Musisz to wiedzieć262 Unia nie chce rakiet Patriot w Europie...


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ ;) www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQMusisz wiedzieć262 rakiet Patriot Europie czyżby było

Najlepsze komentarze:

klusek ... Wypada teraz brać przykład od tych zbrodniarzy zwanych elitami i budować wielowyjściowe schrony a la kretowisko. Najlepiej by było ,aby taki schron ,nie był zaznaczony w planach miejskich XD
Viber V... On ma słuchać Ameryki i ratować ich gospodarkę
Inka WS... obecny system Patriot ma między innymi „ograniczone” zdolności do zwalczania części zagrożeń z zakresu pocisków balistycznych, przeciwdziałania atakom elektronicznym, identyfikacji, klasyfikacji i rozróżniania wszystkich obiektów w przestrzeni powietrznej, a także przeciwdziałania nowo pojawiającym się zagrożeniom. Zwrócono też uwagę niespełnienie przez obecny radar Patriot wymogów niezawodności.
Lord Be... Słuszna uwaga, trzeba obserwować dzieci prominentów.
bober x... Tym oszołomom wojenka sie śni?
Simon S... Córka kopacz zapowiadała ucieczke na zachód, ciekawe jak innych polityków.
Zenek S... można dużo mówić i przytaczać przykłady ..ogólnie rzecz biorąc jesteśmy pod okupacją bez przerwy od 39r......zmieniają sie tylko nazwy partii i nazwy OKUPANTA.....? budzić się ludziska....bo jak będziemy spali jak teraz to obudzimy sie w Polin Judeopoloni...lub w zgliszczach wojny....!!!
Mazjan... Cos mi sie wydaje p. Macieju ze panski komentator przegapil fakt ze TURCJA juz zmowila S-400 :-))))) Troche wstyd chyba ze gafa z premedytacja ??? !!!
www.bbc.com/news/world-europe-41237812
https://www.rt.com/news/400524-s400-russia-turkey-deal/
Jesli chodzi o Patriot..tak..tylko ze narazie bez glowic i elektroniki.:-)))))..Ponoc maja dojsc za 2 lata ..Pewnie juz jak bedzie u nas w Polsce posprzatane. Zgodnie z zalozeniem "ze malpie nie daje sie zegarka" bo moze uzyc w niewlasciwym kierunku :-)))
Tomasz ... bardzo dzienkuje panom, pozdrawiam
Grzegor... A kto wierzy w wizję Macierewicza
Mariusz... To popieram, jedyni redaktorzy, którzy uważają ewakuację polskiego rządu w 1939 roku, za nic innego jak tchórzliwa ucieczkę. Kiedy inni wmawiają nam że to było genialne osiągnięcie w ratowaniu polskiego państwa.
Bogdan ... Co to za ściema i głupoty o te posrane patrioty? Toż i-sra-el jest w zasadzie jedyny który je wypróbowal za czasów Saddama i to badziewie miało taką skuteczność jak ......nic!
To badziewie ma chronić przed rakietami balistycznymi czyli już typu ruskiego Scud a nie nowe supersonic missiles średniego zasięgu.
Dlatego teraz hameryka daje i-sra-elowi nowe rakiety tego typu co zainstalowali w Korei (chyba Thadd?) przeciw China a to badziewie z i-sra-Ela miało być dla Polin???
A co do ruskich rakiet obronnych to te S400 właśnie kupiła Turcja i pewnie QATAR?
A ruskie rakiety które wyladowali na Syrie były typu Cruise co znaczy ze lecą nisko w terenie i posrane patrioty są dobre na czkawke?
Polska potrzebuje posrane patrioty jak majtki starej cioty?
hufnall... 8:09 Z czystej ciekawości - Jestem za!
9:30 Ciepło, Panie Redaktorze. Pod koniec materiału był Pan blisko nazywania rzeczy po imieniu.
Kilka przykładów utrwalania pozorów w pierwszych trzech minutach:
2:16 "Amerykanie" --> amerykańskie grupy interesów. [amerykańskie, rosyjskie, chińskie, ... ]
2:25 "Amerykanie przejęli kontrolę nad naszym krajem" --> jw.
2:31 "Każdy kraj ma płacić" --> podatnicy - zwykli (hodowani na podatki) ludzie.
3:00 "Macierewicz ... który rozpędził się w wydatkach" --> zgubnym w skutki trwonieniu* pieniędzy, które - przypominam - zostały wydarte (podatki) zwykłym ludziom (mi z Wrocławia, Tobie z Włocławka i tym z Bydgoszczy również).
[Ponoć cudzym łatwiej się szasta - zwłaszcza gdy jest to nagradzane]

