JAK TO? JUŻ PIĄTEK?! Poważne o finansach ✿No to jestem!✿


Shinybox :) Do mnie: mail: FACEBOOK: ... INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: DJ QUADS ITS TRUE JORM SILHOUETTE VINIL MY FEELINGS FOR YOU(sounclound) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.PIĄTEK?! Poważne finansach ✿No jestem!✿

Najlepsze komentarze:

ta dori... Na reklamach to Nam nie szczedzisz ?
lavende... Anitko, dałabyś znać jak już będziesz mieć zdanie o tej pomadce z Avonu? Bardzo jestem jej ciekawa i myślałam o zakupie :) fajnie by bylo dowiedzieć się jak to jest z jej trwałością.
Rosalin... Super, że mówisz o badaniu piersi i chodzeniu do ginekologa. Mam nadzieję, że świadomość wzrośnie, a kobiety będą się upominać o badanie piersi, bo to często zaniedbywany punkt wizyty. Tak samo jeśli ktoś ma wątpliwości jak badać sobie piersi, to ginekolog może pokazać jak to robić w domu , warto pytać! :)
Jo Many... Sama posiadam w szafie szary płaszcz, który w sierpniu skończył 11 lat. Pewne rzeczy są klasyczne, więc ponadczasowe. Tak na marginesie - maski 7th heaven są moim uzależnieniem. Po pierwsze, nie testowane na zwierzętach, a po drugie całkiem niezłe składy. Szczególnie polecam czekoladowe. Aż ciężko się oprzeć zlizywaniu jej z twarzy ;).
kartki ... Cudna broszka. A co do reklam u Ciebie, nie mam nic przeciwko, zwłaszcza gdy można pominąć. Jesteś takim pracusiem, że widząc (pierwszy raz dziś) reklamę u Ciebie, ucieszyłam się, życzę Ci jak najwięcej "darów losu",bo myślę, że Ty nie założyłaś kanału z taką intencją jak wielu innych "słynnych" vlogerów, którzy tylko wciskają ludziom kit. Rób swoje, nagrywaj jak najwięcej naturalnych vlogów do końca świata. Pomyślałam nawet, że takie vlogi to kapitalna pamiątka, tak np. za 10, 20 lat móc sobie obejrzeć dowolny filmik z przeszłości, przypomnieć sobie, jacy byliśmy. Twój kanał sprawił, że żałuję, że sama nie mam takiej pamiątki ze swojej młodości, gdy wierzyłam, że wszystko jest możliwe i wszystko mi się chciało. Spełniaj marzenia, vloguj dla siebie i dla nas i żebyś zawsze znajdowała w sobie ten entuzjazm, radość, ciekawość świata, apetyt na życie. Pozdrawiam.
MrMabej... Anitko, co Ty masz z tymi paskami? Do tej tuniki w ogóle nie pasuje. Jest niepotrzebny.
kartki ... "Ejwon", ej bi si di i więc chyba "Ejwon". Mój zapach przez 10 lat to "Perceive" z "Ejwonu", wcześniej Opium. Ale potem odkryłam niesamowite, ciężkie, słodko korzenne perfumy Joop "Femme", nie znam zapachu Twoich "Arabskich", ale kojarzy mi się, że mogą być podobne, też obcy ludzie mnie pytali, co to za zapach, takli ciepły, egzotyczny, trochę przypominający perfumy Opium, ale ciekawszy.
MrMabej... Za którym razem zdałas prawko?
Golden ... Jezu jak ten Twoj kotuś pięknie sie komponuje z tym puchatym sweterkiem ...cudownie
BeTheCh... Zapachy z Avonu maja taka jakąś charakterystyczną nutę, wszystkie pachną jakoś podobne i tanio. Polecam Ci natomiast przyjrzeć się zapachom z Zary, są naprawdę dobrej jakości, pachną elegancko i są dość trwałe, cenowo też super za 100 ml. około 50 zł. Wybór ogromny! Polecam wybierać Edp - mój ostatni nabytek Sweet Vanilla - no przepadłam, boski jest!
Nesja89... O jak dziwnie się widzieć w takiej perspektywie:) ale Ty nie możesz przysypiać, a jeśli już, to się przynajmniej nie przyznawaj, że to przy moim filmie Ty niedobra Ty:)
Justyna... miałam dokładnie tak samo - mówię wczoraj komuś, że w piątek coś zrobię, a on na to - czyli jutro tak... normalnie mowę mi odjęło ze zdziwienia! ;)
Sisi Ma... Koleżana zdradzi skąd ma piękną szminkę drugiego dnia na ulicy??
Sisi Ma... Może french na paznokciach... wyglądają wtedy elegancko i tak czysto??. Wyjdź poza strefę komfortu?
monikas... Anita superfigura!
monikas... Anitko warto wykupic sobie jazdy I odswiezyc wide no I jezdzic
VLOG JO... jestem zakochana w tym twoim białym sweterku, też taki chce <3
Natalia... Polecam ten perfum jak się. Nie mylę jest to musk... i dalej nie pamiętam nazwy ?ale zapach jest obłędny ??pozdrawiam
karolin... Avon mozna zamawiac w punktach stacjonarnych. Czesto nawet na miejscu maja rozne rzeczy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q


No to jestem! ciekawostki

No to jestem! ciekawostki

Historia kanału No to jestem! zaczyna się w dniu 2016-01-01 21:36:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 690 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4543480 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10666 użytkowników.