Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2717 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31584082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47607 użytkowników.

Morawiecki: Mój syn jest w tym rządzie najlepszy. Bez żalu...


„Myślę, że rekonstrukcja rządu nie obejmie mojego syna. Jest tam najlepszym ministrem” – stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Kornel Morawiecki.Morawiecki: rządzie najlepszy. żalu pożegnałbym szefa

Najlepsze komentarze:

jozef p...Towarzysze Kornel z Kukizem odnajduja sie. Czas na kijek i wspolny spacerek do wykrystalizowanie pogladow.. "Ci chlopcy Armi Czerwonej gineli" wypowiedz Kornela do demontazu pomnikow Armi Czerwonej, wreszcie Kornel odkryl sie ta wypowiedzia i gleboka sympatia do komunizmu. Ot maladiec Kornel!!!
simi ko...Jak slucham twojego Mateuszka spać mi sie chce. Pan z PO doradca Tuska. Na jeat najlepszy jest jak kameleon....tylko #Ruch 11go Listopada. PiS PO to juz jedno i to samo...idz sie lecz
Ewa-Elz...Polecam panom Morawieckim wyklad na temat Inwazja islamu na Polske dr Jana Przybyla,
moze zrozumieja, ze nie pownnismy przyjmowac zadnych muzulmanow, mamy juz terror z Czeczenii zaproszony przez L. Kaczynskiego. Dlaczego obaj panowie nienawidza Wolynia...
https://www.youtube.com/watch?v=yWKc9v2l_sQ
Hanna P...Ten ton bezczelnej ironii pana Redaktora mieści się w kanonach komuny,której podobno już nie mamy!
Hanna P...Poziom pana Redaktora jest poniżej wszelkiej krytyki!
Mirek G...Ruska Q.wa i tyle !!!
Skibbs...Dlaczego p. Mazurek przerywa, jak p. Morawiecki zaczyna mówić coś ciekawego (początek wywiadu)? Jak p. Morawiecki mówi o "drobiazgach" to p. Mazurek pilnie słucha .Na koniec p. Mazurek zwekslował rozmowę na całkowite "pierdoły. A miał Pan taką szansę, żeby zrobić ciekawy wywiad. Szkoda.
Chris W...a czemu te cyce w radio maja sluchawki na uszach?? ze niby odsluchowe? czy podsluchowe? zapominaja pytan i maja swoja budke suflera??
Stefan ...Stary Morawiecki musi chwalic syna , jakzeby nie . Ja mam negatywna opinie na temat jego syna gdyz sledze co on wyprawia i czyje interesy realizuje . Obce banki ( Morgan ) , imigracja ze wschodu itd. To cwany szkodnik . Pozyjecie - zobaczycie.
Maciej ...Kornel, jak cię kocham, Staniszkis mówi, że komuna, człowiek się podpalił, a Pawłowicz go olewa. Za kim ty jesteś za komuną? Za Pawłowicz? Twój syn rządzi podczas hossy i mówi o tych co rządzili w kryzysie, że zrobili za mało i że Polska była w zapaści, kłamie jak Szydło i sumienie cię nie rusza?
Elwira...Panie Morawiecki..bzdury pan gadasz,że aż mdli...
maro...Gen nepotyzmu silny jest w tej rodzinie
The Pri...oj komuszy dziadu pierdolisz debilizmy
Pawel Z...Boże nie wiedziałem że z Pana Kornela taki socjalista,
Barbara...Szacunek dla Posla Kornela Morawieckiego . Serdecznie Panow Pozdrawiam :)
Janusz ...Pan Kornel ma poczucie humoru, jak kpiarze z Ucha Prezesa. HISTORYK ministrem finansów? DEGRENGOLADA, a nie dobra zmiana.
wwnek1...Nie porywasz tłumu Morawiecki. Dalej uważacie polaków za durnych niewolników. Synek najlepszy w wyrywaniu podatków , czyli niszczeniu klasy średniej. Dawanie biedocie ,czyli kupowanie głosów. Komuna pełną parą . Pieprznie to kiedyś jak PGR-y w PRL-lu. Nie ma tu miejsca dla wolnych ludzi. Ty Morawiecki jesteś wychowany w komunie i twoje myślenie jest komunistyczne.
wnuk...Tak jest najlepszy w podnoszeniu podatków i zadłużaniu nas na przyszłe pokolenia.Ale nie ma co się dziwić,skoro to żyd.
axiom1...Mlody Morawiecki naprawia sabotaz ojca. Halslem Kornela bylo przeciez "IM GORZEJ TYM LEPIEJ". I bylo gorzej i nawet tragicznie. Miliony polakow za to zaplacilo a Kornek i solidarna spolka zdrajcow nawet sie nie rozliczyli z dotacji otrzymanych od zlowrogiego zachodu. Kornel jest za to wspol-odpowiedzialny, za zlowroga dzialalnosc przeciwko panstwu polskiemu.
Zibby Z...molawiedzki twoj syn nie jest najlepszy twoj synek dostal najwieksza lapowe oficjalna od antypolakow wy zydzi uwazacie sie za najlepszyCH.. a przeciez wiadomo kim jestescie k...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA