wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 6401 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 206550716 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 414994 użytkowników.

Pogrzeb za 50% ceny vs JANUSZE BIZNESU


► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► + + ► Daj lajka na "Fejsie" ► + + Pogrzeb za 50% ceny i inni Janusze Biznesu Krzysztof Ator Woźniak z Wideoprezentacje na YouTube mówi jak jest bez owijania w bawełnę, a Plociuch to lekka wieczorna seria. Główny cel to rozrywka Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): Kontakt biznesowy: ► Czytaj codziennie ► ► Źródło ► Pogrzeb JANUSZE BIZNESU

Najlepsze komentarze:

Negu Ne... Kiedyś w hipermarketach rozdawali DARMOWE "zaproszenia" na występ kabaretowy: Kryszaka, Dańca, Pazury i Grabowskiego. Występ miał tylko zachęcić do przyjścia, a na miejscu "przedstawiciele" firmy garnków w chamski i agresywny sposób próbowali wcisnąć raty na swój produkt.
Stanisz... Bardzo ciekawy oraz heheszkowy odcinek.
Bartosz... Moim zdaniem "Janusz Tracz" jest Libertarianinem więc Miniaturka nie pasuje tutaj zbytnio - ale... Nie mój problem.
kazek18... Wspieram twoją pracę
Kapitan... Komentarz dla statystyk
jasssss... stary ja rozumie hajs z reklam za twoją prace,ale sory żeby co 5 minut sie wlączała reklama,rozumie na początku i końcu materiału,przecież takiej ilości i częstosci reklam, to nawet w tv w tzw gorących pasmach nie ma,was jutuberzy poj#bało,potem sie nie dziw ator że włącza sie ten magiczny dodatek do przegladarki ,albo nie jestem wogóle rolnikiem a mi sie wlączają reklamy nawozów i preparatów ochrony roślin,ogólnie padaka,i bez blokady reklam nie da sie oglądać już jutuba
Matiii7... Jestem z Mysłowic i u mnie podczas lekcji do klasy wbili grabarze i właśnie mówili o tej promocji ale to akcja przeciwko dopalaczom i nie ma żadnej promocji ;-)
Karol M... Fajny Volg
Dziekuje Ł=
babka 9... pogrzeb powinien byc za darmo
MrSobee... Haha w 20min wlaczyla mi sie reklama kuchni lidla :-D
Aleksan... Trafiłam na reklamę problem w tym ze trwa godzinę XDDDD
Ale materjał bardzo mi się podobał zwłaszcza to z pogzrebami
Evitage... Z tym Youtube niedługo trzeba będzie coś zrobić, ograniczają wolność słowa a przykład Carrionera to wisienka na torcie.
Igor Sz... coś miłego
Adam Sz... Ator, kiepsko się przygotowales do tematu. Promocja była akcją przeciw dopalaczom, która ma odwieść uczniów od sięgania po śmiercionośne "używki". Uważam, że akcją była na tyle szokująca, iż rzeczywiście może odnieść wpływ na podejmowane przez uczniów decyzje. To nie była żadna akcją promocyjna Januszu branży pogrzebowej!
Kacper ... Należy wprowadzić ruwno utycie
Francis... Janusz Youtube'a śmieje się z Januszy biznesu. Świat się kończy...
Clavicu... Reklama KRWAWE MUFINKI mnie zabiła buuuaaahhhaahhhaaahhh
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g