NORMANDIA '44 | Call of Duty: WWII #1]

Zobacz serię z Wolfenstein: The Albo 2 odcinki z CoD4: Modern Warfare Obczaj Insta Zalajkuj mnie na fejsbuku Tutaj streamuje Dołącz do Huntowników Utwory w intrach: Mushroomhead Xeroxed Marilyn Manson Disassociative Bullet For My Valentine Your Betrayal Dethklok Murmaider Dope Die Mother Fucker Die Slipknot Disasterpiece Kongos Come With Me NowNORMANDIA &039;44 Duty:


Najlepsze komentarze:

RenVan... Do boju ... hanta
Pelek M... Ciekawa zależność, czy też przypadłość nowszych produkcji - zauważyłem że starsze gry traktujące o kampanii w Normandii (czyt. Medal of Honor: Allied Assault np.) lubowały uświadamiać nam i pokazywać jak to okropnie wyglądało - całe lądowanie na plaży, gdzie alianci wskakiwali do wody w panice ratując własne życia, byli pod ciągłym ostrzałem, wielu ginęło, jednym słowem - totalna masakra, rzeźnia bym rzekł. I taki etap z MoH'a gdzie lądowaliśmy na plaży Omaha trwał całkiem sporo i był całkiem wymagający mam wrażenie, co mi chodzi po głowie - trzeba było się naprawdę namęczyć żeby przebyć całą plażę. Dziś gdzie grafika poszła do przodu a grywalność jest nieporównywalnie lepsza spodziewałbym się że pokażą tą masakrę na plaży nieco dłużej niż ilekolwiek Ci tam zajęło - 5 minut? Nie wliczając zgonów ;) Tzn chodzi mi o to że etap z przebiegnięciem całej plaży mógłby być dłuższy, bo sama masakra jest pokazana doskonale, szczegółowo i krwawo, latające kończyny, ludzie umierający czołgają się w agonii do jakiejkolwiek osłony bez nogi - piękny terror. Ale etap powinien być po prostu dłuższy mam wrażenie, nie wiem czy to tylko ja ale wydaje mi się że etap na plaży jest o wiele krótszy niż np w takim MoH a szkoda bo potencjał był niezły - początek to totalny bezdech i ekscytacja, a po dotarciu do okopów naszła mnie taka myśl "To już?" Oczywiście to tylko opinia, a opinia jest jak dupa - każdy ma swoją ;P
Azaruss... Jaki jest ostatni COD w jakiego grałeś? Bo rzeczy do znalezienia, typu intele czy inne gówno, były w tej serii już od dłuższego czasu :P
O, i nie myślałeś nad zmianą na ang dubbing i polskie napisy? Pełna polska wersja brzmi dość chujowo, nie uważasz? xD
Zodiac1... 25:20 to teraz już nawet karabiny są nazistowskie a nie niemieckie? :D Ogólnie następna broń którą podniosłeś PPSz jest rosyjska. Ciekawe skąd rosyjska broń na rosyjską amunicje wzięła się na drugim końcu europy gdzie Rosjan nie było. Ja wiem że CoD to nie realizm i autentyczność ale pierwszy raz widzę coś takiego w grach. Wszystkie inne gry trzymały się tego- Niemcy = broń niemiecka etc. Chętnie jednak zobaczę co będzie dalej :)
Smoke30... super seria czekam na kolejne odcinki ;-)
Finker ... @hantaa Ten aktor głosowy to nie Czkawka, ale też z tej bajki przypomina mi Mieczyka (jednego z tych bliźniaków)
Nostroo... Kucanie jest pod C bo nawiązuje do dawnych kodów kiedy C kucałeś i ctrl leżałeś. (innego ustawienia z resztą sobie nie wyobrażam).
To, że życie się nie odładowuje to też do starych kodów.
Użycie zawsze było pod F. E se głupio BF wymyślił.
Odłamkowy granat był pod G a specjalny po 4. Reszta wyposażenia pod 5-7.
W CoDzie zawsze były znajdźki. Laptopy głównie.
Za długo strzelasz tym miotaczem.
"O co tu chodzi" pokazuje klikaj E, a ty nic..... To już nie te casy gdzie qte są na środku ekranu.

Gra generalnie 6/10 Na więcej nie zasługuje.
Ja Wolt... Początek jest bardzo podobny do desantu w World at War
Damian2... I jeszcze dodam, że chyba w każdym Call of Duty były znajdźki ;)
Bartosz... Taj sto procent czkawka
Damian2... Hantaa, proszę zmień dubbing na Angielski, bo Polski jest okropny. (Według mnie) 11:42 porównajcie do głosu z trailera.
Matwori... Hanta nie to sie nazywa jedżcy smoków a film ma nazwe jak wytresować smoka a jedżcy smoków to ten serial w którym bohaterem jest czkawka
silverh... Kto czeka na dying light, ja!
Hunters... Super :D
Patryk ... O coś nowego na kanale. Szkoda że akurat strzelanka, ale może będzie fajnie. Chujowo że nie ma perspektyw Polaków w takich grach, ale widać Polska ratuje dupę wszystkim, a oni pokazują soczystego fuck'a.
Jacek K... Polski dubbing taki zły, uszy bolą.
kubikol... Gra jest naprawdę genialna <3
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiKg4NGu5imXX9DMjXVqu2w