DUBBINGUJĘ: World of Warcraft: Legion 8000 WIDZÓW!


Z okazji zbliżających się okrągłych 8 TYSIĘCY WIDZÓW na moim kanale (DZIĘ KU JĘĘĘ!), prezentuję Wam mój pierwszy dubbing z uniwersum World of Warcraft. Tak, wiem, że mój głos może nie do końca pasuje do Variana, ale cóż... nie mogłem się powstrzymać ;) Dajcie koniecznie znać w komentarzach co myślicie! PS A może by tak jakiś specjalny film na 10 000 widzów? ;) oryginał: Powyższy film nie należy do mnie. Odpowiadam jedynie za polski dubbing. Wszelkie prawa należą do Blizzard Entertainment.

Ostatnio komentowane:


LGBT+ Diamonds? Człowiek roku Gazety wyborczej? No z takimi nagrodami to można mieć poczucie dumy Zobacz »
Te całe Star Wars Squadrons to po prostu gra zrobiona na podstawie wyjętego trybu z battlefronta , pewnie trochę polepszonego :D Bez sensu... Zobacz »
Drogi Panie Planeto. Co do ciasteczek, nie odkryto a wynaleziono. Odkrywa się coś co już istniało a o czym nie widzieliśmy. A wynalazek to coś co stworzył człowiek z tego co odkrył na przestrzeni lat Zobacz »
Bardzo się cieszę że nagrywasz ta gierkę bo ja przyjemności z grania nie mam ponieważ brak sprzętu. Oby tak dalej super się Ciebie ogląda. Zobacz »
Idąc śladami Warrena Buffetta mała kwota to będzie jakieś milion dolarów. Powinniśmy brać przykład z najlepszych inwestorów. Zobacz »
Wiecie co podziwiam was za to i że wytrwaliście, powodzenia i idźcie po złoty przycisk po 1 mln subów, gratki jeszcze raz Zobacz »
Hej, Elfik! Bardzo podobają mi się twoje filmy jak i montaż i jestem ciekawa w jakim programie montujesz ;3 Zobacz »
brawo, oby jak najwięcej takich trzeźwo myślących kobiet
mam tylko jedną uwagę, że przemoc nie ma płci i to powinno być podkreślane
pozdrawiam
Zobacz »
"W Polsce najtańsze za 9tys" ja dokładnie takie kupiłem za 2.3tys :) tylko kolor granatowy metalik. Zobacz »
Lipton czy mógłbyś przetestować najwydajniejszy zestaw jaki na dziś oferuje rynek pod katem grania, renderu itp ? Swoją droga fajny odcinek i czekam na kolejny. Zobacz »
Oj Mati.... O tego typu freskach na wielu innych malowidłach na innym medium było wiele... Zaczniesz nas namawiać zaraz do maseczek? Czy powiesz że masz bezobjawowego koronawirusa ? Zobacz »
Keendi mam pytanko jest rekru na np admina helpera bo jak tak to jestem chętny dc LayTox#7430 Zobacz »
Piękne kazanie bo taka jest prawda źe człowiek planuje a Pan Bóg krzyżują i dla każdego człowieka Pan Bóg ma swój plan inikt sam tego planu nie moźe zmienić. . Zobacz »
Ja bym go widział w Milanie i jak Zlatan zostanie a Rebić wykupiony to takie trio niszczy wszystkich Zobacz »
18:40 Tak ostro o mnie? RASIŚCI!!!
Mandzio uspokuj kolegów prócz Ewroona... Ewroonowi wybaczam
Zobacz »
Od zawsze od kąt pamiętam zawsze w niedzielę jest pogoda A na poniedziałek nadają deszcze i co roku tak u mnie było i jest w żniwa
Pozdrowionka
Zobacz »
Grałem kiedyś w Lineage II jak i również w MU online, nie wspominam tych produkcji źle (właściwie w ogóle ich nie wspominam) Potem zacząłem grać w WoW'a :D Zobacz »
Tobie się chyba pomyliło, kto był twórcą animacji :)
I kto prawie wszystko zrobił :)
Nie to że dymacie na hajs to jeszcze, podpisujecie zasługi komuś innemu :)
Zobacz »
Siemka Kasti :) Tyyle przekleństw to trochę za dużo jak na mój gust ale cieszy mnie, że rozwijasz się w tym kierunku, który obrałeś :) pozdrawiam serdecznie Ciebie i Alicję, Wanda Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iR-8FJdAmiM


Grzesiek Borowski ciekawostki

Grzesiek Borowski ciekawostki

Historia kanału Grzesiek Borowski zaczyna się w dniu 2013-07-17 00:32:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 36 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 7174516 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 24800 użytkowników.