Gorączka Podziemnej Mocy bo potworom trzeba czasem wklepać :

Dobble, Jungle Speed, Packa na muchy, Descent ... skojarzeń jest wiele :) Tutaj możesz grę KUPIĆ ► Newsletter dla VALHALLI ► Podoba ci się koszulka? Zajrzyj tutaj ► SKLEP GRY PLANSZOWE U WOOKIEGO ► Facebook ► YouTube i inne planszówki ► Instagram ► Jak oceniamy gry w recenzjach ► Gorączka Podziemnej potworom trzeba czasem wklepać


Najlepsze komentarze:

sow agn... Krótko i na temat :) Super!
Radek K... Usuwam subskrybcję... Nie odnosze się do tej recenzji ale całości. Kiedyś były recenzje gier, baaaa, fajne recenzje, a teraz...? Był czas recenzji Wookiego, fajne. Potem recenzje z Olą, jeszcze lepsze. Potem z Przemkiem, człowiek myśli ktoś obiektywny, ale lipa, bo Wookie ani Oli ani Przemkowi nie daje skończyć zdania. Potem czas na recezje gdzie człowiek wiedział, że jak recenzja kończy się oceną 5 to zaraz będzie cichaczem "a w ogóle to ta gra jest dostępna w moim sklepie"... a teraz ciągle Valhalla (czy jak to się pisze)... Mam dosyć... Się poddaję. Lubię ludzi z tego kanału, ale ile można, to nie recezje, a reklamy.
Szukam innych recenzentów. Jako osoba, która polecała ten kanał innym jestem zawiedziony i z lekka wkurzony... :/
Jacek T... Wooki... Diablo...? Serio?
nie F1s... Czy przy grze na 2 osoby - każdy nie wykłada po 3 potwory ?
uranoso... Przynajmnej "Temple der szszszcośtam" "Amazonki" będą miały normalną nazwę. Czekam na recenzje "Amazonek", których nazwę wywalczył z luctum mój znajomy :) !
Mizaw... Gorączka Sobotniej Nocy - Zajebista nazwa, ale gdy na nią chorujesz, nie jest wcale tak wesoło. Gorączka sobotniej nocy, to choroba, którą przywlekli ludzie z okolic Waszyngtonu, gdzie na początku wojny zdetonowano chyba połowę ziemskiego potencjału militarnego: broń nuklearną, biologiczną, chemiczną. Wszystko, co tylko nadawało się do masowej eksterminacji. Cele były jasne - prezydent i reszta polityków. Retrowirus, którego tam użyto, pochodził zdaje się, z laboratoriów rosyjskich, tak przynajmniej tłumaczyli to później jajogłowi. Nazwa wzięła się od filmu, w którym John Travolta tańczy jak paralityk podczas ataku padaczki. Dlaczego? A zajrzyj do opisu objawów, to będziesz wiedział.
Mizaw... Powiem tak. Zachęciłeś mnie do zakupu :3
marekze... Nie mam nic przeciwko grze ALE... "grze dajemy 5 i ją polecamy, chociażby ze względu na śmieszny tytuł"??? Co tu się dzieje? Sprzedaż czy recenzja?
Waldema... Przemo bravo za koszulkę... dobry film:)
Bartosz... ta miniaturka w prawym dolnym rogu trochę przeszkadza ... mogłaby być mniejsza bo zasłania grę
Maciej ... Powinna byc możliwość zabicia 3 potworów przez jednego gracza aby jakas wieksza interakacja była....i nie przesadzajcie znowu z ta valhalia aby nie bylo tak jak ze słownym nindżą ze ludzi powoli tym rzygali
Adiorz... Typo alert
Hanniba... Hej...w Miniaturce jest literówka.
Mikolaj... Super film
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCf_b6FbYA_opZ2bSb35U7VA