Królewski ciekawostki

Królewski ciekawostki

Historia kanału Królewski zaczyna się w dniu 2014-10-23 17:25:27.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 0 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 0 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 26433 użytkowników.

Antyfaszystowska rezolucja PE i holokaust w RPA, oraz... |...Wsparcie finansowe: Portal: Blog: Sklep: Twitter: Facebook: Antyfaszystowska rezolucja holokaust oraz... Przegląd 27.10.2018

Najlepsze komentarze:

Dariusz... Powodzenia w realizacji najbliższych przedsięwzięć Jacku, kolejny super materiał. CWP
Piotr B... Jacku Ci czarni ludzie zrobili to samo co biali robili na nich w przeszlosci.Co posiejesz,to zbierasz.Karma wraca.
Piotr A... Dlaczego u mnie w reklamie (przed) był dźwięk, a już w samym klipie nie ma? Po komentarzach widzę, że u innych działało ok. Może to jakaś wybiórcza polityka YT...? Czy ktoś ma jakieś pomysły na ten temat?
Tomasz ... Ks.Jacku jak potrzebujesz rąk do pracy ja jestem gotowy by to studio było cackiem bo w takich jak TY nadzieja ! Tyko nie mam pomysłu jak Ci przekazać mój nr telefonu? może masz jakiś pomysł????
Jacek M... Gdy po wyborach samorządowych emocje już opadły, a wielkimi krokami zbliża się setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, przerażający atak na Polskę został przeprowadzamy w Parlamencie Europejskim, centrali marksistowskiego kołchozu. 25 października została przegłosowana rezolucja "antyfaszystowska" Polakom przyprawiająca gębę faszystów i nazistów, a z falangi, symbolu narodowych radykałów, którzy ginęli z rąk nazistowskich oprawców przyprawia się semantykę... nazistowską. W tym samym czasie, gdy PE przegłosowuje rezolucję, a w istocie wynurzenia opłacanej przez Georga Sorosa Róży Thun, w Republice Południowej Afryki bestialsko mordowani są biali obywatele błagający o pomoc włodarzy Unii Europejskiej. Pomocy jak nie było tak nie ma, Soros - mecenas czarnego rasizmu - przedstawiany jest w mediach jako godny naśladowania darczyńca, a murzyński rasizm nabiera coraz większego postępu do czego rękę przykładają nienawistni marksiści.W dzisiejszym przeglądzie tygodnia opowiem także o profanacji polskiej flagi przez Pocztę Polską i kancelarię prezydenta RP, tłumaczę jak duży był udział Żydów w NKWD oraz ostrzegam przed anonimowymi internautami, których zadaniem jest skłócenie Polaków.
Polak n... to proszę zaprosic do studia T. Cichockiego wwwtcichocki pl
Jacek R... P.Jacku , czy Pan wierzy że w polin pozwolą Panu nadal nadawać ???
Check M... Witam i pozdrawiam - powodzenia z remontem :)
szczyt ... 11 listopada milicja będzie pałowała.
Mirosla... Miedlar ciagle czekaja na Ciebie zdjecia lidarowe - to jest bomba dla Ciebie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg