Hallack ciekawostki

Hallack ciekawostki

Historia kanału Hallack zaczyna się w dniu 2013-02-17 22:37:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4480 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 110184751 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 171376 użytkowników.

Nowa dycha radziecka Objekt 268 v.4 NEWS World of Tanks


Zarejestruj się i graj czołgami Zapraszam do grupy na FB Tutaj fanpage Donacje dla Hallacka jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: Powtórki i wszelkie sprawy na adres Udanego dnia! :)dycha radziecka Objekt World Tanks

Najlepsze komentarze:

TheSpid... Nie mam pytań właśnie załatwili jeśli te parametry się sprawdzą mój najlepszy tedek do gry czyli Ob. 263 dziękuje WG i pa pa Wot.
Danzka ... ehhhh...... ob263 był moim najbardziej lubianym czołgiem ze względu na dzialo manewrowość i wygląd..... dobra robota WG ....
Markedz... Powinni się zabrać za francuskie pojazdy a te linie zostawić w spokoju.
Edward ... Co ci z dobrej 8 i 9 skoro X jest kupą?
Krystia... Su101m to zajebisty niszczyciel. ..ale dopiero podrasowamy
IceFeli... Linia ob. 263 jest dobrze zbalansowana i tak naprawdę tylko do su 122 54 można się przyczepić ( i tylko do niego ) jako że nie ma działa z tyłu więc inaczej gameplay wygląda. Zmiany zaproponowane przez WG sprawią że ta linia o ile była rzadko spotykana na randomach do miała sens i fakt faktem z każdym tierem dostawaliśmy lepszą maszynę, a tu co ? długie czasy przeładowania, celność kv-2 ... , pancerz (...) nie urywa, a przeładowanie na X tierze jest śmieszne... mi się tylko wydaję czy to J.pz. e 100 z słabszą alfą i peną ? jak zostaną wprowadzone te zmiany to ludzie będą szli do 9 tieru a potem odpuszczą ... ta linia wymrze po prostu ob. 263 ma: rewelacyjne działo ( przeładowanie, celność, czas skupiania, penetracja i także odgłos strzału ) a dają w zamian kadłub J.PZ.E100 z działem o tym samym przeładowaniu, mniejszą alfą i peną ? kpina będzie pojazdem do sprzedaży ... e3 będzie lepsza nie licząc mobilności.
Games20... Oby ta zmiana nigdy nie została zrealizowana. Chyba, że zrobili by rozwidlenie w drzewku na 2 X i nic więcej.
Games20... jaki problem jest zrobić rozwidlenie w drzewku na 2 X radzieckie z SU-122-54, który powinien zostać na swoim tierze, bo nikomu nie wadzi???
Games20... No i mój SU-122-54 poszedł się *****. WG zniszczyło to do czego dążyłem i odebrało mi sens robienia tego drzewka. Ten pojazd podobał mi się w pierwotnej formie i nic bym w im nie zmienił. Albo przerzucają działo z IX na VIII i nic nie zmieniają, albo zostawiają ten czołg na tierze IX.
Games20... Nie powinni w ogolę tego drzewka. Mogli się zająć buffowaniem francuskich pojazdów ARL V39, AMX AC 46, ARL 44, AMX M4 45 zasługują za buffa.
Games20... Zamiast zrobić coś pożytecznego i naprawić błędy to WG wprowadza zmiany, które psują grę i prowadzą jedynie do jej przedwczesnego wymierania.
Games20... Co??? X będzie IX??? Tak bardzo chciałem zagrać sobie SU-122-44 na IX tierze. Teraz to niemożliwe i z tej linii nici. WG wszystko musi zepsuć, ale naprawić to już nie łaska.
kubaDTM... Taki ruski jagdpanzer E-100 :D
pawelde... co to za szajs. jestem przy 7 tierze i chyba zaprzestane tego robić jak takie zmiany mają byc
Tymoteu... R,I.P object 416 i su100m1 [*]
Jarosla... su-101 pierwsza VIII, ktora spokojnie dalo sie wyjechac bez golda na type 59 w dawnych czasach
8ballcr... lepiej żeby tej lini nie ruszali, jak coś jest dobrego to po co zmieniać?
Miczer... Ale CHUJNIA! robię tą linie, jestem na 9 i jedynym powodem własnie była ta 10 bo niezmiernie mi się podoba a teraz dowiaduje się że wprowadzą jakąś pokrake a mój upragniony pojazd dadzą na 9 :(
True Sa... Jeżeli takie zmiany wprowadzą w tą linie to strzelą sobie sami w kolano, żenada totalna dobrze jest jak jest niech lepiej się wezmą za ten chory matchmaking bo nie jest fajne jak się gra z impotentami umysłowymi przeciwko myślącym graczom lub na odwrót . Wole czekać na bitwe dłużej niż grać 4 niezbalansowane. SU-101, Su-122-54 i Objekt 263 to fenomalne czołgi które nie potrzebują żadnych zmian. Oficjalnie odinstaluje grę gdy tylko takie zmiany wprowadzą .
cepek88... meine pierwsza dyszku !! Hallacku spiesz sie z grindowaniem bo lada moment już takiej przyjemności w wocie nie zaznasz...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA