HIPERLORDOZA skuteczne zwalczanie w 3 minuty dziennie


Czynne ćwiczenia wzmagające napiecie powłok brzusznych to najskuteczniejsza i najszybsza droga do pozbycia się pogłebienia lordozy ledzwiowej oraz redukcji konta inklinacji miednicy. Tzw Hiperlordoza to wada, która mozna usunac juz w kilka tygodni , jesli oczywiscie cwiczy sie w optymalny sposób. www.purczynski.pl Zapisz się na DEMO mojego kursu: ➡ Sprawdź naszą ofertę: ➡ SUBSKRYBUJ I PAMIĘTAJ O KLIKNIĘCIU DZWONECZKA: ➡ ➡Facebook: ➡Moja Strona: Więcej ciekawych filmów: ➡ ➡ Marek Purczyński – fizjoterapeuta, trener. Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, terapeuta manualny, szkoleniowiec, certyfikowany trener personalny REPS, Trener przygotowania motorycznego, instruktor Kulturystyki i Ćwiczeń Siłowych, instruktor Podnoszenia Ciężarów, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Podnoszenia Ciężarów Osób Niepełnosprawych. W wielu przypadkach ocalał swoich pacjentów przed zabiegiem chirurgicznym i długotrwałym leczeniem farmakologicznym, wyleczył już mnóstwo przypadłości takich jak: ból biodra, rwa kulszowa, ból kręgosłupa, ból barku, ból łokcia, ból głowy, płaskostopie(platfus), zimne dłonie, ból pleców, ból w lędźwiach Jego hobby to conditioning – czyli przygotowanie fizyczne sportowca do zawodów. Fizjoterapia, Kinesiologia Współpracował z wieloma przedstawicielami takich dyscyplin jak: narciarstwo, lekka atletyka, sporty walki, strzelectwo, łucznictwo, alpinizm, podnoszenie ciężarów, pływanie, kulturystyka, fitness, crossfit, trójbój siłowy czy gry zespołowe. Bardzo dobrze opanował sztukę: Kinesitherapy, kinesiology taping i aplikacji plastra (Applied kinesiology) Odwiedz www.purczynski.plHIPERLORDOZA skuteczne zwalczanie minuty dziennie

Najlepsze komentarze:

Przemek... Jakie ćwiczenia na zniesiona lordozę szyjną?
Renia M... Lubię oglądać Marku twoje filmiki, zachęcają do ruchu i ćwiczeń, do dbania o zdrowie.
rogalcs... Pozycja Hollow Body i wszystko w temacie , kapitalna stabilizacja i budowa silnego gorsetu mięśniowego !
Ireneus... Panie Marku, kolejny raz coś dla mnie. Świetny materiał pozdrawiam
Ugryzh ... Jak ty to robisz, że co filmik robisz o tym co mi dolega czyli wszystko :P
Grzegor... Błagam, kup sobie mikrofon..
amsterd... To teraz coś na hiperkifoze. Odnoszę wrażenie że więcej ludzi ma z tym problem.
Mariusz... Osobiście z pierwszym ćwiczeniem się zgadzam ale z tym uniesieniem nóg i nożycami już nie bardzo....

Po co napinać biodrowo-ledzwiowy i prosty uda w zespole przodopochylenia miednicy/skrzyżowania lędźwiowego? Przecież ta struktura powoduje to przodopochylenie dodatkowo dochodzi do niepotrzebnej kompresji w L/S i częstych bóli w tym odcinku...
Chciałbym usłyszeć Pana opinie i wytłumaczenie dlaczego akurat tak... :) Pozdrawiam
Ewa Be... Marku, rozumiem,że dla kobiet też polecasz to ćwiczenie? , słyszałam,że kobiety jakoś inaczej oddychają....:)
Honorat... Co można zrobić jeśli przy spinaniu brzucha odczuwalny jest ból pleców (ból mięśniowy) w odcinku piersiowym?
XDDD... I to coś naprawdę pomoże jeśli będę cwiczył codziennie przez np: 3 miesiące
Rydzyk ... Wróce sprawdzić czy sa efekty :D
Onizuka... Film który pomógł mi najbardziej zrozumieć mój problem. Ból praktycznie zniknął ale czasami gdy gwałtownie odchyle się do tyłu czuje gwałtowne uklucie w dole pleców. Zdarza się to rzadziej niż kiedyś ale do końca nie jestem pewny czy to od lordozy. Pozdrawiam!
cjerosz... Nieee no, taki silny i seksowny mezyczna i wez sie tu skup czlowieku na cwiczeniach...
Leonida... Da się przestawić z całkowitego oddychania brzuchem na oddychanie przeponą ? Ja żeby oddychać przeponą muszę się na tym poważnie skupić, w przeciwnym wypadku od razu przechodzę z powrotem do 'naturalnego' oddychania brzuchem.
IT-Prod... Dzięki za ten filmik przyda mi się jak myślisz po ilu miesiącach będzie poprawa mogę robić te ćwiczenia codziennie czy tylko kilka razy w tygodniu ? :)
Milena ... Nikt mi tego tak dobrze dotychczas nie wytłumaczył. Bujam się po fizjoteterapiach od lat, a problemy store tylko pogłębiają. Pytanie, co jeśli mam też dyslopatię szyjną i nie będę w stanie tak zadrzeć głowy, jak w ostatnim etapie?
Ania S... Lewit twierdził, że jeśli wzorzec oddechowy jest zaburzony, żaden inny wzorzec ruchowy nie może być do końca prawidłowy. Uważam, że jest to fundamentalna kwestia jeśli chodzi o stabilizację ciała :)
Marek P... A co jak ktoś ma zniesioną lorodoze lędźwiową ? jakie wtedy ćwiczenia robić ?
Gosia Z... Jeszcze leżenie ok ale mam okropny ból przy podnoszeniu nogi, co w tedy?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCewuKg0n1nxo6HhWo0FVsbg


Marek Purczyński ciekawostki

Marek Purczyński ciekawostki

Historia kanału Marek Purczyński zaczyna się w dniu 2012-10-07 21:37:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 195 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10246750 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 81542 użytkowników.