Zagrajmy w Assassin's Creed Origins PS4 Pro] odc. 16 Ostatni...

Oto szesnasty odcinek mojej serii Zagrajmy w Assassin's Creed Origins (lub jak kto woli: Let's Play Assassin's Creed Origins PL). Tym razem między innymi przechodzimy misję fabularną "Koniec Węża". Produkcja została stworzona przez studio Ubisoft Montreal, a ja gram na PlayStation 4 Pro. Assassin's Creed Origins (wcześniejszy tytuł roboczy to Assassin's Creed Empire) to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji od Ubisoftu, opowiadającej o odwiecznej wojnie pomiędzy asasynami a templariuszami. Tym razem przenosimy się do starożytnego Egiptu, a głównym bohaterem jest wojownik Bayek. W serii "Zagrajmy w Assassin's Creed Origins" pokażę Wam przejście całego wątku głównego wzbogaconego o zadania poboczne. Nie chcę ograniczać się wyłącznie do fabularnych misji, bo w serii Assassin's Creed z reguły bardzo ciekawe są także poboczne questy. Premiera gry Assassin's Creed Origins na świecie miała miejsce 27 października 2017 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W naszym kraju tytuł został wydany w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Muzyka z intra: Audiomachine All Or Nothing Spis moich wszystkich serii "Zagrajmy w" wraz z linkami: Sarge na Facebooku: Sarge na Twitterze: Zagrajmy Assassin&039;s Creed Origins Ostatni Bayeka?


Najlepsze komentarze:

Jola Jo... Dzięki za odcinek :)A to ciekawe fajna zagadka :) Pozdrawiam serdecznie :)
Miko?aj... :)
Lassira... Biedny Bayek. Palca sobie odciął.
KapiXoo... Bayek odciął sobie palca.Czyżby nawiązanie do altaira??
Wieczny... Kolejny świetny odcinek
1701Ear... Piórko, w kontekście starożytnego Egiptu jak najbardziej ma sens; był to symbol bogini sprawiedliwości, Maat i owo pióro kładzione było na jednej z szali wagi Anubisa, podczas sądzenia zmarłych - na drugiej szali znajdowało się serce sadzonego i jeśli było ono cięższe od pióra, to rzucano je na pożarcie potworowi pożerającemu dusze grzeszników. Tak wiec geneza symbolu pióra, ma akurat sens. ?
Michal ... Fajnie ze to ukryte ostrze mi sie rozwija bo chce je miec jak najbardziej ;).....hehe 1:40
Margare... podoba mi się konstrukcja misji i miasto naprawdę pięknie wygląda.
Fleszu... Witam
Krzyszt... Winszuję spostrzegawczości i trafności wyciąganych wniosków. Twoja wiedza sugeruje spore zamiłowanie do tej serii co w pełni podzielam. Styl i jakość narracji zasługuje na pochwałę i zachęca do kontynuacji rozrywki oraz zapoznania się z resztą Twojej twórczości.Pozdrawiam.
Remigiu... Assassin's creed origin to nailepsza seria :D
Lone Ga... W jeden dzień obejżałem od początku do tąd?
Świetnie nagrywasz!
UnForGi... Sarge ile mniej więcej odcinków przewidujesz?? Sam gram, jestem troszkę dalej i wydaje mi się że to będzie dłuuuuga gra :)
Piter O... Ja juz jestem w Memphis i tu jest prawdziwa jazda a misję wymagają taktyki :D
Bia?y W... Fajny odcinek
TheILDH... Czyli, to tak zaczęła się tradycja odcinania sobie palca, na znak przynależności do Bractwa. Ciekawe, czy w tej części zobaczymy sam moment powstania bractwa i jego kreda :)
milosz ... Wow bayek stracił palec
Kuba K?... To dla tego assassyni odcinali sobie palce głównie Altair?
XD... Uwielbiam tę serię!
Oby trwała do końca!
Qubat24... robisz tyle seri i podziwiam cb ze masz mimo tego czas na to :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGkgDU4KizOIvpV2I-4VYRA