* - słowo, które często pada w CW24tv, gdy temat dotyczy regionu.

Ależ ja wiem, że to wszystko jest jasne dla przeciętnego studenta politologii na pierwszym roczku.
Pamiętajmy jednak, że nasze dzieci nie rodzą się po politologii.

Pozdrawiam serdecznie.
Zwykły, bardzo przeciętny człowiek.
adam we... a moim zdaniem po jarku przejmie władze błaszczak
Jedrzej... Pieprzycie bez sensu. Tu możecie się zapoznać z możliwościami rosyjskiej flotylli z której wystrzelono rakiety.
https://www.defence24.pl/266800,rosja-atakuje-islamistow-z-morza-zaskakujace-zdolnosci-systemow-rakietowych-wideo
Teza, że słaba, nie zagrażająca nikomu Polska nie zostanie napadnięta funkcjonowała powszechnie tuż przed rozbiorami.
Przekażcie pozdrowienia dla waszych moskiewskich mocodawców. Niedobrze mi się robi patrząc na was.
J CH... Zobacz jaka czystke z bandziorami w USA robi Trump. W Polsce Polacy tez zrobia to samo z tymi, ktorzy okradli Polakow i wyslali ich na emigracje, itd. THE DEEP STATE IN PANIC!! ALL THEIR ASSESTS SEIZED AND FROZEN- https://www.youtube.com/watch?v=bHjAa3Sqiz8
Sutello... Każdy kraj będący pod amerykańskim butem, musi kupować amerykański militarny złom.
To forma zapłaty za wyniesienie do władzy zdrajców i zaprzańcòw.

Taki haracz za ochronę i wsparcie tych grup.
A ile by szkół, tanich mieszkań i przedszkoli, można by za te ogromne pieniądze wybudować w Polsce...

Jeszcze jest inna kwestia, mamy być polem do ataku wyprzedzającego na Rosję i wiadomo, pójdę szybko kontr rakiety.
Więc taka baza w Radzikowie ma je za zadanie przechwycić w drodze do ban#dyckiej Ameryki...
Może i rząd zdąży uciec.
Ale Trockiego dopadli to i tych zdraj#ców też w swoim czasie...

Nowy minister MON chce też tych rakiet Patriot, więc czarno to widzę...

https://stan35.neon24.pl/post/142423,ustawa-o-ipn-na-tle-geopolityki
"Po zaaangażowaniu się militarnym Rosji w Syrii po stronie Assada pod koniec września 2015 roku, dla Izraela  jest coraz mniej czasu by załatwić podstawowy problem dla którego USA zaczęło politykę resetu z Rosją czyli zlikwidowanie irańskiego programu nuklearnego, który jest możliwy do realizacji tylko drogą wojny z Iranem.

W latach 2010-2012 Izrael trzy razy chciał rozpocząć wojnę z Iranem, ale Obama ich powstrzymywał, bo ciągle nie był dogadany z Rosją.

 

W roku 2014, kiedy po Majdanie na Ukrainie USA i Izrael straciły nadzieję na rozwiązanie problemu irańskiego programu nuklearnego przy pomocy działań wojennych za zgodą Rosji, postanowiono realizować nowy plan, w którym centralną rolę miała odegrać Polska.

Do realizacji tego celu trzeba było zastąpić rządzącą w Polsce proniemiecką i prorosyjską koalicję PO-PSL, proamerykańskim i proizraelskim PIS-em.

