Karolina Chmielowiec ciekawostki

Karolina Chmielowiec ciekawostki

Historia kanału Karolina Chmielowiec zaczyna się w dniu 2014-05-30 20:33:11.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 213 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2488427 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 21774 użytkowników.

★ Q&A ★ matura, chłopak i tatuaże | cz. 3❤ WŁĄCZ HD o niebo lepiej się ogląda! 0:17 Czy masz w planach zrobić jakiś tatuaż? 1:30 Z którym YouTuberem nagrałabyś film na kanał? 2:21 Czy po powrocie do Polski zrobisz spotkanie? 2:36 Nagrasz "Dzień z życia Au Pair"? 4:08 Masz sarahah? 4:19 Zrobisz live na instagramie? 4:24 Ilu masz przyjaciół w Stanach? 4:30 Tęsknisz za bliskimi? 4:48 Na jakie studia się wybierasz po powrocie? 4:59 Czy chciałabyś sprowadzić rodzinę do USA? 5:46 W jakim wieku chciałabyś mieć dzieci? 7:13 Do jakiego kraju chcesz najbardziej pojechać? 7:51 O której godzinie się urodziłaś? 8:04 Jak długo utrzymywała ci się liczba parunastu subskrypcji? 9:39 Masz chłopaka? 10:13 Co Cię najbardziej zaskoczyło w Stanach? 11:01 Jak się uczyć do matury? Skąd brać motywację? Było trudno? POPRZEDNIE CZĘŚCI Q&A Pierwsza: Druga: FILM W KTÓRYM PANIKOWAŁAM MOJE SOCIAL MEDIA: ★ GRUPA NA FB, CZYLI KÓŁKO WZAJEMNEJ ADORACJI ★ FANPAGE ★ FACEBOOK (OBSERWACJA) ★ INSTAGRAM ★ BLOG ★ TWITTER ★ PINTEREST ★ FILMWEB ★ SNAPCHAT chmielowiec.ka Cześć! Bardzo miło mi powitać Cię w skromnych progach mojego kanału! Kim jestem? Mam na imię Karolina, mam dziewiętnaście lat, piszę bloga, nagrywam filmy i dosyć intensywnie udzielam się w social media, bo żyję w przekonaniu, że mam coś do powiedzenia i chcę dzielić się tym z innymi :) Co mnie wyróżnia na YouTube? Niezależnie od sytuacji, zawsze, bez wyjątków, jestem stuprocentowo i niezaprzeczalnie sobą, pokazuję prawdziwe życie bez koloryzowania i bez tematów TABU! Jestem pewna, że się polubimy, więc zostań ze mną na dłużej! :) Nagrywam aparatem SAMSUNG NX mini Montuję w programie Vegas Pro 12 Intro popełniła MIZIP Napisz do mnie! Wyślij mi pocztówkę! Karolina Chmielowiec, skr. nr 34 Urząd Pocztowy ul.J.Zwierza 1 39 100 RopczyceQ&A matura, chłopak tatuaże

Najlepsze komentarze:

Aleksan... Krzysztof Gonciarz
Julita7... Nie wierze, że jesteś tylko 3 lata odemnie starsza! Przy mnie jesteś taka dojrzała, wow, na początku myślałam, że masz 25 lat ! :)
Daria F... Jaki masz tatuaż?
Julka C... Ssarusska lub IKS PE - widzę cię w filmie z którąś z dziewczyn ??
Pyk Pyk... Nie chce Cie urazić ponieważ Cie lubię i regularnie oglądam i życzę Ci wszystkiego co najlepsze ale (ale xD) moim osobistym prywatnym i skromnym zdaniem trochę gwiazdorzysz (tak to się pisze?) mimo że w filmiku powiedziałaś, że nie.
Karolin... Rozszerzony polski w technikum? szok
Takie T... Ja też długo nie wiedziałam, czy w ogóle chcę mieć dzieci (chociaż nigdy ich nie niańczyłam), do czasu, aż spotkałam tę osobą, z którą chcę je mieć :)
Przez ?... Widziałabym Cię z hipsterkatoliczką! :) Jednak nie pod kątem kontentu, a tego, że obydwie opowiadacie tak, że nie chce mi się przestać słuchać i czuję się na waszych kanałach wspaniale! :)
Wiola J... GramPaula dla mnie ona jest taka fajna jak ty
Sylwia... Aga in America ?
Patrycj... Skończyłam niedawno czytać zemstę i się zastanawiam kto to powiedział czy Rejent czy Cześnik
Justyna... Nie mogę oderwać wzroku od Twojego pięknego naszyjnika <3 skąd to cudo?? :) świetny filmik, uwielbiam Cię słuchać :) pozdrawiam i trzymaj się ciepło! <3 W Polsce mamy teraz taką pogodę jak w Seattle ;)
Laura G... ojejej, spotkanie byloby super :) nie wiem czy dla Cb, ale dla mnie na pewno hehe :)
karola... Wchodzę na filmik i gdy widzę że trwa on aż 15 min to już mam przerażenie w oczach, jednak te 15 min lecą tak szybko jakby minęło dopiero 5 min. Za to Karolina wielkie brawa bo nie wiele osób tak potrafi.
Kinga M... Ja widzę Cię w filmiku z Kasią Gondor ;)
Doniu... Zuzanna Borucka :D
wsz?dzi... Ja Cię widzę w filmiku z Kają (Globstory) lub z Gonciarzem ?❤
Alicja ... Mogłabyś nagrać film z BroPair żeby porównać życie Au Pair dziewczyny i chłopaka :)
Klara K... Tak, to był Rejent hahaha
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxiDFuTp2ndioI8azJ62Zsg