wRealu24.pl ciekawostki

wRealu24.pl ciekawostki

Historia kanału wRealu24.pl zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2520 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 114486203 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 243004 użytkowników.

Krzysztof Karoń u Roli rozkłada na cząsteczki "Marksizm...


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal www.wrealu24.pl Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: Facebook: Twitter: Krzysztof Karoń rozkłada cząsteczki "Marksizm kulturowy" kultowych filmach!

Najlepsze komentarze:

Remo Le...Początkowa scena z Hair gdy ojciec pyta o pieniądze to są moje rozmowy z moim Tatą :)
Dziesiątki takich scen przeżyłem :)
Taki jest kochany Ojciec, doceniajcie to :)
Arkadiu...Jest poduszka ...
emilewi...Refleksja po kilku filmach z wypowiedziami p. Karonia. Nie ma to, jak krytykować kapitalizm i to często argumentując zbieżnie z tezami Marksa, a prawicowym chłopaczkom w koszulkach z wyklętymi wmawiać, że to krytyka marksizmu.
Eksart ...O marksizmie w Smurfach też macie program?
GeoSurv...Blagam nie RED is BED , Red is BAD
korzec...tam chyba było uduszenie poduszką p Rola...p Karon chyba kuma lepiej
WOJCIEC...Dużo tu Wojciechów;) Krzysztof Karoń is the best!!!!
pani Ag...Panie Karoń . W Polsce w tamtych czasach , jak Pan mówi "antypsychiatrii" pojawiły się dzieła wybitne dr Antoniego Kępińskiego. Szczególnie "Melancholia" /1974/ i "Lęk" /1977/. Tezą nie było wmawianie, że chorzy to zdrowi tylko zupełnie inne humanitarne, wrażliwe spojrzenie na chorobę psychiczną i pacjenta. Po raz pierwszy użył określenia "samobójcze picie". W klasyku "Czyż nie dobija się koni ?" to też propagowanie eutanazji i koorestwo ? Mam odczucie, że jest Pan szkodnikiem. A podpowiadają mi to pierwsze segundy tego programu , Pana imię : patrona kierowców, oraz mowa ciała. To jest, nie wchodząc w szczegóły, najistotniejsze. Te trzy elementy kluczowe wskazują na to, że nie może się Pan wyzwolić z marksistowskiego kompleksu Edypa.
pani Ag...Panowie , a "momęty były " ? "Lot nad kukułczym gniazdem" , kultowy film , w którym fabuła była tylko pretekstem do wyrażenia uniwersalnych problemów. Pan Marcin opowiedział fabułę jak ofiara neo marksizmu a dla pana Karonia /nie wiem jak nazywa się taki syndrom/ nawet film Formana jest pretekstem do mówienia o tym samym. Nie jest to trudne gdy mamy do czynienia z czymś uniwesalnym.
pani Ag...Bukowsky, jeden z bohaterów "Haire" miał niezwykle po polsku na imię : Claude :) . Ja myślę nawet, był polskim Żydem z algierskimi korzeniami :) Dodam, że według klucza pana Karonia najważniejszym jest "Hooper"...Claude Hooper Bukowski . To słowo klucz . Ten film bez tego słowa byłby bezwartościowy. Nawiązuje do nakręconego w 1978 roku filmu "Hooper" /"Kaskaderzy"/ , komedii o kryptomarksistowskim przesłaniu :)
Krzyszt...spoko Krzysztof karoń fajnie wyjaśnia
Yaeger ...Karoń znowu nie wziął leków :/
Dorota ...Czy oni tam nie śpiewają w piosence o Bukowskim: Manchester England England?
Violett...Doc.Kossecki o zniszczeniu polskich elit: https://www.youtube.com/watch?v=lmHvfWeG-ZM
ong val...Nie znam przeszlosci Pana Karonia ale podejrzewam, z przebalowal zycie w mlodosci, zamarynowal swoj mozg i dopiero na stare lata sie obudzil i zacczal widziec co jest grane.  Niestety mozg juz nie ten.
ong val...Zeby tylko Pan Karon sie potrafil ogarnac i mowic zwiezle i z wieksza dyscyplina to by sie tego dalo sluchac.  Ma duzo wiele do powiedzenia ale niestety zla form zabija tresc.
Qcq...O tym samym mówi Jordan Peterson. Tylko lepiej bo jest lepszym mówcą, ale jakość ta sama
estee99...Z całym szacunkiem dla Pana Karonia ale w hollywodzkich filmach - a Hollywood został stworzony przez żydów i nazwiska typu Warner Bross to ściema - zazwyczaj gamoń, menda, k...wa, złodziej i świr ma polskie nazwisko. Moim zdaniem jest to wymierzone wprost w Polaków, a nie w katoli czy prawdziwych robotników, którzy zbudowali Amerykę. Po prostu w Polaków.
Cz?owie...Kilka dni temu napisałem komentarz broniący "Hair". Z jakiegoś dziwnego powodu już go tu nie ma...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