Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 32997 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176764052 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 138069 użytkowników.

PROF. KAZIMIERZ KIK REKONSTRUKCJA RZĄDU POWINNA BYĆ NIE...


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!PROF. KAZIMIERZ REKONSTRUKCJA RZĄDU POWINNA PERSONALNA SYSTEMOWA

Najlepsze komentarze:

M Q...Wywalić Gowina , Morawieckiego , Waszczkowskiego i tego od infrastruktury. Macierewicz na premiera ,Kaczyński na emeryture , Duda na Sybir !
Michal ...Termin: teoria spiskowa została wymyślona przez spiskowców, aby werbalnie dyskredytować świadectwa swoich spisków.
Dziki w...Nie no,tyle się mad jednym komediamctwem rozwodzić?
richard...TO JEST UCZCIWA PRAWDA PANIE PROF: RZAD JEST WSPANIALY I DOBREGO RZADU SIE NIE ZMIENIA;WSZYSCY PRACUJA NA WYSOKICH OBROTACH;PANI BEATA SZYDLO I PAN MORAWIECKI WSPANIALE PROWADZA RZAD GOSPODARCZO I POLITYCZNIE;MYSLE ZE PAN KACZYNSKI NIE ZMIENI NIC;TYLKO POPRAWI MOTYWACIE; KAZDEGO MINISTRA DO SWEGO MINISTERSTWA!!!NIGDY NIE BYLO OD 1945 rokuTAKIEGO RZADU W POLSCE;TAK UCZIWEGO PODEJSCIA RZADZENIEM POLSKA ;DLA POLAKOW I POLSKI;ZEBY POLACY SIE BOGACILY I BYLI BARDZO BEZPIECZNI GOSPODARCZO ;POLITYCZNIE I BEZPIECZNI WOBEC PRAWA I MAFI ZLODZIEJI;I BANDZORAMI;OD PUTINA BANDYTY!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw