Tomasz Kopyra ciekawostki

Tomasz Kopyra ciekawostki

Historia kanału Tomasz Kopyra zaczyna się w dniu 2009-10-16 23:21:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2688 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 46735518 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 115742 użytkowników.

Unboxing zestawu "Piwo. Wydanie Specjalne"


Kup teraz ksiazka,97615,Piwo Wszystko co musisz wiedziec zeby nie wyjsc wersja z autografem ksiazka,101909,Piwo Wszystko co musisz wiedziec zeby nie wyjsc Tomasz Kopyra () przedstawia wydanie specjalne swojej książki Piwo. Jest to wydanie w twardej oprawie, uzupełnione o wskazówki, jak czytać receptury piwowarskie. Do książki dołączone jest szkło degustacyjne snifter. Pierwszym piwem degustowanym w tym szkle był Saison na żywo, warzony podczas livestreamu.Unboxing zestawu "Piwo. Wydanie Specjalne"

Najlepsze komentarze:

Dario88... Nie ma już książek z Pana autografem... Będzie Pan jeszcze jakąś pule podpisywał?
Pawe?... Obejrzałem mnóstwo Twoich filmów o piwie przez ostatnie kilka lat. Dziś obejrzałem kilka nie związanych bezpośrednio z piwem i też się sporo ciekawych rzeczy dowiedziałem. Dobrze się słucha mądrych ludzi.
Sir Mas... Panie Tomaszu bardzo dziękuję za książkę z autografem. Mam tylko jeden porblem. Podobno Pana książka jest interaktywna. Niestety aplikacja TAP2C nie reaguje na okładkę. Czy to ja nie potrafię obsługiwać aplikacji czy książka jeszcze nie jest obsługiwana? Pozdrawiam serdecznie :)
Jakub K... +Tomasz Kopyra Nakłamałeś, jest znacznie lepiej zapakowane niż pokazywałeś! :D Ale ja nie o tym, żonka mi kieliszka zazdrości więc gdybyś za mało zarobił na tym przedsięwzięciu i chciał sprzedawać kieliszki luzem to jestem za ;-)
Seb Pol... Kupię za sam wygląd, może na mojej półce nie pogryzie się z książkami Sci-Fi które od niedawna namiętnie czytam;)
Micha? ... Witam, takie pytanko odnośnie autografu. Odebrałem paczkę, wszystko z nią ok i mam w książce wpisane odręcznie długopisem hasło "Życie jest zbyt krótkie (...)". Nie powinno być jeszcze podpisu imieniem i nazwiskiem? Tak ma być, czy to coś poszło nie tak w moim egzemplarzu?
Pzdr
MW
Marcin ... Nie wiem dlaczego ale dostałem książkę bez kieliszka. Czekam na odpowiedź z księgarni.
Wawa Ve... Panie Tomaszu, kiedy będzie dostępna wersja z autografem? Pozdrawiam
niemily... Paczka doszła, snifter w całości
Marcin ... Witam ,niestety spóźniłem się z zamówieniem i z autografem książki już są niedostępne. Czy przewidziane jest podpisanie więcej egzemplarzy? Pozdrawiam.
Hubert ... taniaksiazka pl. za 46.12 a miało nie być żadnych promocji .............!!!!!
Bartek ... Mam pierwsze wydanie, ale właśnie zakupiłem wersję sztosową :D
Marek C... Szkoda, że nie wszystkie egzemplarze wyszły w twardej okładce.
Arkadiu... Zamówione, już myślałem, że nie załapie się na wersje z autografem. Ale jeszcze są. ;)
wiadro ... Pan Tomek musiał zarobić dużo $$. Gratuluję!
Nikodem... Gdzie live z Dr Brew?
frankie... standard wydawca uważa czytelnika za chlopka roztropka i woli wydać bijące w oczy mocne kolory zamiast cos estetycznego.
Jakub K... Panie Tomku, jak to jest z osadem w piwie? Czy zawsze należy go "wymieszać" z piwem czy w niektórych po prostu zostawić?
mojruni... Ech...należę do tych co czują się oszukani ;) Okładka rewelacyjna - czarno złota, twarda, ze świetną grafiką. W odróżnieniu od pierwszego wieśniackiego wydania z chamskim napisem "żeby nie wyjść na głupka" (niczym polskie wydanie angielskiej serii: "coś tam for dummies"), w miękkiej okładce do czytania na kiblu. No i ten bonus o recepturach też ciekawie wygląda. Co ja biedny teraz zrobię???
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLm7DMKc2OAPTihoGQwCWmw