Fakty RMF FM ciekawostki

Fakty RMF FM ciekawostki

Historia kanału Fakty RMF FM zaczyna się w dniu 2013-08-27 15:26:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 2717 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 31584082 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 47607 użytkowników.

Premier Beata Szydło: Pewne resorty trzeba połączyć, pewne...


W tej chwili dyskusja nt. zmian w rządzie się toczy – mówi premier Beata Szydło, gość specjalny Krzysztofa Ziemca w RMF FM. „W naszym rządzie tych zmian do tej pory nie było zbyt dużo, ale to wynika z tego, że to jest dobry zespół, których konsekwentnie realizuje program, który przyjął” – zapewnia szefowa rządu. „Nie chcę się koncentrować tylko i wyłącznie nie zmianach personalnych, ale chcę, żebyśmy porozmawiali o zmianie struktury rządu. Pewne resorty w mojej opinii trzeba połączyć, pewne zadania trzeba być może przesunąć do innych resortów” – zapowiada premier Szydło.Premier Beata Szydło: Pewne resorty trzeba połączyć, pewne zadania przesunąć innych resortów

Najlepsze komentarze:

Nie Zna... Pelno tu kodziarzy tfu fuj !!!! Do budy ! Klasc sie na aswalt i kopac w barierki !!
Tomasz ... czujnik pisowskich trolli pod filmikami rmf znowu zadziałał. nie wiem ile wam szefermejker płaci za posty, ale współczuję. jeszcze mocniej współczuję tym, którzy w te wygłoszone w audycji frazesy wierzą. mam nadzieje, że za jakiś czas część z was się obudzi, bo w obietnicach i realizacjach ten rząd nie różni się NICZYM od BEZNADZIEJNYCH poprzedników.
Qu Gor... Ziemiec to mógłby robić za rzecznika PIS. To wstyd dla RMF ze trzyma tego "dziennikarza" tylko po to zeby łaskawie odwiedzili ich pisowski aparatczyk odwiedził i mógł beztrosko siać propagandę. Wstyd !
Roman Z... P premier. My jesteśmy dumni ale Tusk dziś to hańba !,!,,, pieprzy pani bzdury i frazesy. Dlaczego on jeszcze nie jest za kratami.
The Pri... znowu powiatowa brocha pindoli trzy po trzy a aparatczyk ziemiec strzela jej minetę a tfuuu
Kinimod... Gada co gada udajac cudowna premier
A jest rozlazla wredna i nie powinna nia byc.Tu jest potrzebny facet z jajami ktory nie trzesie sie ze strachu na widok Kaczynskiego.
snp213... I ta baba jest premierem 40mln kraju? Ogromny wstyd..
Klaus N... P. Beata to taka miła ciocia jest ale zmienianiem Polski to powinien sie zając ktoś inny
elli e... Madra kobieta.Taki premier to skarb.
jolanta... Taka Premier jak Beata Szydło to skarb !
Grandbl... Durna Baba, bardzo sie Kaczora-Spisiora boi. PIS to Spisek
Krystec... Państwo nie powinno wpierdalal się w handel! Nadzorować a nie wpierdalac! Handel w niedzielę i zakupy w niedzielę powinny być dobrowolne. Podobno mamy teraz rynek pracownika, czyli jak ktoś nie chce pracować w niedzielę to zawsze może zmienić pracę. A tak przez dbanie o stosunkowo wąska grupę pracowników stracą miliony Polaków. I część firm. Nie tych dużych. Molochy nie ucierpia. Tych małych, gdzie niedziela to często dzień "zniw"
monika ... Oby taką panią premier Polska miała jak najdłużej:)
Christo... Pani Premier jest doskonała. Absolutnie tak trzymać!
Michal ... Jakos dziwne ze nie robil wywiadu niejaki Mazurek, ktory dopierdziela sie glupawo do wszystkich gosci (jak Suski na komisji Amber Gold). A tu taka gwiazda TVP1 na wizji :) CO za przypadek szefie ) A kto powiedzial ze to byl przypadek:) )
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkC9YgH_FlqOhOIoTDFt4CA