Karolek ciekawostki

Karolek ciekawostki

Historia kanału Karolek zaczyna się w dniu 2012-01-01 15:43:49.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1757 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 580153620 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 2130000 użytkowników.

STRASZNE FILMIKI W INTERNECIE #10 TO TYLKO ZWYKŁE FILMIKI !?


■■■■ FACEBOOK ➡ ■■■ NOWE KOSZULKI ➡ ■■ INSTAGRAM ➡ ■ GRUPA MISZCZÓW NA FB ➡ ═════════════════════════ ■ 40.000 ŁOKCI I W SOBOTĘ OGLĄDAMY ŚMIESZNE FILMIKI W INTERNECIE !! ■ ■ STRASZNE FILMY ➡ ■ 1 ■ 2 ■ 3 ■ 4 ■ 5 ■ 6 ■ 7 ■ Muzyka użyta w filmie : ➡ Wiele utworów pięknych i brzydkich ➡ house mix 2015x2 ═════════════════════════ ■ Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu [art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych] ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓ SUBSKRYBUJ MISZCZU ▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ®

Ostatnio komentowane:


Przez chwilę się bałem, że jak mówiłeś o duchach przeszłości to padnie mój nick. Dodged a bullet there. Zobacz »
7:34 Overmars i Cruijff ta sama liga i narodowość Zobacz »
Koza czy nagrywałeś na Strażackiej 112 w Warszawie Rembertów
Jak tak to to jest boisko na którym gra mój klub i ja tam chodzę
Zobacz »
Chłop ma gadane,że może zrobić lokatę mentosów w tle a ty i tak pomyślisz,że ta cała wypowiedź była przemyślana Zobacz »
2:42 kto z tik toka ten zna "charzinski i Kasper niewiem jak się to pisze ale jak charzinski powiedział trytytka xd Zobacz »
Husiek na tym Lv capacitor musisz hamerem z immersiva ustawić wejście i wyjście energii niebieski to wejście a pomarańczowy to wyjście klikasz prawym . Zobacz »
Jazda z tymi demonami 5:50 koleś mega op jest o.o .Niezła linia frontu sporo fajnych potyczek dzisiaj było Zobacz »
zmarnowałeś bardzo dużo czasu poruszając się tylko Casmetrą po wodzie. jak już zniszczyłeś wroga mogłeś posłać całą trójkę na morze wtedy szybciej byś odkrył mapę i ich ulepszył Zobacz »
Popłakałam się normalnie ? piękna miłość. I ta sama data.. Są teraz razem szczęśliwi na gorze i patrzą tam na was ❤️ Zobacz »
Ach te placki ?też bym zjadła , pozdrawiam Was kochani ❤️i życzę powodzenia dla Was Wszystkich
Miłej niedzieli ??
Zobacz »
Cześć Wojtek super fajnie świetny odcinek z THE EVIL WITHIN 2 bardzo lubie te serie i ciebie pozdrawiam serdecznie ciebie i cynamona miłego piątku dla ciebie Wojtek i cynamona??❤️⭐??????? Zobacz »
18:35 Hahaha Wojtek mistrz ?? Zobacz »
Wojtek zrobisz serię po evil Within z nfs Underground 1 lub na nowo z undegrounda 2 której nie dokonczyles kiedyś przez save?

Dawno nie było u cb scigałki.. chętnie bym obejrzał :)
Zobacz »
Cześć Wojtek mega odcinek z THE EVIL WITHIN 2 BARDZO LUBIE TE SERIE I CIEBIE Pozdrawiam Serdecznie ciebie i cynamona miłej soboty dla ciebie Wojtek i cynamona??❤️??⭐????????? Zobacz »
Cześć Wojtek świetny odcinek z THE EVIL WITHIN 2 pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie Wojtek i cynamona? Zobacz »
Cześć Wojtek super ekstra odcinek z THE EVIL WITHIN 2 bardzo lubie ciebie i cynamona pozdrawiam serdecznie dobranoc kolor snów dla ciebie Wojtek i cynamona?❤️???????⭐? Zobacz »
Cześć Wojtek miło ciebie wiedć super fajnie mega zapis z live z MINECRAFT DUNGEONS bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie ciebie i cynamona miłej niedzieli dla ciebie Wojtek i cynamona???❤️?????????️⭐? Zobacz »
Cześć Wojtek jestem druga komentarzu świetny odcinek z THE EVIL WITHIN 2 bardzo lubie te serie i ciebie pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru dla ciebie Wojtek i cynamona??❤️????? Zobacz »
Strasznie podobala mi się muzyka w tym filmie??a w szczególności na końcu i w 16 rozdziale ❤️❤️❤️ Zobacz »
Stuu mam prośbę a czy może być komentarz który ma najmniej polubień proszę, bo nie myśl że mój komentarz będzie miał najwięcej a bardzo bym chciała pojawić się na tej tabliczce Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uuFTI-uYR4w