniejącej przez stosześciesiąt lat którą zna całą ludzkość?
Mr. Fak... kugel Blitz
Grzegor... Nie ma bata musi być życie poza ziemskie i koniec. Szybciej uwierzę że pochodzę od kosmity.
Grzegor... Bóg to nic innego jak istota poza ziemska
byk-LBN... dron,ktoś filmował wyładowania atmosferyczne....z bliska,xd
Michal ... Ufolodzy!! Hahaha badaja cos co nie istnieje.. obłęd
penclaw... kozak, pieruna na klate..
Strange... Very good. I've pictures of orbs and UFOs on my channel if you want to check them out.
Jack_Al... Pierun jebną w latarnie ?
NiceTub... Nie wierzę że UFO co ma taką technologię przyjeżdża na Ziemię specjalnie po pioruny. Przy takiej technologii mogliby tworzyć własne pioruny na odległej planecie a nie ryzykować na Ziemi. Ta teoria wydaje mi się tak samo bez sensu jak to że UFO pobiera energię ze słońca. To pewnie pewien rodzaj pioruna kulistego.
RedBul ... Niepoprawni politycznie ci kismicie tylko w usa sie pokazują na europe nigdy nie przylecieli
Adrian ... Niech się ci kosmici od
naszej ziemi odpierdolą !
DawixPL... Ładował się jebany.
Saymon... Zgadnijcie kto leciał na bicie xd
??? ?? ... very good~! &&^^&&
For Fir... To są najnowsze samoloty, które zbudowane są na podstawie zabranych patentów TESLI po jego śmierci. Oni mają technologię napewno ze 100lat do przodu. Tylko manipulują, że to jest UFO. Żaden rząd nie zdradzi swoich tajnych projektów żeby mieć przewagę militarną nad innymi państwami. W Roswel też pewnie spadł ich samolot zbudowany przez naukowców Hitlera ale musieli puścić bajkę że to UFO żeby się nie wydało. Jesteśmy okłamywanymi na każdym kroku niewolnikami w tym systemie.
Tony Da... good video could do with subtitles
JUREK S... Jeżeli wreszcie pojawi się nagranie dobrej jakości, do którego bezie można się odnieść w pełnym kontekście - wówczas przeanalizuję temat, obecne nagranie 21 wieku "HD" za wiele nie ukazują. Powodzenia.
Kura Be... jak bedzie galaxy S10, tez bedzie tak umiał sie ładować, jeden pierun i 10 lat działania z ekranem na pól jasnosci, na maxa 4.5 roku !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q


Inne Medium ciekawostki

Inne Medium ciekawostki

Historia kanału Inne Medium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1159 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65301341 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 193938 użytkowników.