W styczniu 2014 roku izraelski Kneset na wyjazdowym posiedzeniu w Krakowie, namaścił A.Dudę jako kandydata PIS-u na prezydenta a Obama naciskami na J.Kaczyńskiego, wymusił jego zgłoszenie, co się stało w listopadzie 2014 roku., o czym J.Kaczyński mówił ogólnie w wywiadzie dla PR w Katowicach w styczniu 2017 roku.

Już w 2014 roku podsunięto J.Kaczyńskiemu Pana Mateusza Morawieckiego z którym prowadził rozmowy(wg słów J.K., bardzo dobrze mu się z nim rozmawiało), by po wyborach w 2015 roku powierzyć mu w rządzie B.Szydło funkcję superministra a grudniu 2017 roku premiera.

To w 2014 roku Jonny Daniels, były żołnierz armii Izraela, zarejestrował w KRS 12 maja 2014 r. pod numerem 0000508351 fundację From The Depth, której jest prezesem.

Aby stworzyć warunki dla wojny USA i Izraela z Iranem, wbrew stanowisku Rosji, potrzeba było przygotować  dla Żydów z Izraela, którzy podczas takiej wojny narażeni byliby na wielkie niebezpieczeństwo i być może w dużej części zagładę, bezpieczne miejsce schronienia i tym miejscem ma być m.inn. Polska.

Przejęcie władzy przez PIS umożliwiła afera podsłuchowa przygotowana przez służby związane z CIA i Mossadem a potem po zwycięstwie D.Trumpa w 2016 roku, ogłoszono projekt Trójmorza z Polską jako POLIN(„Republika Przyjaciół”)

Obecny operacja izraelskiego lotnictwa w sobotę(10.02.2018) , czyli zakrojony na szeroką skalę atak z powietrza wymierzony w syryjski system obrony przeciwlotniczej oraz irańskie cele w Syrii, podczas którego  trafiono 12 obiektów, może być prowokacją dla skłonienia Iranu do zaatakowania celów w Izraelu, co z kolei mogłoby być pretekstem do ataku Izraela i USA(jako sojusznika Izraela)  na instalacje nuklearne Iranu.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom Izraela, którzy nie byliby potrzebni w Izraelu w sytuacji kryzysowej, przygotowano plany ich ewakuacji np. do Polski.

W tym celi PLL LOT  na początku 2017 roku zapowiedział uruchomienie od czerwca 2017 roku pięć połączeń z polskich miast takich jak: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków a od grudnia 2017 roku jeszcze dodatkowo z Rzeszowa.

Taki bum w połączeniach lotniczych z Izraelem, nie mógł być spowodowany nagłym wzrostem turystyczno wypoczynkowych upodobań Polaków, tylko potrzebami podróży Żydów z Izraela do Polski.

Aby nie było w Polsce w takiej sytuacji, antysemickich reakcji na dużą skalę, urządzono Polakom pranie mózgów, wykorzystując pedagogikę wstydu(oskarżeniami Polaków o współsprawstwo w realizacji holocaustu) w postaci awantury o nowelizację ustawy o IPN.

