DIETA BEZ BIAŁKA #2

Cześć i czołem Duży Radziu Być jak Herkules! Dziś ponownie sprawdzimy jak jem gdy nie stosuje białka w proszku ;) Pomoc z treningiem, dietą, suplementacją: skazany na dupność (droga do debiutów 2017) Radek robi reverse Radek Redukuje FB: C4%87 jak Herkules 1635765559985281/ instagram: roślinne suple : kod promocyjny ZARZYCKI10 Miłego oglądania ;)DIETA BIAŁKA


Najlepsze komentarze:

Kamila ... nie cierpię owsianki na wodzie. Kupuje sobie mleko sojowe ,albo robię w domu (czasami też kokosowe)i zalewam wieczorem owsiankę ,i jem ją rano ;).
HVBRT... ile błonnika dziennie jesz? bo chyba dosyć dużo, nie masz żadnych zaparć ani biegunek od tego?
Endriu1... Tak z ciekawości.. jak przyjmujesz witaminy po śniadaniu do którego pijesz kawę to kofeina nie ogranicza wchłanialności witamin? pozdrawiam:)
Patrycj... Cynamooooon ??! I drapak super!
Q... sandomierski był oglądany
suchy f... Co sądzisz o braniu białka w wieku 14 lat? Bo zamiarzam kupic w tym albo przyszlym miesiacu
(Jezeli bede mógł)
Pozdrawiam
Piotr R... Nie lubię pieczarek, ale łapka w górę poszła. Cały czas zastanawiam się jak smakuje tofu, tempeh zaciekawił mnie jeszcze bardziej. Można to do czegoś porównać? Co lepsze? No i jeszcze jedno - skoro ser to zasadniczo tłuszcz zwierzęcy i mleko, to z czego robi się ser wegański i co ma wspólnego z klasycznym serem? Jak oceniasz smak?
Siokolo... Sam osobiście na dietę roślinną raczej nigdy nie przejdę, ale fajnie się takie coś ogląda. Zawsze mogę wplatać jakieś posiłki wege do swojego menu. Dzięki! Pięć! ?
giena... tym cynamonem dzień w dzień to bym się posrał, i nie mógłbym na niego długo patrzeć
Harry S... Podobał się vlog :)
0mix... Ledwie odpaliłem i od razu naszła mnie ochota by pograć w simsy. Przypomniałeś mi stare czasy instalacji simsów z x dodatkami na x płytach :D
yourthe... Najlepszy kanał na Polskim youtube, wiecej takich filmów, pozzro
ybb JW... Bez białka? ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6E7gSzQhJjDVeQU7UZxdIw