7 Days to Die Valmod16 #20 vloging!


Linki! oficjalna strona: fanpage: grupa FB: Steam: Twitter: Pytania: Dotacje: Valmod16 vloging!

Najlepsze komentarze:

Graddis... Głupio grasz kończąc każdą serię ledwo po 20 dniu. Nie dajesz grze nawet szansy nabić większego gamestage aby w hordzie zaczęli pojawiać się policjanci i napromieniowani przez co zaczęłoby się robić dużo ciekawiej. Przecież to jest bez sensu tak jak domyślne easy ustawienia i pewnie jeszcze jakieś creativemenu poza kamerą bo w 20 dzień masz 500 level itemy. Ustaw sobie hard opcje i graj tak jak na survival przystało to nie będziesz kończył po 20 dniach, będzie lepsza zabawa i satysfakcja ze wszystkiego co w grze zrobisz. Zajrzyj sobie na kanał Z-Nation FFS, gość świetnie wykorzystuje late game w grze po prostu budując nowe rzeczy lub testując jakieś systemy dzięki czemu nie ma powodów aby kończyć i zaczynać od nowa.
MrKrzyc... Tak, nowa seria z Starvation || 83 %
ArkenTe... Krótko i zwieźle, Valmod to grind, Starvation to survival :). Sporo sie zmieniło więc warto wrucić. Co do multi to nie ma Serverów na Linuxa więc trzeba kombinować albo dobrze się znać na programowaniu.
tomekki... a w pośredniaku byłeś jełopie ;) :)
Filip K... Starviton może być bunkier npc
Tomek G... co z starvation już jes
Konrad ... Marku możesz nie zmieniać tego tunelu bo fajnie wygląda . Tylko kiedy się ten tunel kończy robić dalszy zjazd
Beancan... Nie bylo mnie 2 miesiące ponad loool
Aleksan... na profilu YT Space Engineers jest filmik o "Halloween Update 1.184.6 - Skin Crafting & Ghost Skin" Więc będzie może jakiś pojedynczy odcinek z tego update?
Jan Sie... ja chcę my little pony
taras t... nwm jak marek możesz wytrzymać grając na 20-30 fps ... ja już bym wolał zmniejszyć ustawienia gry . wiem że to nie problem komputera tylko samego moda a tak wgl z ciekawości jakie masz specefikacie komputera ? i sorry za niektóre błędy ortograficzne bo nie jestem rodzimym polakiem :|
Darth K... Dokończ co rozpocząłeś:) Potem może być starvation. Pisałem kiedyś o grze Infra. Myślałeś żeby w nią zagrać?
Artek A... Witam,z jednej strony dobrze było by ciągnąć valmoda a z drugiej strony zobaczył bym Starvation ,co ciekawego ,zobaczymy jak zadecydują widzowie,z miłą chęcią obejrzę,tak czy siak, ?powiedzenia w znalezieniu pracy i pozdrawiam.
wojciec... @marekmoowi zostań nauczycielem XD
mertix ... Naprawde 9% wybralo my little pony a valmoda tylko 8% f*ck logic
CzarnaW... Rób nowa serię ;) ta już jest nudna. Więcej widzów przyciagniesz !
Filip G... Kontynuuj serie
TaurusP... Potrafisz idealnie prowadzić tą serię, i o dziwo nie nudzą mi się twoje filmy byle tak dalej, powodzonka
Micha? ... MarekMoowi mod Starvation jest już dostępny  jeśli tak , to planujesz z niego może serie? ciekawa nazwa odcinka : D a zrobisz creey odcinek na HALOWEEN  czyli dziś ?
Micha? ... MarekMoowi taka praca o której mówiłeś że się zgłosiłeś jest na pewno ciekawa , a nawet idealna na zarabianie ;  jest też praca masz linka Praca Gaming Polska, oferty pracy | Jobrapido.compl.jobrapido.com/Oferty-pracy-Gaming-w-Polska
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSsKWG8hsXMPcXTxNsM_EMA


MarekMoowi ciekawostki

MarekMoowi ciekawostki

Historia kanału MarekMoowi zaczyna się w dniu 2007-04-16 00:26:53.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1343 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 5644602 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 22606 użytkowników.