Sprawy ustawy reprywatyzacyjnej i reparacji wojennych od Niemiec, też wpisują się w ten przedstawiony scenariusz."
Ilona F... Prawda Panie Macieju !!!!!
Marek S... Panie Mackui macie racje i nie. Otoz Turcy zrezygnowali z "Patriotow" bo na pewno sa przestarzale, i dlatego my kupimy juz rzekomo nowoczesniejsze i kosmicznie drogie ich wyzsza podobno generacje, Turcy naturalnie nie mogli nie podziwiac wspanialych mozliwosci rosyjskich S-400 atakujacych pozycje ISIS z rakiet wystrzeliwanych na Morzu Kaspijskim co musialo wplynac na ich absolutnie zaskakujaca decyzje zakupu produktu rosyjskiego co naturalnie wywolalo wscieklosc Amerykanow i teraz ci ostatni szantazuja Turkow ze jak sfinalizuja zakup marschflugkorper S-400 produkcji rosyjskiej to nie otrzymaja od Amerykanow mysliwcow F-35. Najgorsze ze Polska kupujac "Patrioty" za kwote blisko 5 miliardow dolarow , a nie jak pan wzmiankuje zlotych, w rzeczywistosci kupuje kota w worku bowiem z 3 prob ktore wykonala firma je produkujaca Raytheon bodajze o ile czegos nie pomylilem az dwie byly nieudane ,ponadto dostepy do kodow zachowuja w swych lapskach Amerykanie. Ale co tam, Amerykanie znalezli najwiekszych idiotow w postaci polskich elit, ktore kupia wszystko co jest produkcji USA i mozna uzyc przeciwko Rosji.Mowilo sie czasami ze za PRL wiele spraw stalo na glowie, ale to co teraz sie dzieje na przykladzie chocby zakupu "Patriotow" to czystahucpa, burleska, operetka groteska i komedia ludzka.Nie przypominam sobie z czasow PRL chocby w polowie rownie kretynsko-porabanej decyzji jak ta dotyczaca kupna "Patriotow" ktore na dodatek sa w stanie pokryc swoim zasiegiem najwyzej kilkanascie kilometrow kwadratowych powierzchni, a i to wcale nie jest takie znowu . pewne. Odnosnie Offsetu ktory mielismy przy okazji otrzymac o wartosci okolo 1 miliarda dolarow to po wysluchaniu wypowiedzi generala Skrzypczaka mam juz wlasciwie calkowita pewnosc, ze kolejny raz Amerykanie na zimno i z premedytacja oszukali nas i nic w realu z tego nie bedzie. Czyli powtorka z rozrywki, tak samo jak bylo juz w przypadku zakupu F-16.Mowi sie ze Polak madry po szkodzie ale wzmiankowany przyklad pokazuje jednak zupelnie cos odwrotnego: Polak i przed szkoda i po szkodzie jednakowo glupi.
PETER P... NIKT SIE W WYDATKACH NIE ROZPEDZIL.... (sluzbie zdrowia by sie przydalo, to fakt...ale..)
CHYBA ZAPOMINACIE CO STALO SIE W 1939 ROKU.. POLSKA ARMIA Z SZABELKAMI RUSZYLA NA NIEMIECKIE CZOLGI , A NA SAMOLOTY LUFTWAFFE POLSKIE WOJSKO MIALO JEDYNE KAMIENIE... I PISTOLECIKI.
SZCZYTEM OBCIACHU BYL FAKT ZE PO KILKUDZIESIECIU GODZINACH STRZELANIA NA WESTERPLATTE POLAKOM ZABRAKLO AMUNICJI ..I CALA POLSKA ZOSTALA ZDOBYTA W DWA TYGODNIE.

A WIEC LEPIEJ MIEC JAKAKOLWIEK BRON NIZ ZADNA.
TE PATRIOTY TO ABSOLUTNA KONIECZNOSC. DODAL BYM JESZCZE 50 MOCNYCH RAKIET ZIEMIA ZIEMIA , ABY W RAZIE CZEGO BERLIN W GRUZ ZAMIENIC, BO BEZ TEGO POLSKI NIKT NIE SZANUJE ZA GRANICA.
SILNA ARMIA TO SILNA POLSKA.
POLSKIE SPOLECZENSTWO UMIERA..
ZAJMIJCIE SIE LEPIEJ ANALIZA POPULACJI POLSKI OD ROKU 1930 DO ROKU 2018. ROK PO ROKU.
BEDZIECIE W SZOKU.. POLSKA UMIERA... I TU JEST PROBLEM....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKmb526PHR_xPCKLXWYY6DQ


CW24tv ciekawostki

CW24tv ciekawostki

Historia kanału CW24tv zaczyna się w dniu 2010-04-03 10:58:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 18550 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 45492867 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 82619 użytkowników.